PDA

View Full Version : Reclamatie Psihotrop [***]



DarkNess
07-07-2017, 04:41 PM
Nick-ul tau : DarkNess
Nick-ul reclamat : Psihotrop [***] (Sper ca l-am scris corect.)
Mapa : de_alexandra
Data si ora : 7/07/2017 - 3:25 ( intre 25/30 )
Motiv : Motivu' pe care eu am luat gag de 5 minute a fost ''Taci tu'' avand in vedere ca eu l-am vazut pe el stand pe-o cutie i-am spus ''frumos camp'' iar el la 3-4 secunde mi-a raspuns cu ''Scriam ceva'',bun n-am mai zic absolut nimic iar apoi a venit un tip, numele lui apare in ss care mi-a spus ca-s ofticat si ca-s ciudos si nu mai stiu eu ce...
iar eu apoi i-am spus ''taci'', iar la un scurt timp de cateva secunde am luat gag, man acum nu stiu daca gag-ul a fost meritat avand in vedere ca mi-ai dat un motiv pizdos pe acel gag...
Doar ca am zis ''taci'' mi-ai dat gag 5 minute ?
Dovezi :<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

`Apropo ''taci'' i-am spus tipului care m-a facut obsedat/ofticat si ciudos.

Psihotrop [***]
07-07-2017, 04:51 PM
Eu am vorbit deja ceva, cu fratele tau Shiro, si i.am zis si lui, ca am crezut, ca mie mi.ai zis *taci*.

DarkNess
07-07-2017, 04:53 PM
Inainte de'a folosi comenzi pe jucatorii, asigura-te...
Nu sarii cu gag/kick sau mai stiu eu ce, sa fii tu in frunte pentru un gag.
Va grabiti sa-i ardeti pe toti si la un moment dat tot voi riscati.

-=Christian=-
07-07-2017, 04:54 PM
Dupa parerea mea nu era nevoie de gag in situatia aia , dar nici sanctionat nu poate fii pentru un simplu gag.
Reclamatie pentru un gag mi se pare putin absurd !


Man acum nu stiu daca gag-ul a fost meritat avand in vedere ca mi-ai dat un motiv pizdos pe acel gag...

Din cate se vede si tu ai un limbaj putin colorat incearca sa te abtii din a scoate astfel de "perle" .

Psihotrop [***]
07-07-2017, 04:57 PM
asa e Spike

R3aL :x
07-07-2017, 05:06 PM
Nu tin cu niciunul dinre voi...amandoi ati gresit Dark cred ca ar trebuii sa te abtii putin...si Psiho fii si tu mai atent alta data.
Nu cred ca este nevoie de reclamatie pentru un gag
Atat am avut de spus,Il las pe Wick sa decida!!!

Denisucu
07-07-2017, 05:59 PM
;174765']Eu am vorbit deja ceva, cu fratele tau Shiro, si i.am zis si lui, ca am crezut, ca mie mi.ai zis *taci*.

Eu unul sunt :pro: tipul a luat gag degeaba, totusi si daca iti zicea tie, trebuie sa dai gag?... Poate doar daca mai continua, dar vad ca a zis o singura data "taci".

ISdArk
07-07-2017, 06:15 PM
Psihotrop exagereaza de foarte multe ori, problema e ca si pe server. Totusi acest motiv pentru reclamatie este unul prea mic pentru a fi luat in considerare, darkness, ar trebui sa stii :) In fine, a gresit psiho, dar nu e o greseala colosala:))))

~Wolf~
07-07-2017, 07:03 PM
:pro: şi eu.Ori vă faceți treaba cu adminul ori vă bateţi joc de el.

R3aL :x
07-07-2017, 07:03 PM
Psihotrop exagereaza de foarte multe ori, problema e ca si pe server. Totusi acest motiv pentru reclamatie este unul prea mic pentru a fi luat in considerare, darkness, ar trebui sa stii :) In fine, a gresit psiho, dar nu e o greseala colosala:))))

:pro: la ce a zis ISdArk... Are mereu dreptate :)))

-WickedSick-
08-07-2017, 10:16 AM
@-Psihotrop [***]: Ai primit -1 downgrade ca alta data sa inveti ca "taci" nu e motiv de gag .
Gag-ul a fost dat din orgoliu , chestie ce mie nu-mi place !
@-DarkNess: Vei primii un warn pe forum pentru limbaj licentios !
:locked: