PDA

View Full Version : Mare atentie la boost si la reclama dar si la redirecte!



petryca
11-05-2012, 08:42 PM
Am facut acest topic tocmai pentru a combate eventualele greseli pe care fiecare dintre noi le putem face.
Vin cu un set de reguli pe care as dori,ca voi sa le votati.
Aceste reguli sunt pentru cei care fac reclama,tin redirecte si platesc boost.
1).Inainte de a cumpara boost va rog sa verificati daca serverul merge sau nu.
2).Inainte de a da drumul la redirecte ar fi bine(desi nu e obligatoriu ca la boost) sa verificati conexiunea cu serveul de zm(in cazul nostru).
3).Dupa cum s-a spus de catre max,trebuie sa anuntati aceste donatii pentru server.Daca cineva doreste sa doneze in afara boost-ului ar trebui sa ia legatura cu un owner si sa doneze.
4).Reclama pe care o faceti pe mess trebuie sa se faca mai ales atunci cand serverul nu este prea solicitat(nu sunt multi playeri pe el) ,iar in cazul in care este full sau este off ar trebui sa nu faceti reclama.Majoritatea doritorilor ar putea sa vrea sa intre dar sa nu le emarga si sa nu mai incerce alte dati,stiind ca nu a mers.
Daca mai este ceva de adaugat va rog sa spuneti si la fel de mult va rog sa votati cu pro/contra aceste reguli.
Multumesc.
:ass:

bLLue
11-05-2012, 09:17 PM
:pro:

AnGeL | Pro (W_^)
11-05-2012, 10:30 PM
Cristi dai pro dar tu incalci regulile ..
Uitate la regula 1.

kamikaze
11-05-2012, 10:58 PM
:pro:

bLLue
11-05-2012, 11:15 PM
da angel dar mi-a zis abyss ca daca mai iau boost si am laut;)imi cer scuze

WarGods | AbySs
12-05-2012, 12:51 AM
da angel dar mi-a zis abyss ca daca mai iau boost si am laut;)imi cer scuze

Hai ca ai ziso pe asta, ti-am spus eu sa cumperi boost cand e off serveru sau ce vrei sa spui? Este la mintea cocosului, verifici daca e sv on intai ca sa nu dai banii degeaba.

Petryca, regulile astea ar trebui sa fie respectate de la sine, iar regula nr. 1 daca nu este respectata nici donatia nu este luata in considerare.