PDA

View Full Version : Promovare prin intermediul afiselor !



~Life~
23-06-2017, 06:24 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Am creat un afis ! Eu o sa incep de maine sa il pun prin oras :) !

P.S la sv de cs 1.6 am pus doar sv oficiale !

--------------- Added after 49 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asa arata afisul in realitare ! Am facut cateva exemplare maine le voi pune prin locuri publice !

~Life~
28-06-2017, 11:24 PM
Noul afis :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ii multumesc lui dRw # Alex pentru afis :) !

AdreN
29-06-2017, 12:06 AM
Dacă poți să-l xeroxezi color ar fii perfect

-WickedSick-
29-06-2017, 10:46 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Am creat un afis ! Eu o sa incep de maine sa il pun prin oras :) !

P.S la sv de cs 1.6 am pus doar sv oficiale !

--------------- Added after 49 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asa arata afisul in realitare ! Am facut cateva exemplare maine le voi pune prin locuri publice !

Felicitări pentru ceea ce faci , te-aș ruga să lași și dovezi cu afișele și după ce le-ai pus īn locurile publice , cu această ocazie poate mai multe persoane vor face aceeași chestie ca tine !

~Life~
29-06-2017, 12:09 PM
Felicitări pentru ceea ce faci , te-aș ruga să lași și dovezi cu afișele și după ce le-ai pus īn locurile publice , cu această ocazie poate mai multe persoane vor face aceeași chestie ca tine !

Ok o să pun poze

aqx
08-07-2017, 06:37 PM
Nu poti lipi afisele decat daca exista stalpi special amenajati pentru publicitate (cei din Bucuresti probabil au vazut la Unirii, in fata Mitropoliei). Nu ai voie d.p.d.v. legal sa lipesti oriunde afise. Te poti alege cu o amenda frumusica.
Mai bine va interesati inainte de a face vreo prostie.

~Life~
08-07-2017, 08:34 PM
Nu poti lipi afisele decat daca exista stalpi special amenajati pentru publicitate (cei din Bucuresti probabil au vazut la Unirii, in fata Mitropoliei). Nu ai voie d.p.d.v. legal sa lipesti oriunde afise. Te poti alege cu o amenda frumusica.
Mai bine va interesati inainte de a face vreo prostie.

Deja m-am interesat sunt niște stālpi speciali și niște panouri știu și eu !

aqx
08-07-2017, 11:04 PM
Deja m-am interesat sunt niște stālpi speciali și niște panouri știu și eu !

Ma gandeam ca nu te-a informat nimeni. Spor la lipit.

-WickedSick-
08-07-2017, 11:44 PM
Ma gandeam ca nu te-a informat nimeni. Spor la lipit.

Ce grijulie esti tu :)) , deja l-ai speriat cu amenda :hohot: .

-=ElDiabloS=-
09-07-2017, 02:07 AM
De unde sa incep
Este o idee buna nu spun ca este rea dar
Acel afis care ai facut pot sa spune ca este ''Default'' ca sa zic asa
Ganditiva ca cine citeste acel afis poate se gandeste ca este loc de munca in care acele persoane pot primi bani
Si noi nu facem asa ceva nu oferim locuri de munca in care sa platim pe alti
Si mai ales 80% sunt copi care joaca cs si 20% sunt adulti care joaca
Deci cu acel afis ai putine sanse sa atragi atentia
Desi mam gandit la alceva o schimbare pentru afis
Din cate stiu copii nu citesc aceste afise ''Default''
EX: a fost pus un afis pe ... in care scrie ca se organizeaza un concurs (15% 20% il citesc avand in vedere ca este default)
EX NOUL AFIS: a fost pus un afis pe ... in care scrie despre comunitate noasta Counter-Strike (40& 50& se uite avand in vedere ca sunt effecte pe afis imagini culori si doar lucruri ce pot atrage Playeri)
Deci noul afis are mai mari sanse sa fie vazut de copi care pot juca pe servere le noastre de Counter Strike si se pot uita pe forum ul nostru in care pot face cereri admin ecc.
In concluzie afis ul facut de tine este ''default'' prea multe chesti in el nimeni nu citeste atat deci fara suparare dar mie nu imi place
Dar daca facem noul afis in care punem doar lucruri care pot atrage atunci da atunci poti avea sanse de a intra cineva pe servere
Asa dar daca vreti nu va oblig sau cine stie ce pot sa te ajut cu noul afis putem vorbi cu Alex pentru poze,effecte ecc.
Si facem un afis bun in care punem doar lucruri IMPORTANTE te pot ajuta fara probleme cand am timp liber
Eu mi-am zis doar parerea
Astept si parerea voasta
-=ElDiabloS=-

-=Christian=-
09-07-2017, 01:45 PM
Cel mai bine si cel mai usor pentru toti este promovarea prin intermediul retelelor de socializare.
Acolo nu te trage nimeni la raspundere si dupa parerea mea este mult mai usor sa pui cateva poza si un status .