PDA

View Full Version : Eroare la descarcare WarGods.



Chowder.
14-08-2017, 11:02 AM
Incercand sa descarc wg-ul,primesc aceasta eroare la orice descarcare,inclusiv varianta recomandata pentru Win XP al meu . Ce pot sa fac ?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Va multumesc.

Tiger
14-08-2017, 11:23 AM
Nu este nicio eroare la descarcare. Ai un sistem de operare, XP SP1, vechi si neactualizat, ce nu are .Net Framework instalat. Instaleaza macar .net 2.0 pentru a functiona wCD.

Link .net framework 2.0: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sfat: Update la sistemul de operare, multe aplicatii nu iti vor mai merge pe XP SP1 si mai ales fara .net framework instalat...

~TraNda~
14-08-2017, 12:35 PM
Merge CS-ul, ce mai conteaza sa mearga alte aplicatii? :))

Chowder.
14-08-2017, 01:07 PM
CS,Samp,Far Cry 3,exact, ce mai conteaza alte aplicatii ? :))

--------------- Added after 6 minutes ---------------

Multumesc pentru sfat,dar acum cand dau scan spune ''Cs not found '' ,ce sa-i mai fac ? :))

Tiger
14-08-2017, 01:18 PM
Ce conteaza ca sistemul tau de operare este vulnerabil? Ce conteaza ca oricine te poate exploata si fura/cripta/sterge datele?

Trebuie sa ai jocul deschis, cum altfel ai vrea sa faca scanarea? Aplicatia nu este vrajitor sa ghiceasca viitorul ...

Chowder.
14-08-2017, 03:29 PM
Ce conteaza ca sistemul tau de operare este vulnerabil? Ce conteaza ca oricine te poate exploata si fura/cripta/sterge datele?

Trebuie sa ai jocul deschis, cum altfel ai vrea sa faca scanarea? Aplicatia nu este vrajitor sa ghiceasca viitorul ...

Pff,ce dumb ass sunt.