PDA

View Full Version : Whitelist si blacklist urgent !



Alex2k17
19-08-2017, 01:58 AM
Buna seara. Am nevoie de un Blacklist si de un Whitelist cu toate DDL-urile , Modulele si Cfg-urile (+ explicate de ce apar ca fiind unknown sau nevalidate ) descoperite pana in prezent. Niste liste updatate zilnic , s-au macar niste link-uri de la ele.Multumesc foarte mult !

*S-au in cel mai rau caz ma uit la fiecare post in parte ( 14 pagini ) si mii le scriu undeva...

~TraNda~
19-08-2017, 02:07 AM
Nu cred ca iti oferita nimeni lista :) .

Tiger
19-08-2017, 10:19 AM
Buna seara. Am nevoie de un Blacklist si de un Whitelist cu toate DDL-urile , Modulele si Cfg-urile (+ explicate de ce apar ca fiind unknown sau nevalidate ) descoperite pana in prezent. Niste liste updatate zilnic , s-au macar niste link-uri de la ele.Multumesc foarte mult !

Nu vad cu ce te-ar ajuta lista. Listele nu le ofer nimanui, din motive de munca proprie si din motive de securitate. Detectia de cheat-uri nu se bazeaza doar pe niste fisiere puse in blacklist, ar fi inutil la cate cheat-uri sunt existente pe piata...


*S-au in cel mai rau caz ma uit la fiecare post in parte ( 14 pagini ) si mii le scriu undeva...

Sa inteleg ca decat sa muncesti, sa iti construiesti listele personal, mai bine le furi? Oricum, nu te vor ajuta nimic ... Mult succes cu asta.


PS: Mai bine te-ai fi dus sa dormi la ora aceea, ai inceput sa ai fantezii si sa nu gandesti rational.

Alex2k17
19-08-2017, 04:20 PM
M-ai inteles gresit Tiger.Unde te pot gasi pe TS si sub ce nume?

Tiger
19-08-2017, 05:48 PM
Nu stau pe TS. Ma poti gasi pe Steam / Facebook / Email / aici.