PDA

View Full Version : Unban ME!



visinescu
15-07-2017, 06:22 PM
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: GunGame.WarGods.ro
Map: gg_crazy
Admin: GRASU''
Your name: Visinescu
Your IP: 79.114.129.145
Your AuthID: STEAM_0:1:40396838
Ban Reason: ref.wcd
Ban Minutes: 5000 minutes
Time/Data: 11:16:07 <> 15/07/2017
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"
Completed demo

Am primit ban de la Grasu'' după ce am fost incapabil de a putea face scan. Noroc că am făcut demo și un screenshot. Aveți de asemenea postarea mea de la rubrica RECLAMAȚII. Consider acțiunea grasului ca fiind un abuz și vă recomand īndepărtarea lui din staff-ul serverului.

Mulțumesc.

Demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poză: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasu''
15-07-2017, 07:04 PM
:contra: unban

Fa un scan ca sa ma convingi.

Nu este corect fata de alti playeri ca el sa nu faca scan iar ei sa se conformoze de fiecare data cand li se cere

visinescu
15-07-2017, 07:07 PM
Părerea ta oricum nu mai contează. Te-ai descalificat de la postarea din rubrica RECLAMAȚII.

--------------- Added after 14 minutes ---------------

Se vede de la o poștă că nu rulez Windows. Ceasul meu bate doar la minute cu ceasul serverului. Nu aș fi putut să īmi modific screenshotul și să-l postez așa de repede. Iar dacă nu rulez Windows și nici MAC OS X, īnseamnă că rulez o distribuție bazată pe Linux și īn mod logic nu pot face scanarea ta. Nu este vina mea că nu există un program special de scanat coduri pe Linux, iar tu nu mă poți obliga să joc de pe Windows! Ai priceput?

grasu''
15-07-2017, 08:17 PM
Pentru refuzul scanului se da ban.....iar ca un mesaj pentru cei de pe aici sa stiti ca sunt playeri care se plang de visinescu si ies de pe server din cauza lui.

visinescu
15-07-2017, 08:23 PM
Care jucători se plāng? PASY? :))))))

Prietene, refuzul unui scan nu este egal cu imposibilitatea de a scana. Nu te duce capul? Zi că-ți desenez!

ADRI
15-07-2017, 10:30 PM
ai unban
:locked: