PDA

View Full Version : Un Reply la reclamatia facuta de denisucu!!!



AlaMicu'
21-07-2017, 05:55 PM
o sa las acest post aici(nu stiu in ce sectiune sa-l las), cuprinde 2 rugaminti(cereri) si 1 intrebare
incep cu intrebarea.
1. De ce am primit REMOVE?
Continui cu rugamintile(cerintele)
1.Doresesc sa vad si eu o DOVADA ca am scurtat(nefacand acest lucru!!!!!!!)
2.Cand acei playeri au injurat poate eram la WC, mancam, fumam, am mers in alta camera, eram spec.... nu stiu exact ce si cum a fost
Acum ca am terminat ce aveam de spus il rog pe Denisicu sa prezinte niste DOVEZI si il rog pe Angel sa imi spuna si mie care e dovada cu scurtu... am vazut in reclamatie ca toti pe scurt s-au axact !!!!

AlaMicu
21-07-2017, 06:08 PM
Eu mi-am asumat mereu cand am gresit, cand aveam slot si am scurtat am recunoscut, cand am injurat am recunoscut, dar cand un admin/slot/player baga de la el si face niste acuze trebuie sa si le asume, in lipsa dovezii de scurt cer REMOVE lui Denisucu
Aseara au zis playerii ca am scurtat pentru ca am terminat mapa primu de 3_4 ori(28 de secunde sau ceva de genul, o repet de cate ori vreti) si eu le-am facut jocul (verbal) ...

Crixux
21-07-2017, 07:36 PM
Am incercat sa ma uit la dovezi, dar videoclipurile au fost sterse. Daca mai are Denisucu demo-urile, il rog sa le posteze aici ca sa le vad si eu. Revin cu un edit cand le vad. Multumesc

EDIT: Poate a facut la caterica "Am scurtat", si eu am mai facut. Nu e o dovada foarte clara. Cu injuratul chiar putea sa fie la wc / fumat, etc. Eu zic sa i se acorde maxim o bulina neagra, nu remove.
PS: Vorbeste doar de pe un cont, nu se intelege mare lucru.

Denisucu
21-07-2017, 08:09 PM
o sa las acest post aici(nu stiu in ce sectiune sa-l las), cuprinde 2 rugaminti(cereri) si 1 intrebare
incep cu intrebarea.
1. De ce am primit REMOVE?
Continui cu rugamintile(cerintele)
1.Doresesc sa vad si eu o DOVADA ca am scurtat(nefacand acest lucru!!!!!!!)
2.Cand acei playeri au injurat poate eram la WC, mancam, fumam, am mers in alta camera, eram spec.... nu stiu exact ce si cum a fost
Acum ca am terminat ce aveam de spus il rog pe Denisicu sa prezinte niste DOVEZI si il rog pe Angel sa imi spuna si mie care e dovada cu scurtu... am vazut in reclamatie ca toti pe scurt s-au axact !!!!

De ce minti, ca nu ai scurtat si ca "eram la WC, mancam, fumam, am mers in alta camera" de aia dadeai kick-uri =))
Am sters videoclipurile, dar le pun iar.
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Acum se raspunde la reclamatie? Eu stiu ca ieri am facut-o.
Nu e vina mea ca nu iti faci treaba.

AlaMicu
21-07-2017, 08:16 PM
Oke... si unde am scurtat?.. cum am zis am facut joccul lor si am lat-o ca ei nu avea rost sa ma cert cu playerii, o dovada te rog!!!!!!!

Reclamatia a fost facuta aseara, dupa ce m-am culcat si de la 7 am fost la munca....nu am timp la munca de joc....

-WickedSick-
21-07-2017, 08:41 PM
Din ceea ce vad eu exista dovezi , ceea ce nu inteleg e faptul ca pe baza acestora ai fost sanctionat ? Daca da ar fi trebuit sa fi anuntat ca nu se mai creeze acest mic circ acum.

AlaMicu'
21-07-2017, 09:07 PM
Din ceea ce vad eu exista dovezi , ceea ce nu inteleg e faptul ca pe baza acestora ai fost sanctionat ? Daca da ar fi trebuit sa fi anuntat ca nu se mai creeze acest mic circ acum.
ce dovezi exista?... chiar nu am scurtat, sa vina cu un ss cu ceva mai concludent... astea sunt doar vorbe, da poate am zis la "caterinca" dar nu cred ca niste vorbe pot duce la REMOVE direct nici macar avertisment, nici anuntat, nici nimic.. adica denisucu e mai presus? si eu pot zice orice de oricine daca montez cateva fraze... parca scrie clar ca la reclamatii se vine cu dovezi clare nu cu falsuri si franturi de dovezi.... de ce nu a pus toata conversatia cu player-ul respectiv???? conversatia a fost mai lunga, unde intru-un final recunosc ca nu am scurtat si el zice ca a glumit !!!! dar mna... credem nu cercetam...

--------------- Added after 2 minutes ---------------

+ de asta astept si pe cristi sa vina sa spuna ceva ca a fost acolo.... stie despre ce e vorba !!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

eu imi asum greselile pe care le fac DOAR cand le fac!!!!

-WickedSick-
22-07-2017, 01:02 PM
ce dovezi exista?... chiar nu am scurtat, sa vina cu un ss cu ceva mai concludent... astea sunt doar vorbe, da poate am zis la "caterinca" dar nu cred ca niste vorbe pot duce la REMOVE direct nici macar avertisment, nici anuntat, nici nimic.. adica denisucu e mai presus? si eu pot zice orice de oricine daca montez cateva fraze... parca scrie clar ca la reclamatii se vine cu dovezi clare nu cu falsuri si franturi de dovezi.... de ce nu a pus toata conversatia cu player-ul respectiv???? conversatia a fost mai lunga, unde intru-un final recunosc ca nu am scurtat si el zice ca a glumit !!!! dar mna... credem nu cercetam...

--------------- Added after 2 minutes ---------------

+ de asta astept si pe cristi sa vina sa spuna ceva ca a fost acolo.... stie despre ce e vorba !!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

eu imi asum greselile pe care le fac DOAR cand le fac!!!!

Din ce observ eu dintr-un video reiese faptul că ai recunoscut singur că ai scurtat .

AlaMicu'
22-07-2017, 01:25 PM
Am zis... pentru ca nu aveam in primul rand voie sa ma cert cu un player... i-am facut jocul atata tot, dupa cateva schimburi de replici am lamurit si chestia asta dar Denisucu a pus video doar pana acolo(atat i-a convenit lui)... Daca se poate vedea toata conversatia ar fi perfect!!!
Acuma vorbind serios cati dintre admini nu au spus lucruri care ar putea face subiectul unei reclamatii.... dar nu face nimeni!! Pentru ca nu toata viata inseamna seriozitate si tristete, trebuie sa mai glumesti sa faci unele jocuri cu playerii si asa mai departe... daca am fi ca niste roboti in 1 luna de zle s-ar alege prafu de orice server !!!!
+ sunt admini care au scurtat, injurat(doar o data apoi si-au cerut scuze),putin abuz dar nu ceva grav, asta nu inseamna ca le-a taiat cineva capu sau au luat remove!!!

Denisucu
22-07-2017, 02:24 PM
Am zis... pentru ca nu aveam in primul rand voie sa ma cert cu un player... i-am facut jocul atata tot, dupa cateva schimburi de replici am lamurit si chestia asta dar Denisucu a pus video doar pana acolo(atat i-a convenit lui)... Daca se poate vedea toata conversatia ar fi perfect!!!
Acuma vorbind serios cati dintre admini nu au spus lucruri care ar putea face subiectul unei reclamatii.... dar nu face nimeni!! Pentru ca nu toata viata inseamna seriozitate si tristete, trebuie sa mai glumesti sa faci unele jocuri cu playerii si asa mai departe... daca am fi ca niste roboti in 1 luna de zle s-ar alege prafu de orice server !!!!
+ sunt admini care au scurtat, injurat(doar o data apoi si-au cerut scuze),putin abuz dar nu ceva grav, asta nu inseamna ca le-a taiat cineva capu sau au luat remove!!!

Eu unul nu am vazut sa lamuresti nimic.

AlaMicu'
22-07-2017, 02:53 PM
Denisucu, o intrebare simpla si daca raspunzi sincer nu imi mai trebuie nimic, M-AI VAZUT SCURTAND DIN BAZA, PENTRU CA TU AI STAT IN BAZA CAND ERA DISCUTIA CU RESPECTIVUL PLAYER, TOT MA INTREB CUM M-AI PUTUT VEDEA DIN BAZA, MAPA FIIND DEAHTRUN_ARCTIC

-=Christian=-
22-07-2017, 05:14 PM
Faptul este deja consumat, din cate am vazut ai recunoscut ca ai scurtat, gresala ta a fost ca, chiar daca nu ai scurtat ai spus ca DA ceea ce a adus la remove .

dRw # SiLeNTT
22-07-2017, 06:53 PM
Imi pare rau ca ma bag, nu am nicio treaba, nu prea stiu despre ce este vorba si nu am fost acolo, dar stiu ca un Admin/Helper trebuie sa fie serios, tu ai facut-o 'Caterinca', asa ai primit si remove, la 'Caterinca'. Again, am spus doar niste lucruri, nu e treaba mea.

AlaMicu'
22-07-2017, 07:12 PM
ok, atunci cum amigo si dubrunner se pot face buti si altele in spirit de gluma?
doar la mine e dracu asa de negru?...Numi vine sa cred ca un copil de 13 ani minte in halul acesta, oricum ma agit degeaba....tot el e cel crezut

--------------- Added after 21 minutes ---------------


Am incercat sa ma uit la dovezi, dar videoclipurile au fost sterse. Daca mai are Denisucu demo-urile, il rog sa le posteze aici ca sa le vad si eu. Revin cu un edit cand le vad. Multumesc

EDIT: Poate a facut la caterica "Am scurtat", si eu am mai facut. Nu e o dovada foarte clara. Cu injuratul chiar putea sa fie la wc / fumat, etc. Eu zic sa i se acorde maxim o bulina neagra, nu remove.
PS: Vorbeste doar de pe un cont, nu se intelege mare lucru.

totusi exista o persoana normala care poate intelege realismul nu minciunile, nota 10 frate indiferent de ce se intampla

-=ElDiabloS=-
23-07-2017, 01:23 AM
parerea mea:
Alamicu 1 nu a scurtat nu vad nici un demo/dovada ca a scurtat
2 el a zis ca facur caterinca si a orimit remove da? Si eu care fac mereu cand este arctic ca o fac in 26 secunde in k3 si alti zic ca am scurtat si eu "da ba ai dreptateam scurtat,cum tiai dat seama"
Atunci si eu ar trebui sa primesc remove
3. Pentru limbaj-ul intre playeri si nu face nimic nu pot spune nimic
Concluzie: ne bazam pe dovezi nu pe vorbe deci pentru mine a primit remove nemeritat

~Wolf~
23-07-2017, 09:05 PM
Având în vedere că nu sunt dovezi plauzibile cu scurtatul , dar nu ai luat măsuri asupra celor doi jucători ce se înjurau , rămâi la slot.Lasă-mi PM cu nick şi pass + link la facebook.
:locked: