PDA

View Full Version : Reclamatie



tiliean
19-10-2010, 09:59 PM
Deci Sa trec direct la subiect:
Eram zombie si am murit.
Ma uitam Pe adminul vostru "Charles Bronson" si vazand numele lui mi-am amintit de un personaj care am vorbit despre el la Limba Engleza:D
Si iam zis Charles Bronson de unde ai numele asta de la limba engleza lai invatat la scoala si nu mia raspuns!
Dupa 5 minute primesc slay deoarece nu am vazut ce imi zicea el!
si iam zis : "ce e ma?"
Si a inceput sa vb urat cu mine ! nu stiu sa fac poza la consola :|
o sa fac un copy paste la consola :)

Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
(Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
(Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
[NoSteamX]^^.:Dea[DK]niGhT:. dropped
[NoSteamX]^^.:Dea[DK]niGhT:. has left the game
(Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
Scrieti RTV pentru a schimba harta si /hats pentru accesorii fun
Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> sectiunea Zombie [Regulament-Discutii-Admine-Unban-Reclamatii]
Okapi (CarbonCS v1.2 RADIO): Fire in the hole!
[Gag] darKKy timed out
stelea killed aLLy.b0y.?. with lasermine
[eXtream AMXX] [NoSteamX]^^.:Dea[DK]niGhT:. a fost deconectat pentru ping prea mare!
[NoSteamX]^^.:Dea[DK]niGhT:. connected
* Privileges set
[Gag] savagE dropped
[Gag] savagE has left the game
*MORT*Lord Drojdieru' : ce windows ai ma?
[NoSteamX]^^.:Dea[DK]niGhT:. is joining the Counter-Terrorist force
[Info] Scrieti /servers pentru redirectionare pe alt server WarLords
ADMIN Charles Bronson la transferat pe Csk-EmY*** la Spectators
[eXtream AMXX] [Gag] savagE a fost deconectat pentru ping prea mare!
*SPEC* Csk-EmY*** : ba

*DEAD* stelea : /class

wLady | KriSsa connected
* Privileges set
fani killed BaNdIt with infection
*SPEC* Csk-EmY*** : esti

(Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
FaTTaL connected
* Privileges set
Scrieti RTV pentru a schimba harta si /hats pentru accesorii fun
(Csk-EmY***) Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?
BaNdIt killed [Yakuza]Master with infection
Csk-EmY*** is joining the Terrorist force
*SPEC* Csk-EmY*** : nesimtit

CluTcheR killed HarD*ChIoRu*cL with infection
[Gag] darKKy connected
* Privileges set
*SPEC* Csk-EmY*** : cu mmine?

Scrieti RTV pentru a schimba harta si /hats pentru accesorii fun
*VIU*fani : Bleeeat!
[WarLords.ro] Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> sectiunea Zombie!
[Gag] darKKy is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Csk-EmY*** : CU CINE MA

*VIU*Charles Bronson : cu tine boule
Dermir killed fani with lasermine
[Yakuza]Master killed HarD*ChIoRu*cL with lasermine
*VIU*fani : Bleeeat!
[Yakuza]Master (CarbonCS v1.2 RADIO): You Take the Point.
Comenzi laser: bind v +punelaser, bind x +scoatelaser
*DEAD* Csk-EmY*** : bou esti tu

Dermir dropped
Dermir has left the game
*DEAD* Csk-EmY*** : ai inteles?

stelea killed Rated [R] with lasermine
*VIU*Charles Bronson : te frec imediat nu vb cu mine cum ai vb cu ma-ta
*DEAD* Lord Drojdieru' : terminati

[Info] Scrieti /servers pentru redirectionare pe alt server WarLords
Dermir connected
* Privileges set
[eXtream AMXX] Dermir a fost deconectat pentru ping prea mare!
Dermir is joining the Counter-Terrorist force
*SPEC* HarD*ChIoRu*cL : /ReSeTsCoRe

* [Gag] darKKy changed name to da
Kicked by Console: "banned permanently"
Kicked :"banned permanently


Rog Sa Rezolvati :| si mia dat si ban permanent :| ip meu : 89.115.177.29 !
Deci nu am gresit cu nimik va jur

HarD*ChIoRu*cL
19-10-2010, 10:27 PM
Eram si eu pacolo dar nu am fost prea atent...Si adminul ala Carles mia zis ca el e Snachez si am mai zis el ceva pacolo dak prticip la reclamatie nustiu ce....

tiliean
19-10-2010, 11:18 PM
Eram si eu pacolo dar nu am fost prea atent...Si adminul ala Carles mia zis ca el e Snachez si am mai zis el ceva pacolo dak prticip la reclamatie nusti ce....
ce a insemnat asta ca nu prea inteleG:|

Sanchez
20-10-2010, 12:20 AM
(Charles Bronson),i-a sa vedem ma putulica cum faci tu sa raman fara admin,cum prindeti putin tupeu refulati numai aberatii...ai vazut ca sunt admin si ti-ai continuat mistoul,nu ti-am raspuns si ar fii trebuit sa intelegi ca n-am chef de aberatile tale.Acum ca ti-am acordat o atentie maxima faci reclamatie,iti recomand ca pe viitor daca iti scoate careva banul sa fii pregatit ca te voi tine numai in discutii,pe forum...
P.S.-Chiorule daca tii la admin fii mai prezent la ce se intampla pe sv,la ce comentariu ai lasat nu inteleg de ce ai admin...

cotoi
20-10-2010, 10:13 AM
aici ati gresit amandoi vati injurat reciproc dar nu se da ban permanet se da pe 100 de min sau pe 150 daca tot injura si cand i trece banul atunci da dar u iai dat direc nu iau dat gag kick si etc daca e sa tise scoata banul vb cu max sau iel sa til scoata ok

Sanchez
20-10-2010, 10:24 AM
Cotoi tu vezi de treaba ta,nu cred ca esti tu in masura sa-mi spui cum trebuia sa procedez.Te rog frumos pe viitor la comentarile mele sa participi prin maximul de a le citi si nimic mai mult,chiar nu-i nevoie sa te implici.

Prince
20-10-2010, 11:17 AM
Ii dau dreptate lui Sanchez pentru ca tu nu ai facut o POZA sa vedem daca ie adevarat ce spui tu, poate ca ai modificat ceva ca sa-i dea ban lui SANCHEZ,eu il sustin pe SANCHEZ :p

tiliean
20-10-2010, 02:32 PM
Credeti ce vreti eu nu am facut nimic nici la misto nu lam luat doar ca in ziua aia invatasem despre Charles.... la engleza si eram uimit de numele lui am crezut ca si el a facut acelasi lucru la scoala si sia pus numele asta :| deci am incercat sa vb cat mai frumos cu el dar el suferind de admin face pe bosu ;) (Charles Bronson : zi care-i buba pustule,cu tine vb?)( *DEAD* Csk-EmY*** : CU CINE MA

*VIU*Charles Bronson : cu tine boule

Apropo zici ca e aberatie asta? e bine atunci :| asa admin nici nu recunoaste ce a facut :|

killer
20-10-2010, 04:54 PM
Sunt de partea lui Sanchez

Sanchez
20-10-2010, 07:50 PM
Hai inceteaza ca aberezi cu scoala ta.Pune mana si invata sa scri si lasa gargara, te-am mirosit ca esti pui de jigodie.Esti un mucos, plangi pe forum si postezi numai ce-ti comvine,nu meriti sa joci pe sv asta,bye bye

AnOnIm
20-10-2010, 08:00 PM
Eu zic sa nu mai suferiti la chestii de genul ca ramane fara admin. Nu inteleg care era problema ta Emy,vezi-ti de zombiul tau ...si ai grija la limbaj .
Max si ceilalti owneri hotareste cine ramane fara admin...cred ca am fost destul de clar...

tiliean
20-10-2010, 10:34 PM
Deci eu nu am facut nimik :| va rog sa ma credeti este foarte tare in gura "charles...." eu doar eram uimit ce nume are si lam intrebat de unde stie ! si el incepe sa ma ia cu dalea de sef ca are admin si eu sunt mai fraer ! scuzati-mi limbajul ! dar e absurd ce face ! minte asa in prostie ! daca nu ma injura si vb frumos ii explicam cum sta treaba dar imi dadea si slay nu ma lasa sa joc vedea ca nul bag in zeama :| voi hotarati ! o sa fac o cerere de unban poate imi dati unban !
Apropo nu stiu daca ati observat ca eu nu am mai intrat pe servar deoarece de la ultima "altercatie" mam enervat si nu am mai intrat ! si dupa atata timp intru sa ma joc si sa fiu si politicos vine "charles" si imi da Ban Permanent:|aiurea e !

-=MaX=-
21-10-2010, 12:15 AM
Legat de ce s-a intamplat pe server iti rezolvi problema cu adminul care ti-a dat ban, faci cerere unban si poate ti se scoate banul.
Legat de ce aveai tu la semnatura iei ban si pe forum de mai prind reclame de genul!!!

tiliean
21-10-2010, 11:36 AM
deci nu ziceti nimik? numi scoateti nici banu ! nici nu stiti ce admin incapabil este "Charles" aiurea:|

-=MaX=-
22-10-2010, 01:24 PM
Auzi tilean nu mai fa incapabil un om pe care nici nu il cunosti! Puteai si tu sa spui ce s-a intamplat si sa faci cerere unban, la toate comenturile tale ai adus o jignire adresata adminului... Vorbesti de unul dintre cei mai vechi admini ai WarLordsului, ai putea si tu sa te rezumi la nemultumirea ta fara sa reataci prin fiecare post ca nu te vad bine...

tiliean
25-10-2010, 07:08 PM
Lasatio balta pentru ce ma zbat ca sa joc pe servar ce asta e singuru servar :)):-j Ma *** pe servaru vostru ;) in plus eu am servaru meu :| Hai bafta

-=MaX=-
25-10-2010, 09:51 PM
pe scurt... ban si pe forum pt limbaj!