PDA

View Full Version : reclamatie R3aL



Vetaa
13-07-2017, 05:54 PM
Reclamatie R3aL

Nick-ul tau : Vetaa
Nick-ul reclamat : R3al
Mapa : de_assault
Data si ora : 7/13/2017 - 5:25
Motiv : am facut scan la wcd totul ok cand intru imi zice ca am ban permanent fara sa imi arate dovada a zis ca nu e obligat sa arate ! am primit ban fara sa am cod si a refuzat sa arate dovada ! E un inapt pentru postul de il are ! <b>You have to register to ba able to see this link</b>

adita
13-07-2017, 09:19 PM
Pro! Unban

R3aL :x
13-07-2017, 09:33 PM
Imediat vin si cu dovezile...Le mut de pe Telefon pe PC.
Asteptati

--------------- Added after 7 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
In primul rand mai ai si tupeu sa zici ca "intru cand vreau si cu ban"...
Puteai macar sa astepti Ce se intampla dupa reclamatie sau cerere unban si sa nu intri din nou fara sa vorbesti cu wick...
Daca eu am gresit la faza asta e...
Atat am avut de spus,il las pe Wick sa decida!!!

ISdArk
13-07-2017, 10:09 PM
Pe printul lui r3al arata ca ai fost prins cu cod, caz de ban permanent. Daca ip-ul e bun, atunci meriti ban-ul. Si apropo, invata sa nu trisezi daca vrei ca jocul sa fie corect, iar daca adminul te prinde, asuma-ti si nu-l face inapt. :contra: unban in cazul in care pozele sunt reale. De pe printurile tale nu se vede vreo greseala de la vreun admin. Asteptam dovezi cu wcd-ul facut.

R3aL :x
13-07-2017, 10:20 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dupa cum se vede este acelasi ID Steam...
A fost pe server dupa primirea banului de 2 ori...Deci se pare ca au auzit multi "copii" despe Ip Dinamic...
Il las pe wick sa decida luand in considerare ca a intrat dupa primirea Banului si nu a asteptat raspunsul Tau!!!

-=Christian=-
13-07-2017, 10:32 PM
Te-am banat si eu 10.000 de minute pentru ca te-am surprins pe server , pana sa te banez te-am pus la wCD .
Raportul wCD. (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
R3al a procedat bine, daca doresti unban fa o noua cerere pe rubrica "Cereri Unban" si lasa-ne cfg-ul sa-l puteam verifica .
Daca cfg-ul este în regulă atunci vei primii unban !
:locked: