PDA

View Full Version : UNBAN - Vladden



Vladden
19-04-2012, 02:13 PM
NUME: Vladden
IP: 89.45.92.208
VARSTA: 18
ID DE STEAM: STEAM_0:1:48766903
DATA: 19.04.2012
ORA: 2:05 PM
HARTA: de_inferno
ADMINI PE SERVER: xela, s. iancu
MOTIV: cod, presupun

Presupun ca am luat ban pe baza vreunui demo, prin urmare il rog pe adminul in cauza sa posteze aici demo-ul

S.Iancu'
19-04-2012, 03:42 PM
Tu ai ceva la tinta aia,ne-am uitat pe tine si este ceva ciudat la tinta ta,ori ai recoil reglat(care iese foarte greu in demo) ori suntem noi prosti.Am mai avut dastia k tine..care au recunoscut intr-un final,fiecare glont pe care-l trageai nu-l rata deloc,oi fi tu forest,dar nici chiar asa..

Contra,parerea mea.

XeLa
19-04-2012, 04:19 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mai e ceva de zis? mai ales primele doua runde.

edward
19-04-2012, 04:56 PM
Mare bandit esti, SeDaNe.
Contra unban.

daniel_San
19-04-2012, 04:57 PM
Run forest, run

negrutzu
19-04-2012, 05:07 PM
Se vede destul de clar,aici chiar nu mai am nici o indoiala, BAN!

XeLa
19-04-2012, 05:17 PM
Are deja ban.Nu merita unban poate.

Vladden
19-04-2012, 06:24 PM
OK

In primul rand, nu isi au rostul comparatiile dintre mine si f0rest ori SeDaN, pe care le cataloghez drept puerile si de prost gust :)

In al doilea rand, nu poate fi vorba de aimhack, intrucat nu toate gloantele au fost inregistrate ca hit, prin urmare au fost gloante care ratau adversarul. Nu poate fi vorba nici de vreun no recoil, intrucat se poate observa compensatia manuala la unele fraguri. Puteti viziona demo-ul la 50% playspeed pentru a observa mai bine traiectoria gloantelor
Se poate vedea ca este un stil de joc constant, in unele situatii neavand o asa buna acuratete, ratand adversarul, dar in aceeasi maniera de joc

In al treilea rand, nu cred ca poate fi vorba de wallhack, tind sa cred ca macar de asta v-ati dat seama.

Si nu in ultimul rand, vreau sa va fac constienti de faptul ca pe mine nu ma prea afecteaza acest ban, mai ales in conditiile in care nu am vazut niciun argument solid care sa imi sustina vinovatia. Indiferent daca se va da sau nu unban, in urma pledoariei mele, v-as sugera, ca pe viitor, sa tratati cu mai multa seriozitate astfel de situatii, pentru ca este inadmisibil sa se dea ban pe baza unui astfel de demo, si pe baza unor vorbe goale.
Nu inteleg de ce sariti toti sa acuzati de aim si no recoil, mai ales in cazuri ca astea, in care e nevoie de un ochi mai experimentat care sa observe minutios anumite detalii ale jocului. Sunteti voi atat de siguri? Sunteti voi jucatori care ati jucat la nivel inalt ca sa puteti afirma cu atata usurinta: "Aha! Asta e clar cod!"? Eu unul, in momentul in care am cea mai mica indoiala cu privire la un anumit lucru, prefer sa ma dau la o parte si sa las pe altii mai abilitati, nu sa ma bat cu pumnii in piept si sa ma hazardez sa sustin niste lucruri in care nici nu cred.
Sunt profund dezamagit

Numai bine

Edit: Si multumesc pentru dreptul la replica

gbz
19-04-2012, 06:50 PM
Contra Unban, Se vede clar cum sare tinta.

negrutzu
19-04-2012, 06:55 PM
Nu stiu de ce mai lasi comentari,ca se vede destul de clar,daca ii dai drumu la muzica si te uiti la demo,se vede destul de clar ca e wall 100%.

Vladden
19-04-2012, 07:07 PM
OK atunci. Unde nu e, nici Dumnezeu nu cere :) Inchideti topicul

Si pana la inchiderea lui, atata timp cat nu veniti cu argumente pertinente mai bine abtineti-va sa postati, ca faceti doar +1 .. cum sa zici ca sare tinta, asta e cea mai tare de pana acum =)) Si cand vine negrutzu si imi spune ca el vizioneaza demo-ul cu muzica si imi spune ca e wall 100%, imi dau seama de seriozitatea cu care tratati problema. Ce sa mai vorbim de sunet, sau de faptul ca verificam permanent fiecare colt de harta pe unde mergeam.. astea-s bazaconii....

E ultimul meu post

negrutzu
19-04-2012, 07:40 PM
Da am ziso cu seriozitate,si nu sunt singuru care zice ca e wall,si ca sa nu zici ca am venit eu,stai ca mai vin alti adminii,si or sa vada demo'ul sa vedem ce zice?Si la demo'ul asta fi sigur ca nu iti trebuie experienta:)Te'am pupat:*

XeLa
20-04-2012, 12:13 PM
Banul ramane.

:locked: