PDA

View Full Version : Reclamatie Cristi Pro W



AmX_DeaDShoT
18-04-2012, 01:45 PM
In data de 18.04.2012, ora 13:30, harta "zm_toxic_house", jucatorul Spittler a avut un bug in laserul lui Cristi pro w. Cristi nu a iesit si i-am zis sa-si dea kick (m-am grabit, trebuia sa-i spun sa dea retry) si nu a iesit de pe servar. Martorul meu principal este kamikaze ionut pe care il rog sa se pronunte in acest topic.

Download demo:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

kamikaze
18-04-2012, 02:11 PM
Da sunt de acord cu deadshot ,i-a spus sa iasa dar el nu l-a bagat in seama si tot facea fraguri pana cand petrica a schimbat mapa!

bLLue
18-04-2012, 02:15 PM
vezi ca am iesit dupa server:P si dupa o jumatate de ora am intart inapoi:)
P.S si vezi ca inca un player avea bug nu numai eu si nu trebuia sa faci reclamatie pt un bug dar daca nu te-a dus mintea:) si app era mapa zm_toxic_house2:P:P

C@mp3R
18-04-2012, 02:33 PM
Deadshoot eu nu cred ca acel motiv este un motiv de reclamatie si nu cred ca era obligatori sa dia retry si sa va mai zic ceva acel bug nu este facut de jucatorul cu lm este facut de zm ca trece prin lm si nu moare. el trebuia sa dia retry

AmX_DeaDShoT
18-04-2012, 02:34 PM
vezi ca am iesit dupa server:P si dupa o jumatate de ora am intart inapoi:)
P.S si vezi ca inca un player avea bug nu numai eu si nu trebuia sa faci reclamatie pt un bug dar daca nu te-a dus mintea:)

1. TU nu aveai nici un bug.
2. Spittler probabil avea conexiunea slaba la internet si a dat "/zspawn" cazand in laserul tau si de aceea probabil s-a realizat bugul (parerea mea)
3. Eu am iesit dupa ce ai facut 1366 de fraguri ca sa fac reclamatia, se vede si in demo.
4. Conteaza ca am zis ca-i "zm_toxic_house".
5. Ai iesit dupa ce ai facut fragurile.

bLLue
18-04-2012, 02:43 PM
pai da ma ca sau facut odata 1366 nu am stau eu 1 ora sa fac acel frag gandeste si tu putin;)

kamikaze
18-04-2012, 02:50 PM
Trebuia sa schimbe mapa si atata tot!

bLLue
18-04-2012, 03:05 PM
daca deadshot a zis da kick ala da retry am iesit dupa server:)

daniel_San
18-04-2012, 03:14 PM
Oameni buni. Acel bug nu e realizat nici de zombie, nici de humans. E un bug survenit din cauza unei anomalii la nivelul memoriei. Nu e nimeni de vina pt el.

bLLue
18-04-2012, 03:35 PM
uneori e bug unde sunt multi playeri si mapa mica;)

WarGods | AbySs
18-04-2012, 04:30 PM
Oameni buni. Acel bug nu e realizat nici de zombie, nici de humans. E un bug survenit din cauza unei anomalii la nivelul memoriei. Nu e nimeni de vina pt el.
Aici tin sa te contrazic :). Am fost martorul unor playeri care il faceau dinadins, nu stiu cum dar era urat ceea ce faceau.

Demo-ul este mult prea scurt dar m-am confruntat si eu cu aceeasi problema in trecut, deci stiu care este buba. :P

Cat despre tine, Cristi am sa te rog in viitor sa vorbesti cu player-ul respectiv sa dea retry sau, daca nu asculta ii dai kick player-ului care are bug-ul, adica zm-ul, si daca intra inapoi si il vezi ca iar face bug-ul ii dai un ban de 10-20 minute.

daniel_San
18-04-2012, 05:04 PM
Da. Ideea e ca sunt momente in care merge facut acel bug. Dar acele momente sunt aleatorii, la fel ca si locatiile in care poate fi facut. Ideea e ca trebuie sa prinzi momentul si locul. Restul nu conteaza, poti pune laserul cum vrei ca tot o sa fie bugul. Din ce am vazut pana acum nu e o tehnica anume. E pur si simplu intamplare. Intentie e in momentul in care ti-ai dat seama de loc si moment si totusi faci acel bug.

petryca
18-04-2012, 10:48 PM
Cred ca ar trebui sa postam bugul la cei de la amxmodx...daniel,uh stii mai bn(ptr ca ai pus cateva pluginuri la ei)...asta cred;)
:ass: