PDA

View Full Version : Cerere Slot.



Tata'e
02-07-2017, 03:12 PM
Am facut alta cerere pentru a inlatura toate neclaritatile. Rog pe cei aflati la putere sa stearga cererea mea aferenta la gradul de helper..nu am gasit cum sa o sterg sau sa o modific..altfel as fi facut-o chiar eu ;) .
GRAD: Slot.
NICK: Tata'e.
VARSTA: 18.
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ADRESA DE CONTACT: Facebook: Margineanu Remi.
EXPERIENTA: Suficienta, nu mai stiu exact, oricum peste 2 ani.
TIMP JUCAT: 89. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: Zilnic daca se poate.
MOTIV: Doresc grad, si vreau sa ajut serverul.
CUNOSTINTELE: Stiu mapele si comenzile amx.
PROMOVARE: Prieteni si facebook pe grupuri.
CUVĀNT CHEIE: ch3ie quartz.. (l-am gasit intr-un final..am sarit cred ca de 2 ori peste el sau mai bine :)) )

-=Christian=-
02-07-2017, 03:29 PM
:contra: Asteapta sa ti se inchida cererea anterioara apoi dupa 10 zile revin-o cu o alta cerere !

Tata'e
02-07-2017, 03:37 PM
...pana la urma ma lipsesc de orice grad, acum stiu de ce am renuntat..am zis ca acum ca am timp sa intru sa ajut..am acceptat sa iau slot..si dupa 21 de zile sa fac cerere de helper..pentru ca intru pe server si vad cum toti se schinuie sa scrie ,,rtv''..doar ca sa schimbe o mapa..plus ca vad prea multi figuranti, nu au auzit de gag si nici nu prea are cine sa le dea. Daca voi amanati pe oricine nu stiu ce sa zic..in plus, inteleg ce vrei tu sa zici prin asteptare, dar consider ca 10 zile sunt prea mult pentru un lucru atat de marunt (sa nu aud acum ca ziceti ca nu e marunt pentru ca este..ai slot, si?..ce poti face cu el?..intradevar sunt cateva avantaje, dar nu cu care poti face o ordine pe server). Astept si raspunsurile celorlalti, oricat ar dura...

-=Christian=-
02-07-2017, 03:56 PM
...pana la urma ma lipsesc de orice grad, acum stiu de ce am renuntat..am zis ca acum ca am timp sa intru sa ajut..am acceptat sa iau slot..si dupa 21 de zile sa fac cerere de helper..pentru ca intru pe server si vad cum toti se schinuie sa scrie ,,rtv''..doar ca sa schimbe o mapa..plus ca vad prea multi figuranti, nu au auzit de gag si nici nu prea are cine sa le dea. Daca voi amanati pe oricine nu stiu ce sa zic..in plus, inteleg ce vrei tu sa zici prin asteptare, dar consider ca 10 zile sunt prea mult pentru un lucru atat de marunt (sa nu aud acum ca ziceti ca nu e marunt pentru ca este..ai slot, si?..ce poti face cu el?..intradevar sunt cateva avantaje, dar nu cu care poti face o ordine pe server). Astept si raspunsurile celorlalti, oricat ar dura...

S-au schimbat multe de acum un an si pana acum,ar fii trebuit sa te uiti inainte sa faci cerere pe regulament si pe modelul de cerere.
Intr-adevar sunt admini incepatori dar nici chiar cum ai spus tu, o sa le ia ceva timp pana se vor acomoda,nimeni nu s-a nascut expert !

[!]N-[c]-0-Lo>R
02-07-2017, 04:51 PM
:contra: doar o cerere... Si..nu contează ce grad aveai...

WarGods | Dark
02-07-2017, 05:16 PM
:contra:



In cererea cealalta ai spus ca ai mai avut helper pe sv asta ar fi trebuit sa sti ca trebuie sa astepti sa ti se inchida cererea si apoi sa mai astepti 10 zile pentru o noua cerere

ISdArk
02-07-2017, 05:36 PM
...pana la urma ma lipsesc de orice grad, acum stiu de ce am renuntat..am zis ca acum ca am timp sa intru sa ajut..am acceptat sa iau slot..si dupa 21 de zile sa fac cerere de helper..pentru ca intru pe server si vad cum toti se schinuie sa scrie ,,rtv''..doar ca sa schimbe o mapa..plus ca vad prea multi figuranti, nu au auzit de gag si nici nu prea are cine sa le dea. Daca voi amanati pe oricine nu stiu ce sa zic..in plus, inteleg ce vrei tu sa zici prin asteptare, dar consider ca 10 zile sunt prea mult pentru un lucru atat de marunt (sa nu aud acum ca ziceti ca nu e marunt pentru ca este..ai slot, si?..ce poti face cu el?..intradevar sunt cateva avantaje, dar nu cu care poti face o ordine pe server). Astept si raspunsurile celorlalti, oricat ar dura...

de la ultima cerere poti face la 10 zile alta, nu la 21.

Tata'e
02-07-2017, 06:26 PM
Inchideti si cererea asta va rog. Nu mai doresc nici-un grad pe acest server. Imi pare rau de timpul acordat si imi cer scuze de deranj, sper sa ne auzim numai de bine cand mai intru pe server...si sa nu mai dau de atatia ignoranti cum am dat zilele astea, sunt cativa oameni ce au respectul meu, chiar si din noii* admini pe care i-am intalnit pe server. Dati-va silinta sa intrati mai des, jucatorii au nevoie sa fie macar cineva on ca sa poata sa schimbe mapa, sa dea un gag, un kick..in principal sa se ocupe de nevoile jucatorilor si sa mentina ordine si curatenie pe server..ceea ce duceti putin lipsa, am crezut ca daca voi lua grad pe server voi putea sa ma ocup eu de asta cand nu ar fi avut cine altcineva. Spunand toate astea va urez o zi faina si sanatate maxima!

Denisucu
02-07-2017, 07:28 PM
:contra: ieri ai facut o cerere, acum faci alta?

Alexia
02-07-2017, 08:22 PM
:contra:

grasuxxl
02-07-2017, 11:27 PM
:contra: eu zic ca sunt admini pe sv destui daca e cineva cu slot pe sv si vede ceva anunta pe grup si intra admin deci nu e asa cum zici u

-WickedSick-
03-07-2017, 04:00 PM
Īnvăță să aștepți : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
:locked: