PDA

View Full Version : Propunere



Lova3x
15-07-2017, 01:03 AM
Propunerea mea este ca atunci după ce ai făcut un kill,gloanțele să-ți fie īncărcate la loc,indiferent cāte gloanțe ai folosit pe adversar.
Aici este pluginul : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
15-07-2017, 01:04 AM
Pluginul este pus pentru HS. Atunci cand dai HS ti se incarca automat arma si e perfect asa.
:contra:

Lova3x
15-07-2017, 01:13 AM
Pluginul este pus pentru HS. Atunci cand dai HS ti se incarca automat arma si e perfect asa.
:contra:

Stiu lucrul acesta, dar e mult mai convenabil asa,decat sa stai sa dai head. Stiu servere care folosesc pluginul de mai sus si pe mine unul ma atrage mai tare acel plugin decat acesta.
Acum astept si parerea celorlalti . ^_^

~TraNda~
15-07-2017, 01:17 AM
Stiu lucrul acesta, dar e mult mai convenabil asa,decat sa stai sa dai head. Stiu servere care folosesc pluginul de mai sus si pe mine unul ma atrage mai tare acel plugin decat acesta.
Acum astept si parerea celorlalti . ^_^

De ce imi convine mai mult cel cu hs-ul? Pentru ca poate sa fie unul foarte bun, gen jet lee, care poate sta in baza si da doar killuri. Cine-l mai omoara? Asa mai incarca o arma, ceva. E mai echilibrat.

Lova3x
15-07-2017, 01:20 AM
De ce imi convine mai mult cel cu hs-ul? Pentru ca poate sa fie unul foarte bun, gen jet lee, care poate sta in baza si da doar killuri. Cine-l mai omoara? Asa mai incarca o arma, ceva. E mai echilibrat.

Eu doar am venit cu o propunere,tu cu o parere(si ti-o respect). Dar acum sa ii mai lasam si pe altii sa isi spuna parerea. Eu doar mi-am spus punctul de vedere.

Last edited by ~AngeL~

Iti scriu aici ca sa nu mai las alt reply.
De acord cu tine. Al doilea reply a fost motivarea de ce am ales sa dau contra, nu o scrisesem :) .

Ulquiorra
15-07-2017, 01:52 AM
De ce imi convine mai mult cel cu hs-ul? Pentru ca poate sa fie unul foarte bun, gen jet lee, care poate sta in baza si da doar killuri. Cine-l mai omoara? Asa mai incarca o arma, ceva. E mai echilibrat.
1+ Angel are dreptate. :contra:

TheSe7en
15-07-2017, 12:27 PM
:contra: ar fi prea usor mai bine e doar cu hs

WarGods | Dark
15-07-2017, 12:41 PM
:contra:

Lova3x
15-07-2017, 01:52 PM
TC.