PDA

View Full Version : [Prezentare] Robert



<|Robert|>
01-08-2017, 12:04 AM
Salutare tuturor!
Eu sunt Gaina Robert (zis si Adrian) prietenii ma striga "Bă" sau "Mă". Am 17 ani si locuiesc in Iasi de vreo 13. Sunt moldovean pur-sange deci beau mult si prost. Nu fumez drogurile nu ma pasioneaza dar compensez cu energizante si alte prostii. Invat la mate-info *initial am intrat la filo cu 10 la mate si 8.5 la romana ca dah sistem romanesc de educatie* sunt prin a 11-a acum si s-ar putea sa raman o vreme aici daca nu ma apuc sa invat germana. In afara de scoala, calculator, baut mi-am gasit un hobby de la 4 ani si oleaca. Da, fac Karate (indiciul e semnatura) si nu, nu va invat "vreo schema smechera". Ca si caracter am fost deseori numit "cea mai calma persoana pe care o cunosc" dar cand se intampla sa ma enervez mai bine mi se face loc :) . Incerc sa fiu corect cu toata lumea dar am o problema cu persoanele care sufera de prostie sau tupeu. O realizare a mea de pana acum: nu am fost niciodata furat sau batut de tigani. Principalul meu defect este ca nu sunt serios mai niciodata, cheful de caterinca urmarindu-ma peste tot *Eu sunt ala de umfla baloane la inmormantari*. Si sunt rasist. Si ma iau de babe in autobuz. Si sunt lenes. Principala mea calitate nu exista fiecare poate sa imi gaseasca ceva.

Multumesc cui a citit pana la final si sper sa avem zile faine impreuna! In general ma gasiti pe JB sau classic. Nu stiu juca deathrun si nu reusesc sa fac cfg-ul de furien sa mearga desi tare as juca si acolo...
Oricine se gaseste prin Iasi sa ma caute mie imi place sa stau la un pahar cu cei de treaba!

AdreN
01-08-2017, 01:13 AM
:welcome:

~TraNda~
01-08-2017, 02:24 AM
:welcome:

~Wolf~
01-08-2017, 07:59 AM
:welcome:

~Life~
01-08-2017, 08:12 AM
Chiar daca esti in comunitate de vreo 2 saptamani...Bun Venit !

<|Robert|>
01-08-2017, 10:27 AM
Chiar daca esti in comunitate de vreo 2 saptamani...Bun Venit !
De vreo doua luni de fapt dar multumesc tuturor :)

-=Christian=-
01-08-2017, 02:39 PM
:welcome:

Jet Lee
01-08-2017, 04:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
02-08-2017, 12:34 AM
:welcome: