PDA

View Full Version : Reclamatie [mai rar]



EmY
30-04-2012, 08:57 PM
Ban pe degeaba :))
Nick-ul meu in cstrike : EmY ;x
Nick-ul adminului care mi-a dat ban : wGods | edward ceva de genul
Motivul pentru care se presupune ca am luat ban : Wall :)) mi-a zis in felul urmator :
EmY,iesi dupa server sa nu iti dau destroy. Asta pentru ca l-am luat cu awp si i-am dat hs? ce sa ii fac dak fuge ca iepurasii:)) oricum nu am chef de glume..
Detin si steam [original] si nu am jucat cu cod-uri
Mapa pe care am luat ban era de_dust2.
Dar in pnm macar dak imi facea si el un demo ceva ss.. sa zica si el el direct ban :-j
Pe server mai erau admini care au vazut ,,scena"... godlees sau ceva de genu , si mai 1-2 nu stiu ca nu am scris /admin sa vad..

godless
30-04-2012, 09:11 PM
da am vazut ce s-a intamplat! dar pana nu vine el sa spuna daca are sau nu demo io nu pot spune nimic!

edward
30-04-2012, 09:41 PM
Din cauza minunatului meu gui, nu a salvat demo-ul in cstrike. Si nu este vorba despre acel moment cu awp, ci faza ca tu stateai cu tinta pe jucator chiar daca acesta statea ascuns si nu se misca ! Si nu este unicul moment !
Steam original ? Tin sa te aduc la curent cu faptul ca steam are cea mai proasta securitate cand vine vorba de coduri.
Gordo, din moment ce nu ai ce spune, de ce mai postezi ?
Imi dai privat cu un ip, Emy. Dar te anunt, cum te vad pe server sa te astepti la ss-uri si demo-uri la greu. Pentru ca stiu sa fac diferenta dintre un jucator cu coduri si un jucator " bun " ceea ce nu este in cazul tau pentru ca tu relativ nu stii jocul, dar de uitat prin pereti esti pro !

EmY
01-05-2012, 09:33 AM
Da steam originial si ma nu minti de fata cu toti aici.. ca nici nu te-ai pus pe spec.. acm zici ca din cauza la nush ce nu ai salvat demo =)) omg cea mai mare minciuna care am auzit-o .... :-j si apropo cand m-am uitat prin pereti=))?...Dovada ceva?:-??

edward
01-05-2012, 10:32 AM
Adminii au plugin, iar acesta consta in ati arata toti jucatorii prin perete sub forma unor patrate colorate, dar si o linie in care arata exact unde iti tii tu crossair-ul.
Iar daca nu ma crezi, downloadeaza gui-ul respectiv si ai sa vezi la ce ma refer. Pentru ca acesta inca contine destule buguri, lucruri nefinisate.

negrutzu
01-05-2012, 10:37 AM
emY numai o lungi,si tu ti'a zis omu sa ii dai ip'u pe privat,ca dupa aia iar iese taraboi :)

XeLa
01-05-2012, 11:06 AM
Ti`am luat ip`ul de pe forum si ti`am scos banul , asta pentru ca nu e nici o dovada.
Daca tot nu`ti merge sau ai jucat de pe alt PC da`i un pv lui edw cu ip`ul.

:locked: