PDA

View Full Version : Reclamatie !



TyMy #.
29-05-2012, 10:12 AM
Am si eo intrebare pentru adminul
wGods ! | Walles
Dc ai dat ban fara poze demo nimic , era mapa fy_snow si Nsk*Lordul a zis ba ala are cod si walles mi-a dat Kick , ban . Fara sa-mi faca poze sau alt cv



E normal ? Eo nu inteleg dc a dat ban ?8-|

IRB | Walles
29-05-2012, 10:20 AM
ti-am facut 4 poze si imediat ai iesit...ban automat...nu ti-a dat nimeni kick...ai iesit tu singur dupa ce ti-am facut poze...plus ca am stat si m-am uitat pe tine cateva runde si mergeai ca nesimtitul cu tinta prin pereti...am martori pe biseptol si lordul,nu mai stiu exact cine mai erau...doar niste playeri...si sunt sigur ca acum o sa zici ca poze nu ti-am facut...sa se verifice daca se poate de xela sau max logo-urile

TyMy #.
29-05-2012, 10:26 AM
Stai sa pun pozele
Nu am stiut ca ai facut poze
Scuza-ma e vina mea
Dar m-a scos din cs Nu a fost intentionat ! Voi face dublu post si voi pune pozele Scuza-am e vina mea

Dar nu ai facut 4 am decat o poza :) Prima poza ca la a doua mi-ai dat kick sau nush ce s-a intamplat
Scuza-ma dar a fost vina mea acum ! :)

IRB | Walles
29-05-2012, 10:28 AM
4 poze fac dintotdeauna...nu esti tu mai special

TyMy #.
29-05-2012, 10:40 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite poza pe care o am :) Alta nu am :-j
Asta e prima poza pe care ai facut-o ca nu apare numele adminului ce mi-a facut poza
Mereu prima poza nu are numele adminului

WarGods | AbySs
29-05-2012, 10:46 AM
fa poza arhiva si urc-o pe girlshare sau ce alt site folosesti tu si lasi link-ul aici. Nu putem verifica daca ai modificat poza asa. O vrem pe cea originala.

TyMy #.
29-05-2012, 10:50 AM
Oke adiss !
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

IRB | Walles
29-05-2012, 11:09 AM
trebuie si restul de 3 poze...poate asta nu e facuta de mine:|

daniel_San
29-05-2012, 11:55 AM
N-ar fi trebuit sa arate in HUD ora si data?

Sky
29-05-2012, 12:14 PM
mi se pare cam aiurea poza, trebuia sa arate numele adminului care face poza...etc.Ciudat... Walles tu cu ce comanda faci poze?

IRB | Walles
29-05-2012, 01:16 PM
amx_screen

IRB | Walles
29-05-2012, 01:18 PM
deci sunt sigur ca omul nu e curat...toate pozele facute prezentate te rog...nu mi se pare corect sa fie iertat...eu am fost banat si mi s-a interzis o vreme buna sa intru pe server din cauza neprezentarii pozelor,pana am fost obligat sa-mi cumpar steam si sa folosesc wac...regulile sa fie aplicate corect...ce motiv ar fi avut sa iese dupa ce i-am facut pozele si apoi sa intre iar sa zica ca iam dat eu kick:| vrajeli

RedMan
29-05-2012, 01:32 PM
1) Asa arata prima poza facuta cu comanda amx_screen . Tot ce trebuie : nume, data, ora si ce mai e pe acolo ...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> . Prin urmare presupun ca nu e valabila teoria cu privire la prima poza care nu are nume etc etc


2) Si cu amx_ss <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Aceeasi poveste, prima poza cu nume, cu data, etc .

1) adevarat
2) adevarat
| => Teoria cu prima poza cade fara drept de apel .

Sky
29-05-2012, 01:33 PM
Eu sunt de acord cu tine, nu are logica sa-i fi dat kick cand el trebuia sa-ti dea pozele, e ceva necurat la mijloc.

Rapid1923
29-05-2012, 02:32 PM
E simplu, sa se uite sela in loguri pret de 5-10 minute si vede daca s-au facut 1 sau 4 poze.

negrutzu
29-05-2012, 06:09 PM
Da sigur odata ce a aplicat comanda cu 4 poze pe el,cum sa iasa doar una? Sa nu o mai lungesc,sincer Meriti ban. Sa caute XeLa in loguri,poate omu a gresit tasta,cand ti'a facut poze.:)

TyMy #.
29-05-2012, 07:49 PM
Sa se uite XeLa cate poze a facut
Dar dupa prima poza mi s-a dat kick si in urmatoarele 2 sec cand am intrat Walles nu mai era
Ps : Uita-te cate poze a facut Walles :)

CRocoDiL
29-05-2012, 09:24 PM
e imposibil sa primesti kick in timp ce ai fost pozat..e un interval foarte scurt de timp si nu cred ca adminul a fost asa rapid! (scopul lui era sa primeasca pozele...)

daca nu apar si celelalte poze. sunt pro BAN !

TyMy #.
29-05-2012, 09:59 PM
Croco si restul membrilor
Sa se uite XeLa cate poze a facut Walles daca a facut 4 poze sa fie PRO ban
Dar eu decat pe aia o am ! :)

edward
29-05-2012, 10:27 PM
Ramai cu ban.
Poza este clar editata, iar nuvela ta cu kick in timpul pozelor este imposibila.

XeLa
29-05-2012, 11:49 PM
Ca sa ma uit am nevoie de data,ora,harta!daca nu ,stau pana maine si nu gasesc nimic.
Deci astept...

Sky
29-05-2012, 11:53 PM
Ca sa ma uit am nevoie de data,ora,harta!daca nu ,stau pana maine si nu gasesc nimic.
Deci astept...

Asa iubi, avem si noi timp sa ne zvarcolim prin patut :X:X :*:*:* ;;)

iRBWAllABieSs
30-05-2012, 12:18 AM
Asa iubi, avem si noi timp sa ne zvarcolim prin patut :X:X :*:*:* ;;)
Aia-i ! :)) =))

RedMan
30-05-2012, 12:41 AM
Asa iubi, avem si noi timp sa ne zvarcolim prin patut :X:X :*:*:* ;;)
Sunt oripilat.. Iar nu o sa mai dorm 2-3 zile ..

Sky
30-05-2012, 01:07 AM
Sunt oribilat.. Iar nu o sa mai dorm 2-3 zile ..

oripilat*

Lasa ma ca ai ce face cat nu o sa dormi ;;)

TyMy #.
30-05-2012, 08:12 AM
A fost :
Data : 29.05.2012
Ora : 10 :05
Mapa : fy_snow :)

gbz
30-05-2012, 09:03 AM
Sunt oribilat.. Iar nu o sa mai dorm 2-3 zile ..

:))) Te oripilezi ma.. Chiar asa:D

IRB | Walles
30-05-2012, 09:34 AM
deci dupa ce i-am facut poze si am dat ban baiatului nu am iesit de pe nici un server...omule mai minti mult?

TyMy #.
30-05-2012, 10:09 AM
Intreaba-l pe targ3t ca am zis :
,, Ba unde e Walles ? " Si a zis ,, A iesit "

-=MaX=-
30-05-2012, 10:10 PM
deci dupa ce i-am facut poze si am dat ban baiatului nu am iesit de pe nici un server...omule mai minti mult?

Va reamintesc ca in astfel de situatii se face un printscreen la consola unde scrie "Ati facut X capturi lui Y" in cazul in care respectivul urmeaza sa faca o astfel de cerere...
Sa nu mai zic ca mai nou Steamul va pune la dispozitie si un F12 care face screenshot cat timp sunteti in joc fara sa mai fie necesar sa dati alt+tab...

Va rog sa-i dati unban!

RedMan
30-05-2012, 10:31 PM
Bun Max poate walles a facut doar o poza .... Dar aia ce a postat-o el t-i se pare a fi in regula ?

IRB | Walles
30-05-2012, 11:09 PM
mda...deci rog sa mi se scoata adminul,stiu ca veti spune ca dintr-o faza dinasta fac mare necaz dar nu mi se pare corect...eu stiu ce taste apas,plus ca daca ii dau ban omului ca sa mai poata intra inapoi sa intrebe cine i-a dat kick?:| am stat pe server pana i-am dat ban si tot am mai stat!!!de ce a facut reclamatie si cu nu stiu ce admin tot ptr poze,la el ca nu le-a dat la timp...mie ca i-am facut doar una...un jucator curat dadea pozele in mai putin de un min,oricum voi alegeti ce faceti

iRBWAllABieSs
30-05-2012, 11:45 PM
mda...deci rog sa mi se scoata adminul,stiu ca veti spune ca dintr-o faza dinasta fac mare necaz dar nu mi se pare corect...eu stiu ce taste apas,plus ca daca ii dau ban omului ca sa mai poata intra inapoi sa intrebe cine i-a dat kick?:| am stat pe server pana i-am dat ban si tot am mai stat!!!de ce a facut reclamatie si cu nu stiu ce admin tot ptr poze,la el ca nu le-a dat la timp...mie ca i-am facut doar una...un jucator curat dadea pozele in mai putin de un min,oricum voi alegeti ce faceti
Oh Shit! Stai calm carnat, nu te mai agita atat cu scoaterea adminului si altele, eu te cred ca i-ai facut 4 poze si nu cred ca-s singurul. Am poze facute de admini pe diferite servere, comenzile aplicate fiind amx_ss si amx_screen si din prima poza imi aparea numele adminului, data, ora...pe cand in poza postata aici nu apare asa ceva cu toate ca asa ar fi fost normal, tinand cont ca-i facuta si cu amx_screen. Deci e ceva echivoc in treaba asta.

P.S. Mai bine baga un autograf sa-ti mai treaca supararea :)

-=MaX=-
31-05-2012, 12:20 AM
Walles nu iti contesta nimeni aptitudinile de admin, doar ca atunci cand vine vorba de verificat un alt admin sau un jucator vechi, un jucator care tine redirecte vreau sa sa fie treaba cat mai clara incat sa nu mai fie loc de alte interpretari, iar facand acel printscreen in care sa se vada clar ca au fost facute pozele nu exista loc de scuze si motive, o sa te contacteze Xela sa discute cu tine niste treburi ;)

Rapid1923
31-05-2012, 12:25 AM
Deci hai sa va zic inca o treaba. Chiar ieri am facut poze cu amx_screen si in prima poza nu apare numele adminului, de unde deduc ca e chestie si de rezolutia fiecaruia.
Doi la mana, se poate sa fi gresit carnat o tasta, tot ieri mi s-a intamplat si mie, i-am facut poze la om a zis ca nu stie unde-s si i-am dat ban. Intre timp mi-a dat accept pe mess si am avut rabdarea sa ma uit la printscreenul facut de el in folderul cstrikesi sa observ ca n-are nici o poza:) M-am uitat apoi in consola si am vazut c-am gresit o litera.
Insa sa gresesti tasta 1 cu 4 e mai greu. Plus ca sunt unele neconcordante si poza omului e cam ciudata. Insa cum am mai spus, xelo ai toate datele acum, verifica si lamureste-ne odata:)

XeLa
01-06-2012, 11:38 AM
Am discutat cu Walles si am ajuns la o decizie comuna.Am verificat si logurile.
Tymy o sa primesti unban cu o singura conditie, sa te vad numai cu wac.Nu ai voie pe server daca nu ai wacul activ.Cine te prinde fara wac te baneaza !

Rapid1923
01-06-2012, 04:05 PM
Ban-ul ramane din punctul meu de vedere! Tu-ti aligatorul si edward-ul navi-ul ma-sii ca nu mai scapam de tine raie ce esti!
Unban la ce? N-a pus nici un ip ca-l are dinamic, nu vezi ca-si bate joc de voi asta?

Drept dovada ca a postat butul de pe alt nume si si-a sters postul mai sus

31-05-2012 09:43 AM
#0
But Andrew
Membru

Join Date:
May 2012
Posts:
3
Thanks:
0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Deci s-a scos banul sau nu
Eu imi cer scuze fata de toti daca am gresit si Walles la admin nu renunta esti un jucator veritabil Nu vreau sa va suparati intre voi:

XeLa
01-06-2012, 09:23 PM
Rapide decizia am luat`o impreuna cu Walles , nu intelegi? cum sa renunte la admin? :))
Nu l`am fortat , i`am pus decat niste intrebari telefonic.El mi`a spus cum sta treaba si care sunt dorintele lui :))
Cred ca e perioada aia a lunii . . .

Rapid1923
01-06-2012, 09:28 PM
Pai nu despre carnat e vorba ci despre lesinatul asta din schiulesti care ne face faze la greu.

Rapid1923
05-06-2012, 06:33 PM
Oricum reclamatie fara fundament fiindca esti client fidel in "baza neagra de date"!

Topic closed!