PDA

View Full Version : [Respins] Propunere $



wGods | Toxic
05-08-2017, 03:41 PM
Ati observat ca,oricat de multe kill-uri ai face cu un supergun intr-o runda tot nu ai suficienti $ sa iti ei un alt supergun in a doua rounda. La fel se intampla si cu /ibomb sau /protection.
Propun ca fiecare player sa primeasca mai multi $ pentru un kill.

-=Christian=-
05-08-2017, 03:49 PM
:contra: Supergun-ul este la acel pret ridicat deoarece este foarte bun, din 3-4 gloante ai omorat zm-ul, iti dai seama daca ai cate un supergun pe fiecare runda..faci ravagii, la fel si la ibomb, daca iei pe fiecare runda cate un ibomb infestezi toata echipa adversa, iar despre protectie, este foarte bine momentan, mie unul imi ajunge sa imi cumpar pe fiecare runda sau o data la 2 runde .

wGods | Toxic
05-08-2017, 03:57 PM
:contra: Supergun-ul este la acel pret ridicat deoarece este foarte bun, din 3-4 gloante ai omorat zm-ul, iti dai seama daca ai cate un supergun pe fiecare runda..faci ravagii, la fel si la ibomb, daca iei pe fiecare runda cate un ibomb infestezi toata echipa adversa, iar despre protectie, este foarte bine momentan, mie unul imi ajunge sa imi cumpar pe fiecare runda sau o data la 2 runde .

Nu la ideea asta m-am referit. Nu vreau un supergun pentru fiecare runda...daca eu fac 1 kill si primesc 3000$ iar tu faci 5 kill uri si primesti 5000$,e in ordine? Cel care face mai multe kill uri sa primeasca un beneficiu si in $. Exemplu: Daca iau un supergun runda asta si fac 3 kill-uri cu el,runda viitoare nu am bani nici de /zspawn.

~Wolf~
05-08-2017, 05:06 PM
Sunt :pro: ca suma primita sa fie de 500$

-WickedSick-
06-08-2017, 01:42 PM
:contra: Supergun-ul este la acel pret ridicat deoarece este foarte bun, din 3-4 gloante ai omorat zm-ul, iti dai seama daca ai cate un supergun pe fiecare runda..faci ravagii, la fel si la ibomb, daca iei pe fiecare runda cate un ibomb infestezi toata echipa adversa, iar despre protectie, este foarte bine momentan, mie unul imi ajunge sa imi cumpar pe fiecare runda sau o data la 2 runde .

Momentan respins !
Ar fi un haos daca toti ar avea bani , probabil nici n-ar mai murii.
Preturile cat si $ care se primesc per kill sunt in regula , si nu doresc modificarea acestora fiindca va face jocul mult mai greu.
:locked: