PDA

View Full Version : In special pentru tiger si abys



AmX_DeaDShoT
15-04-2012, 01:24 PM
Voi doi va dadeati mare ca faceti tot servarul de zombie:) Eu va provoc sa postati aici, in acest topic cel mai mare scor al vostru, desigur fara sa jucati cu cod:)). Uitati unul dintre cele mai mari scoruri ale mele:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

*Postati si voi playerii care jucati pe acest servar scorul vostru cel mai mare.

P.S.: Asta nu-i cel mai mare scor al meu:)

Tiger
15-04-2012, 01:56 PM
EPIC FAIL =))

Nu cred ca eu si cu Abyss suntem intr-atat de obsedati incat sa ne facem screenshot la propriul scor doar pentru a arata lumii ce (ne)buni suntem pe un server de zombie. :))

PS: Ai grija ca joci cu incepatorii, jucatori noi veniti prin serviciul de boost, astfel scorul este neinsemnat. :) Nu imi vine sa cred ca o iei pe urmele unui fragar - adica joci doar pentru scor si nicidecum pentru distractie. :P Azi erai cam ofticat de fiecare data cand te omoram si te respawn-ai doar ca sa ma omori :))

Sper ca nu ti-am distrus toata viata :))

C@mp3R
15-04-2012, 02:14 PM
Aia e o mapa care iti permite sa ai asa scor as vria sa te vad pe o mapa mai mare sa face un scor de ala:)

S.Iancu'
15-04-2012, 02:35 PM
Asta e gen dala: "Daca trage o basina intr-un sac de faina,nici de o gogoasa nu mai ramane".Ei bine scumpete,nu pari interesant si eu am avut 147-9(asta cand eram fidelul serverului de zombie),dar nu m-am laudat k tine.Ba mai mult nici n-am bagat de seama :)

Ambulantu
15-04-2012, 03:12 PM
De unde stim noi poate ai jucat cu cod ?

WarGods | AbySs
15-04-2012, 04:45 PM
Nu cred ca m-am laudat vreodata cu ceva, si mai ales ca as face eu tot sv si cine stie ce scoruri. Imi place sa joc pentru distractie si nu pentru fraguri.
Bravo tie pentru scor, fiecare joaca pentru ce vrea :).

AmX_DeaDShoT
15-04-2012, 05:32 PM
Nu cred ca m-am laudat vreodata cu ceva, si mai ales ca as face eu tot sv si cine stie ce scoruri. Imi place sa joc pentru distractie si nu pentru fraguri.
Bravo tie pentru scor, fiecare joaca pentru ce vrea :).

Ms, si sambata te laudai singur:) Cand englezul ala a spus "we have a pro", tu ai spus "i am" sau ceva de genul:P. Si app ambulantu, n-am folosit cod

WarGods | AbySs
15-04-2012, 09:46 PM
Ms, si sambata te laudai singur:) Cand englezul ala a spus "we have a pro", tu ai spus "i am" sau ceva de genul:P. Si app ambulantu, n-am folosit cod

Stiu la ce te referi, dar acel "i am" a fost ca o incercare de confirmare la spusele englezului :). Ceva de genul, "are you talking about me?" stiind clar ca se referea la mine. Si plus de asta, acel englez incerca sa faca atmosfera, de asta am si intrat in vorba :). Dar de la asta pana la ceea ce pretinzi tu, in acest topic, este cale foarte lunga.

AmX_DeaDShoT
15-04-2012, 10:01 PM
Stiu la ce te referi, dar acel "i am" a fost ca o incercare de confirmare la spusele englezului :). Ceva de genul, "are you talking about me?" stiind clar ca se referea la mine. Si plus de asta, acel englez incerca sa faca atmosfera, de asta am si intrat in vorba :). Dar de la asta pana la ceea ce pretinzi tu, in acest topic, este cale foarte lunga.


Stiu ca-i cale lungaaaa. Inchide cineva topicul?:D

petryca
15-04-2012, 10:10 PM
E vorba de fraguri????? Aici sunt:D:D:D:D:)))....
Distractie fratilor!!!! asta e important!!! Distractia,atmosfera,teroarea!!!:))

luys
25-04-2012, 07:48 PM
pe he_fiesta am avut 120 cu 13 ;) dar nu mai am poza=)))

R3Fl3ex
31-05-2012, 11:46 AM
Esti...un mare mincinos!
Uneori mai apare acea problema care-ti da scor mare fara sa faci ceva!
Nu veni tu la noi cu scoruri luate din povesti!
Macar daca doresti sa ii depasesti,joaca cu jucatori PRO nu slabi!Si nu face un beneficiu din cauza bug-ului!Tu nici 9 ucideri nu faci...deci,dupa cum am zis nu mai veni cu scoruri luate din povesti!

WarGods | AbySs
31-05-2012, 01:24 PM
Esti...un mare mincinos!
Uneori mai apare acea problema care-ti da scor mare fara sa faci ceva!
Nu veni tu la noi cu scoruri luate din povesti!
Macar daca doresti sa ii depasesti,joaca cu jucatori PRO nu slabi!Si nu face un beneficiu din cauza bug-ului!Tu nici 9 ucideri nu faci...deci,dupa cum am zis nu mai veni cu scoruri luate din povesti!

Dupa ce ca redeschizi un topic vechi, mai si vorbesti aiurea. De unde sti tu cum a facut el scoru asta? Il cunosti macar? Cum iti permiti sa faci pe altu mincinos? :|

R3Fl3ex
31-05-2012, 09:24 PM
Imi cer scuze Abys!Dar in aceea mapa mereu se intampla la fel;) n-am vrut sa jignesc,am vrut doar sa nu se laude cu ce nu este adevarat!
PS:Imi cer scuze ca am redeschis un topic vechi,dar m-am mirat cand am vazut cu ce vine ;) multi au facut asa scor in aceea mapa deoarece iti baga multe puncte uneori :D

Inca odata imi cer scuze!

WarGods | AbySs
01-06-2012, 11:14 AM
Nu face nimic. Si stai linistit, nu este un scor iesit din comun.

-=MaX=-
01-06-2012, 11:27 AM
:locked: