PDA

View Full Version : Petrecere pe servar



AmX_DeaDShoT
03-06-2012, 11:41 AM
Cum scrie in titlu, petrecere pe servar. Trec direct la subiect: un jucator pe nume "cacao" a intrat pe servar. Dupa ceva timp, el a venit cu o idee: "hai sa facem petrecere", cum e si in poza: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa care l-a induplecat pe kamikaze ionut sa faca petrecere:<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> Inainte de a accepta sa faca petrecere, l-au mai induplecat si ceilalti playeri dupa ce i-a induplecat cacao. Petrecere consta in a nu trage in zm si a nu infecta oameni: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Nici nu a inceput bine petrecerea ca au si inceput aia sa traga in zm si au inceput sa injure: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> si multe alte poze... Dupa ce s-a terminat mapa [zm_arabica], s-a tinut petrecerea si pe de dust moama: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa care punker, cacao si bogdan au inceput sa faca echipa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2) Locul secret: <b>You have to register to ba able to see this link</b> "Locul secret" consta in munca in echipa. "Locul secret" este locul secret [scuzati dar nu m-am putut exprima mai bine] din mapa de dust moama. Ei acolo s-au intalnit si au facut echipa [punker, cacao si bogdan]. Dupa ce au stabilit locul, s-au certat deoarece unu sau doi dintre cei care au facut echipa nu stiu unde este "locul secret": <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa care cacao a continuat cu facerea de petrecere si tot asa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

kamikaze
03-06-2012, 11:51 AM
Da este adevarat zicea mereu sa facem petrecere ,eu ii ziceam sa taca dar nimic si pana la urma am hotarat sa facem o runda cum zicea el dar nu a iesit nimic ca au inceput sa se infecteze:))Iar pe dust2_moama nush ce s-a mai intamplat ca am iesit!

AmX_DeaDShoT
03-06-2012, 12:30 PM
daca-i but:)) seamana cu varamiu (angel):))

P.S.: ionut nare nici o vina, doar a reusit cacao ala sa-l induplece si playerii

bLLue
03-06-2012, 12:33 PM
Ma voi nu aveti altceva de facut?

Esky
03-06-2012, 02:31 PM
doamne voi nu avetzi minte;))

AmX_DeaDShoT
03-06-2012, 03:23 PM
Pai ce vreti daca aia au inceput cu petrecerea si cu "locu secret" =))))))))))))

WarGods | AbySs
03-06-2012, 04:06 PM
Mda. Kamikaze trebuie sa vorbim pe mess. DeaDShoT, ma bucur ca ai facut reclamatia asta. Tip mereu la ei sa nu mai faca echipe si sa vb frumos, dar tip degeaba :|.

petryca
03-06-2012, 11:30 PM
:-?Daihatzu nu este Mihai?
:ass:

Esky
04-06-2012, 10:48 AM
:-?Daihatzu nu este Mihai?
:ass:

sunt Pandrea Razvan din jud alba ,intra pe facebook si cautama akolo:|

petryca
04-06-2012, 10:35 PM
Ok...Imi cer scuzele de rigoare pentru ca am acuzat( am intrebat).Asta a fost doar pentru a ma convinge de anumite chestii.
Inca o data imi cer scuze.;)
:ass:

WarGods | AbySs
05-06-2012, 09:39 AM
Problema s-a rezolvat.