PDA

View Full Version : Ceva nou



Shrek
30-04-2012, 02:09 PM
Mai nou,nu avem voie sa ``chatuim``?
Pentru ce mai este acel chat?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Chiar nu avem voie sa vorbim daca Goodless vrea sa joace in liniste?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Scoateti Chatul din CFG...daca te deranjeaza asa mult!

XeLa
30-04-2012, 02:21 PM
Ti`am mutat topicul de la discutii generale la reclamatii !
Nu e prima greseala care o face chelu, o sa stau de vorba cu el.

Sky
30-04-2012, 04:35 PM
Da, nu e prima greaseala si nu va fi nici ultima.Cu toate ca pot fi suspectat de subiectivitate in privinta lu Colectionaru (chelu) etc...acum tine de obiectivitate treaba.Drept si prin urmare propun scoaterea adminului si lasarea la rangul de slot, FARA imunitate bineinteles.

Shrek
30-04-2012, 06:31 PM
Xela cand te ``frecam`` la cap sa intrii pe mess...tot cu Goodless erau pozele..3 mai am...

godless
30-04-2012, 08:42 PM
deci hai s-o lamurim!
1) nu mi se pare normal ca in loc sa te joci sa stai spec si sa stai la vrajeala!
2) si cand erai in joc acelasi lucru faceai!
3) ca admin nu-mi pot scoate chatu pt ca din cand in cand mai trebui sa citesc si mesajelu jucatorilor in legarura cu eventualele coduri etc!
4) decizia e la voi! daca mi se scoate adminu asta e! daca nu mi se scoate adminu iara bine!
5) sky tu stii mai bine cum e sa dai gag cand te dispera unu c avorbeste prea mult stii foarte bine cate gag-uri am luat eu pana sa-mi iau adminu!

Sky
30-04-2012, 09:39 PM
deci hai s-o lamurim!
1) nu mi se pare normal ca in loc sa te joci sa stai spec si sa stai la vrajeala!
2) si cand erai in joc acelasi lucru faceai!
3) ca admin nu-mi pot scoate chatu pt ca din cand in cand mai trebui sa citesc si mesajelu jucatorilor in legarura cu eventualele coduri etc!
4) decizia e la voi! daca mi se scoate adminu asta e! daca nu mi se scoate adminu iara bine!
5) sky tu stii mai bine cum e sa dai gag cand te dispera unu c avorbeste prea mult stii foarte bine cate gag-uri am luat eu pana sa-mi iau adminu!

New times, new rules.

godless
30-04-2012, 09:59 PM
hai sa n-o mai lungim ca n-are farmec! n-am chef si nici nu-mi plac polemicile! nu sunt pe server pt admin sau pt imunitate, cu sa fara o sa ma mai joc! nu la fel d emult pt ca de multe ori imi rupeam din timp tocmai pt ca nu era admin pe server! cu sau fara admin o sa fiu acelasi! v-am pupat si n-ati simtit!
L.E. un singur lucru regret, c am-am intors din drum cand am zis ca renunt la admin!

RedMan
01-05-2012, 12:46 AM
Eram si eu de fata in momentul ala .. si nu vreau sa tin cu ursu` dar chatul de pe cs nu este intocmai ca si cel de pe mess/mirc/facebook , diferenta fiind ca de aici mai poti afla cate ceva util... si nu stai mereu sa intrii in consola, sa urmaresti fazele anterioare... ce a zis ala , ce a zis ala .Am participat si eu la conversatia aia , dar la un moment dat am zis sa o lasam pe mess . Poate gordo a actionat putin prea tare , nervozitate probabil sau ce stiu eu ... Llama nu a fost deloc deplasat parera mea , deoarece cu 2 minute inainte baietii doritori de conversatie se pusesera frumos spectatori si purtau nestingheriti o discutie care in mod normal ar fi trebuit sa isi aiba locul pe mess .Au primit kick iar cand au revenit pe server discutia a continuat . Inteleg ca pe Cs lumea se simte super bine si mai schimba o gluma, 2 , 7 dar hai totusi sa jucam pac-pac ca doar de aia intram pe el !

godless
01-05-2012, 08:07 PM
si concluziile acestui topic minunat ar fi?

Shrek
01-05-2012, 11:16 PM
Pardon,eram spectator ca vorbeam cu Ana si Red pe mess,am vorbit si cand eram spectator pe chat dar mai mult cand eram jucator...

Rapid1923
02-05-2012, 01:34 PM
si concluziile acestui topic minunat ar fi?

Sa dai la buci mai des :))

Acuma serios, daca pentru fiecare gag s-ar face reclamatii ne-ar trebui cativa moderatori pe forum. Fiecare are partea lui de dreptate asa ca va rog sa vorbiti intre voi pe privat si sa aplanati acest conflict.

godless
02-05-2012, 04:57 PM
@ rapid mai des de atat? poi ar trebuii sa mi-o iau la laba ca deja femeia ma acuza ca as fii un mic nimfoman! plus ca mai am momente cand mai trec si pe la altele:D!
nu ma da omu mereu are de comentat mereu are de injurat mereu are de spus ceva peste! cred c anu sunt singuru care-l cosidera obraznic tare!

XeLa
02-05-2012, 07:23 PM
Nu putem sa`i scoatem adminul pentru asa ceva.Sunt niste greseli minore care sunt convins ca le fac majoritatea.
Pe viitor te rog sa arati mai multa maturitate si sa ai mai multa grija !

Sky
02-05-2012, 07:54 PM
Imi mentin punctul de vedere, aici nu e vorba numai de gag-ul asta, e vorba de o anumita atitudine in general pe care Colectionaru o are, in curand am sa demonstrez asta jucand incognito ca sa zic asa.Ma voi victimiza pentru binele natiunii si, de ce sa nu recunosc, pentru scopul meu primordial de a-l scapa de povara acceselor pe inculpatul in speta.Daca ar fi fost dupa mine litera "b" i-ar fi fost mai mult decat suficienta.Sunt un om perseverent si sunt convins ca voi reusi in demersul meu.

-=MaX=-
05-05-2012, 10:20 PM
Chelule nu e prima data cand ai iesiri de-astea, o data la nush cate vreme trebuie sa apara cate-o frustare personala de-a ta...
Nu e caz de scos admin sau alte sanctiuni dar nici nu e de neglijat faptul ca tu pe altii ii sanctionezi asa dupa bunul plac ca nu esti tu in apele tale la un moment dat! Sa nu se mai intample asa ceva ca in regulament nu scrie nicaieri sa nu folosesti chatul serverului! Mult mai usor rezolvai treaba daca incercai o cale amiabila, nu amenintari si gag!
Grija mare ce faci pe server! Cand ai probleme si te deranjeaza lucruri ca asta, normale de altfel, mai bine iesi de pe server si intra cand crezi ca poti sa suporti atmosfera!
:locked: