PDA

View Full Version : NISTE pareri



ShifTwOw~
03-06-2012, 11:36 AM
Incercati sa puneti mape de war ca poate de aceea nu intra playeri asa cred ;;)

Dar dimineatza sunt cam 8 10 playeri si este fy_snow incercati sa puneti de_dust2x2 sau de_dust2


ti-am sters semnatura, din moment ce ocupa jumatate din thread.

Sky
03-06-2012, 11:45 AM
In primul rand modifica poza de la semnatura ca e prea mare, in al doilea rand beneficiati de comanda "rtv" ca playeri, si nu in ultimul rand, cauta sa te exprimi cat mai usor descifrabil pentru noi astia care din intamplare am mai trecut pe la scoala.

RedMan
03-06-2012, 12:57 PM
Pai sunt 10 playeri pe fy_snow pentru ca romanilor le place si anume masacrul. Asta este o "problema" frecvent intalnita in momentele cu 9,10,11 playeri, si nu numai. Crezi tu ca ai fost un fel de Amerigo Vespuci al mapelor de cs ? S-au gandit si altii inaintea ta, dar nu poti sa faci un tipar pentru ca fiecare e liber sa prefere ori macel pe snow la 7 vs 7 ( 70% din cazuri ) sau acelasi numar de jucatori pe un dust2 sau inferno, unde e mult mai aerisit.

Teddy
03-06-2012, 04:24 PM
Tie ti se par mult 8-10 jucatori pe snow? Daca ar fi dust2 asa cum zici tu atunci din aia 8 jucatori 4 ar iesi si asa ai juca 2 contra 2 pe dust. Lumea prefera hartile mici, se ajunge sa joace 14 pe snow ca daca se baga ceva mai mare ies toti.

edward
03-06-2012, 05:06 PM
N-avem nevoie de alte harti, aveti rtv.
Cand jucam pe o harta de genul fy_dust, se umple imediat si suntem obligati sa schimbam in ceva mai mare, iar cand asta se intampla voi iesiti si iarasi suntem obligati sa schimbam ! Plus ca nu va convine ca se repeta harti precum dust2, inferno, snow, india. Si m-am cam saturat sa frec serverul cu schimbatul hartilor dupa placul vostru ! De acum vreti nu vreti jucati pe ce harta este !