PDA

View Full Version : Retragere DeaDShoT



AmX_DeaDShoT
21-04-2012, 05:21 PM
NUME: DeaDShoT
DURATA: cine stie poate ca o sa mai joc:)
MOTIV: incepe scoala si trebuia sa ma pun pe carte calumea ca totusi invat foarte bine la scoala
MENTIUNI: ma voi retrage pe data de 24.04.2012

P.S.: Sa nu uit mai tarziu, am cateva fotografii cu toti cei care au injurat:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
La imaginea asta "mZq" a intrat acolo si nu mi-a facut nimic, doar a stat acolo.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S.2: Unele imagini le-am folosit si la diferite reclmatii, nam mai stat sa le vizualizez si sa nu le pun.

P.S.3: Tiger ChelU si BuT:))

P.S.4: Angelu ChelutU si BuT:))

WarGods | AbySs
21-04-2012, 05:52 PM
Si cererea slot?

AmX_DeaDShoT
21-04-2012, 05:56 PM
Si cererea slot?


Anuleaz-o, nu mai vreau slot

bLLue
21-04-2012, 06:49 PM
asa de vreme te retragi cred ca nu te mai lasa mamica la calculator:)iti ia firu de la UNITATE;)

AnGeL | Pro (W_^)
21-04-2012, 07:20 PM
asa de vreme te retragi cred ca nu te mai lasa mamica la calculator:)iti ia firu de la UNITATE;)

=)))
P.S:Cristi.. , Sa nu uitam ca DeaDShoT este un inteligent .. :))

AmX_DeaDShoT
21-04-2012, 07:56 PM
asa de vreme te retragi cred ca nu te mai lasa mamica la calculator:)iti ia firu de la UNITATE;)

Vorbea ala care nu stie sa admineze:))

P.S.: sa stii ca sunt un inteligent

bLLue
21-04-2012, 08:12 PM
nu stiu sa adminez...daca nu stiam sa adminez nu mai faceam cerere pt admin nu mai bagam server in comunitate;)

AmX_DeaDShoT
21-04-2012, 10:15 PM
nu stiu sa adminez...daca nu stiam sa adminez nu mai faceam cerere pt admin nu mai bagam server in comunitate;)


In primul rand Daca erai un admin cinstit nu ii dadeai pro lui Dulcica pentru ca s-a imprietenit cu tine! In al doilea rand, nu degeaba ai admin! Nu ai stiut sa-i dai gag unui jucator (SeeYou) si i-ai facut reclamatie=)) Si dupa cele argumentate de mine, pun la pariu ca nu stii toate comenzile de adminat counter-strike 1.6.

WarGods | AbySs
21-04-2012, 11:28 PM
Ce se intampla aici ma? Ati ajuns sa va certati? Deadshot nu cred ca esti tu in masura sa ne critici adminii. Hai sa nu uitam ca pe numele tau vechi ai facut tambalaul pe forum care l-ai facut. Nu cred ca este o problema asa mare in a face o greseala minora, pana la urma asa capeti experienta.

AmX_DeaDShoT
22-04-2012, 11:10 AM
Ce se intampla aici ma? Ati ajuns sa va certati? Deadshot nu cred ca esti tu in masura sa ne critici adminii. Hai sa nu uitam ca pe numele tau vechi ai facut tambalaul pe forum care l-ai facut. Nu cred ca este o problema asa mare in a face o greseala minora, pana la urma asa capeti experienta.

Pai el a inceput primul... ca mama mi-a taiat firul si nu stiu ce... Daia ne-am certat