PDA

View Full Version : Reclamatie TheMatrix



wGods | Toxic
25-07-2017, 01:07 PM
Nick-ul tau : Toxic
Nick-ul reclamat : TheMatrix
Mapa : de_Cliff
Data si ora : 25.07.2017/ 12:50
Motiv : Nu a dat gat la injurii,e injuratura de la "stana" dupa cum se vede in imagini. Nu stiu daca la astfel de injurii ar fi cazul sa trecem cu vederea ...

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

pFg | NeXuS
25-07-2017, 02:51 PM
Imi cer scuze ca am injurat, dar. M-a enervat ala, campa si nimeni nu facea nimic, dap, trebuia sa iau GAG.

R3aL :x
25-07-2017, 02:54 PM
:pro:
Matrix nici macar un wcd nu stie sa faca...
Nici nu intreaba macar cum se face.
Cred ca nici gag nu stie cum se da...

~Wolf~
25-07-2017, 03:29 PM
Dupa mine nu are experienta in adminat.Cu toate ca trecem cu vederea , sunt :pro: ADVERTISMENT daca si numai daca se inscrie la scoala Wargods si invata de-acolo despre adminat.

wGods | Toxic
25-07-2017, 03:38 PM
Imi cer scuze ca am injurat, dar. M-a enervat ala, campa si nimeni nu facea nimic, dap, trebuia sa iau GAG.

O dai si cu atitudine de aia...ca și cum n ai șanse sa primesti gag,ai imun


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-=Christian=-
26-07-2017, 08:18 AM
Se mai intampla sa nu observi cate o injuratura sau altceva, mai ales daca sunt multe persoane pe server, si toti au cate o problema .
@-TheMatrix : Totusi ai un adverisment, o sa te ajut eu trimitandu-ti un manual de comenzi si cateva chestii importante despre wCD .
@-pFg | NeXuS (* KidduT *) : Si tu primesti un advertisment de data asta, controleaza-ti comportamentul altfel vei fi sanctionat .
:locked: