PDA

View Full Version : Reclamatie bogdancuceritorul



AmX_DeaDShoT
21-04-2012, 10:30 AM
Azi [21.04.2012], ora 10:20-10:25, harta cred ca e "zm_arabica", bogdancuceritorul vroia sa faca echipa. I-am spus ca nare voie dar el m-a contrazis dupa care ma si injurat:)).

Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S.: Cred ca ar trebui sa facem un banner cu regulile servarului. Cand playerii scriu "/reguli" sau "/rules" sa le citeasca si sa nu se mai ajunga la asa ceva!

petryca
21-04-2012, 10:48 AM
Vad ca tot nu ati inteles cand se fac reclamatiile. Acasta reclamatie e banala pentru ca omul nu a facut decat sa injure,nu a spart lm incontinu,nu a folosit bug sau cod si nu a facut alte chestii care interzit "grav" regulamentul.
Alta dat,faci poze si le dai unui admin pe mess sau ii spui cand intra pe server si nu faci reclamatie,ptr ca aceasta este,repet,o reclamatie banala.
Multumim ca ai fost atat de atent dar, pe viitor u mai face reclamatii la orice "nimic".
:ass:

bLLue
21-04-2012, 11:08 AM
Io cand i-am zis lu DeadShot ca nu are minte...eu zic ca daca mai faci reclamatii aiurea nu o sa mai primesti slot/admin pentru ca o sa zica nu esti in stare sa dai gag/kick/llama/ban;) daca erai baiat destept le dateai unui admin pe mess cum a zis petryca.

Rapid1923
21-04-2012, 11:32 AM
Pueril. Daca era admin era cu totul alta discutie, dar asa?

Topic closed!