PDA

View Full Version : gag fara motiv



mZq
08-05-2012, 03:00 PM
Cristian ca si-a primit adminu inapoi akm se trezeste sa deie gag fara motiv poate imi da si ban pt ca m-am bagat intr-o discutie si am zis: ane lasal sa nu iei gag pt el! imi da gag fara motiv ....motiv:uh nu te mai baga :|:|:| gag eu stiu ca se da pt jignire sau injuratura eu nu am facut nik dintre acestea! va rog lu-ati masuri in legatura cu el:D

Clauditza
08-05-2012, 03:03 PM
Cristiane faci abuz! Serios acum..Ai facut`o pe Ane nesimtita ca ti`a venit tie sau dc..?:| Ai intrebat cand se mai face gratar si a zis : "Cu tine? Niciodata"...Si te`ai gandit sa o faci nesimtita?!:|

cristi
08-05-2012, 03:08 PM
nu clau am intrebato daca am intrebato pe ea.... si dupa iam zis ca nu i se pare ca se baga in sema cu mine fara sa ne cun .. si nu stiu ce mia zis ea si de aceea am facuto nesimtita..... si pana la urma ce credeti ca rezolvati cu reclamatia asta??? in cel mai rau cazz raman fara admin si atat ..... sunt destui player pe sv pot fii si eu unul dintre ei....

Clauditza
08-05-2012, 03:09 PM
Pai Cristian tu de prima oara cand ai avut admin ai profitat de el....Asa ca nu te mai scuza

mZq
08-05-2012, 03:21 PM
cristian asa cum zice clau nu fa abuz ca poate se supara oameni si o sa ai multe reclamati si daca o sa ti tot asa cu reclmatiele si admini is de acorzi o sa iti fie lu-at admin iarasi:D

cristi
08-05-2012, 03:26 PM
Cel mai bine sa decida xela sau max ceea ce se va intampla cu adminul meu

AneLovee
08-05-2012, 03:30 PM
Hm. Am venit si eu cu niste doveeezii :d . Sper sa fie de ajuns .

1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

5. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

6. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sky
08-05-2012, 03:36 PM
Or sa se ia masuri, era de asteptat....

XeLa
08-05-2012, 04:09 PM
Cristian o sa ramana la slot timp de o saptamana.Nu e prima oara cand lumea se plange de atitudinea lui pe server.Nu sunt primele greseli.
La urmatorul conflict de genul asta o sa ramana definitiv fara admin.Cine greseste plateste.Ia`l ca pe un avertisment.
Cristiane te rog pe viitor sa dai dovada de mai multa maturitate.Daca iti vedeai de treaba ta nu se ajungea aici.
Problemele personale le rezolvati in privat ,nu pe server sa va fie clar !

cristi
08-05-2012, 04:55 PM
da xela de aici incolo o sa tratez si eu cum trateaza ceilalti

Clauditza
08-05-2012, 05:03 PM
Pai da maa...Daca cineva glumeste sau eu stiu si tu o iei in serios...:-J Ce bine o sa fie!

cristi
08-05-2012, 05:24 PM
da claudia dar glumeste cineva care are glume cu mine nu o persoana care am vazuto p sv de 3 ori este diferenta mare degeaba zici u ce ai zice tot asa ramane... stiu ca tii cu ea dar ar trebuii sa vezi adevarul nu sa tii cu ea ca este prietena ta

XeLa
08-05-2012, 06:02 PM
:locked: