PDA

View Full Version : Cerere plugin [Knife mod]



Daenerys
19-06-2017, 12:01 AM
Plugin: Knife-mod
Descriere: Am nevoie de un plugin normal de knife-mode cu cele 4-5 knife-uri basic (cu gravitație, speed etc), dar la knife-ul de gravitație să fie alt skin decāt cel normal. Am īncercat eu sa umblu īn script, dar nu prea mi-a ieșit... :D
Skinul arată cam așa: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
El ma interesează īn principal și am nevoie să fie īnlocuit, voi lăsa link de download pentru acesta: Click (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Versiune:-
Autor:-
Flaguri:-
Mulțumesc anticipat, sper să mă puteți ajuta :)

~TraNda~
19-06-2017, 01:09 AM
Poftim: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nota: e posibil sa nu mearga fiindca nu ai atasat si fisierul p_knife_humans.

PS: ca sa iti modifici modelul ai 2 posibilitati
1. Redenumesti modelul ales (in cazul de fata v_knife_humans in v_butcher) inainte sa pui pe srv pluginul
2. Intri in SMA si scrii numele modelului dorit
In cazul de fata:
precache_model("models/knife-mod/v_butcher.mdl")
va deveni
precache_model("models/knife-mod/v_knife_humans.mdl")

si recompilezi pluginul :) .

Daenerys
19-06-2017, 02:37 PM
Nu merge :( Arata tot modelul de butcher =((
Totusi, surprinzator, pluginul merge si sunt foarte bucuroasa pentru ca nici unul pe care l-am luat nu mergea corespunzator, deci iti multumesc :X
Nu am p_knife_human... am doar v_knife_human si nu prea ma pricep eu asa bine, dar am sa incerc sa fac ce mi-ai explicat tu, multumesc mult :)

Dau 3D Mori HD
19-06-2017, 03:25 PM
E bun?: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
19-06-2017, 04:46 PM
Nu merge :( Arata tot modelul de butcher =((
Totusi, surprinzator, pluginul merge si sunt foarte bucuroasa pentru ca nici unul pe care l-am luat nu mergea corespunzator, deci iti multumesc :X
Nu am p_knife_human... am doar v_knife_human si nu prea ma pricep eu asa bine, dar am sa incerc sa fac ce mi-ai explicat tu, multumesc mult :)

Daca doresti alegeti alt skin, care sa includa ambele fisiere si ma ocup eu.


E bun?: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ce a cerut ea si ce ii dai tu..