PDA

View Full Version : Cerere helper.



dizdani
10-08-2017, 11:02 AM
GRAD: Helper.
NICK: MOD#>> Chancro ;x
DATA NASTERI: 11.04.1999 (zz/ll/aaaa)
VARSTA: 18
ID DE STEAM: idk, dizdany i guess. Nu sunt fan steam.
STEAM ID: "MOD#>> Chancro ;x" 743 STEAM_0:0:2084822770 0 00:16 37 0
Adresa contact: diz.dany.dp@gmail.com
EXPERIENTA: 7 ani~
TIMP JUCAT: Link catre gametracker (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PERIOADA: seara
MOTIV: Se cauta admini si sa mai linistesc prunci care scurteaza/vorbesc urat.(Stiu ca nu am comenzi la slot.)
CUNOSTIINTE: Designer(content creator), animatii 2d
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: (ventilator)
PROMOVARE: Verbal, prin alte servere de cs & redirecte daca se mai folosesc.

mentiuni: Unii o sa vina cu contra argumente pentru limbajul meu ofensator de pe server. Va asigur ca daca am acces la slay/kick/gag, chestii de genu nu se mai intampla. Pentru ca motivul pentru care ii fac pe unii cretini e pentru ca adminii nu le fac nimic, iar ei incalca regulamentul.

~Life~
10-08-2017, 12:09 PM
:contra: Mai ai de asteptat 32 de minute !

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ce dai aia primesti !

-WickedSick-
10-08-2017, 01:40 PM
Să zicem :pro: , datorită activității sale .

Daptcada
10-08-2017, 02:32 PM
Exaxt de asta am injurat eu oameni buni, exaxt de ce a zis Chancro la Mentiuni, si la urma tot eu am ajuns sa-mi iau ban(Sunt Danielul sau gPc- zice-ti cum vreti)

TheBlack[G]
10-08-2017, 03:20 PM
Exaxt de asta am injurat eu oameni buni, exaxt de ce a zis Chancro la Mentiuni, si la urma tot eu am ajuns sa-mi iau ban(Sunt Danielul sau gPc- zice-ti cum vreti)

Nu mai comenta aiurea daca nu ai grad poate iti iei iar ban pe forum..

:pro:

crisulikk
10-08-2017, 03:37 PM
Motiv bine întemeiat si cu o directie foarte clară, spre bine .ai :pro:

DubRunner
10-08-2017, 04:17 PM
:pro:

SILVIU SILVIU
10-08-2017, 04:42 PM
:contra: Pentru limbajul tau. Chiar daca nu fac bine, nu respecta regulamentul nu trebuie sa ii numesti "cretini" doar pentru ca adminii nu isi fac treaba. Ai sectiune de reclamatii si ii faci reclamatie player-ului si adminului respectiv. Eu imi fac treaba bine. Cand te-am vazut ca injurai eram cu alt nume pe server.

dizdani
10-08-2017, 04:58 PM
SILVIU SILVIU

Pentru limbajul tau. Chiar daca nu fac bine, nu respecta regulamentul nu trebuie sa ii numesti "cretini" doar pentru ca adminii nu isi fac treaba. Ai sectiune de reclamatii si ii faci reclamatie player-ului si adminului respectiv. Eu imi fac treaba bine. Cand te-am vazut ca injurai eram cu alt nume pe server.

Nu cred ca am 'spus' pe server vr-un cuvant porcos sau pervers, idioti, tampiti sau cretini. Mentionez ca nu am avut slot in permanenta, iar inainte de a accesa gradul de slot, numele meu era liber si putea intra oricine. Au fost momente cand nu eram eu, desigur am primit ban pentru o perioada, astfel sa nu intre acea persoana pe numele meu dinnou. Am mai avut eu probleme cu limbajul pe server cand aveam grad mai mic pe server, insa s-a remediat in timp. O responsabilitate mare cere o seriozitate mare, sa nu crezi ca eu am sa mai fac pe cineva cumva(intr-un mod jignitor) pe server acum ca nu mai am de ce sa ma mai enervez, DACA, o sa am accesele necesare pentru a pedepsii pe cel/cea care incalca regulamentul.


Eu imi fac treaba bine.
Hai nu zau, era si un moment( imi pare rau acum ca nu l-am savat) cand teroristul care a cerut arma, m-a omorat. Tu erai online, TI-AM SPAMAT, ca sa vezi...si tot nu ai actionat sa-l sanctionezi. No-hate, dar nu te crede perfectionist.



DavidoSpeed

Mai ai de asteptat 32 de minute !

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ce dai aia primesti !
Imi place cum sari tu asa..eu am dat contra pentru ca nu erau numarul de zile, nu de ore( nu sunt asa de strict). Angel mi-a raspuns in postul meu care era treaba cu ora, dupa cum nu ai observat eu am dat pro la acea cerere.


Danielul
Exaxt de asta am injurat eu oameni buni, exaxt de ce a zis Chancro la Mentiuni, si la urma tot eu am ajuns sa-mi iau ban(Sunt Danielul sau gPc- zice-ti cum vreti)
Una e ca le dai cu D-zei, si alta e ca-i lovesti usor cu un "Esti tampit?". Desigur nici una nu ar trebuii folosita.

Denisucu
10-08-2017, 05:07 PM
:pro:

fpop98
10-08-2017, 05:18 PM
:pro: sefu :)

~TraNda~
10-08-2017, 06:45 PM
Grea decizie :)) . Iti dau helper, dar la cea mai mica abatere ramai fara grade definitiv si iti iei adio de a mai avea grad pe server, cat timp o fiu eu.
:locked: