PDA

View Full Version : Reclamatie drw race



ReTT1
11-07-2017, 07:31 PM
Nick-ul tau: ReTT1
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: drw race (nu stiu cum il are mai exact litere mari , litere mici , semne etc)
Ora si Data / harta: 18:50 -10.07.2017 / deathrun_arctic
Motiv: Pai am scos 28 de sec pe harta , el a scos 25 si mi-a zis sa o mai trec inca o data :))) Intr-un fel imi venea sa il injur dar in fine am trecut.o in 32 sec , dupa care imi spune ceva de forum , reclamatie etc.
Dovezi: You have been banned from this server.
Mentiuni: Nu faceam reclamatie , faceam cerere de unban , dar nu e prima-data , a mai fost inca o data cand mi-a dat pe 250 de minute , dar nu am avut timp sa imi fac cerere de unban pe atuncea , adica acum 1 saptamana , cam asa .

~TraNda~
11-07-2017, 07:39 PM
De ce nu pui motivul exact pentru care ti-a dat ban?

Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
11.07.2017 ReTT1 STEAM_0:1:188410757 dRw # RACe scurtat 16 Ore

-WickedSick-
11-07-2017, 08:21 PM
:pro: unban in cazul in care nu se prezinta un demo cu el scurtand !

-=Christian=-
11-07-2017, 08:26 PM
:pro: In caz ca nu are dovezi cu el scurtand .

~Life~
11-07-2017, 08:28 PM
:pro: In caz ca nu are dovezi cu el scurtand .

+1 :pro:

crisulikk
11-07-2017, 08:29 PM
Prietenul meu. Ai scurtat pe arctic, un ss nu ai si tu cu discutia ? mai umfla omul dar tu ai facut mamaliga dintr-un malai copt de tine.
In primul rand eram in fata, am vazut cum pleci tu si abia prinzi 700 eu deja avand 1100 cand ies din prima "plansa" , in a 2-a bine inteles ca eram primul cand intru in a 3-a ma trezesc cu tine inercand sa faci bhop cu o viteza de 600+ eu trecand cu 1,4 pe langa tine , te-am lasat o data sa imi arati a imi justifici ca faci tu 28 de secunde cum spui fara scurt , bineinteles ca nu si tot tu erai cu curu in sus, nu e prima data cand te-am prins scurtand. este a 3-a oara.
Daca nu iti vedeai de "amenintarile tale" iti dadeam mai putin, fiind si a 3-a abatere si nu te potolesti . ai primit 1000.
Bucurate de libertate mai ai 850 de minute!

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Screenshot de la primul Ban. De la celelalte nu am ! <b>You have to register to ba able to see this link</b>

TheSe7en
11-07-2017, 08:47 PM
:pro: unban dar adu dovezi

SILVIU SILVIU
11-07-2017, 09:10 PM
:pro: unban in cazul in care nu se prezinta un demo cu el scurtand !

:pro: +1

crisulikk
11-07-2017, 09:32 PM
pro Unban maine dimineata ! sa se invete minte pentru data viitoare. iar daca data viitoare te prind scurtand, o sa am si dovada si o sa ai un ban mult mai prelungit.
Prima data va iert va explic. a 2-a oara kick si a 3-a oara ban! te-am atentionat de 2 ori inainte , cum te prind cum iti creez arsura :)

ReTT1
11-07-2017, 10:20 PM
Nu e cerere de unban . Vino cu dovezile te rog . M-am saturat de copilaşi ca tine . Nici 75% din ce ai spus tu mai sus nu e adevarat . Acum e vorba de o reclamatie de unban ma ocup ca nu imi este greu sa fac o cerere, esti admin pe dr tu ar trebui sa ai in permanenta demo on . Nu ma incalzesti daca bagi de la tine , maturizeazate si asumați vina . Nu cred ca sunt primul care primeste ban de la tine ca ti sa pus tie pata , eu am facut reclamatia in favoarea serverului .
VINO IN **** *** CU DOVEZILE . Unde m-ai avertizat tu pe mine .
EDIT :
Daca aduci dovada cum ca mi-ai dat ban nu ajuta cu nimic , adu dovada pentru ce am luat ban ;)
EDIT 2:
Angel , daca nu am scurtat cum sa scriu asa ceva la motiv ? :)

~TraNda~
11-07-2017, 10:42 PM
VINO IN **** *** CU DOVEZILE . Unde m-ai avertizat tu pe mine .

Crezi ca daca esti cu un server afiliat aici nu iti pot da ban si pe forum? Dupa gandirea ta esti un copil, nu stii sa explici si sa iti pastrezi calmul
Banul o sa devina permanent, nu accept jignirile catre stafful meu.
La revedere + warn pe forum

PS: dovezi trebuie sa aduci si tu care sa justifice ca adminul a gresit. In prima instanta adminul are credibilitate.
:locked: