PDA

View Full Version : Reclamatie intre 2 porumbei



AmX_sNk
13-04-2012, 08:37 PM
In data de 13.04.2012, ora 8:30, 2 porumbei au facut echipa pe harta "zm_biohazard". Uitati demo-ul: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Unul din acesti porumbei era o "wLady" si altul un player normal. Din cate stiu eu, navem voie sa facem echipa si se vede destul de clar in demo c-au facut echipa si au si scris asta.

petryca
13-04-2012, 11:38 PM
Asa este...nu e voie sa se faca echia insa...nu cred ca ptr asta ar trebui sa se faca reclamatie...asta cred eu...
Deci,pe viitor,cand un admin intra pe server,ar fi bine sa anuntati si cu siguranta acest admin va sti ce e defacut;)
:ass:

WarGods | AbySs
14-04-2012, 12:22 AM
Iti apreciez efortul depus, dar nu este o problema chiar atat de mare incat sa necesite o reclamatie :) . Desigur, primul admin care intra trebuie infromat despre acest lucru, daca acea echipa nu respecta regula de a ataca(infesta) fiecare om(fara exceptii), implicit si colegul de echipa :).

daniel_San
14-04-2012, 09:33 AM
Decat un sfat iti pot da: Get a life:|
Ce drq ma...alte probleme existentiale in afara de a reclama 2 jucatori ca "au facut echipa" nu aveti?

AmX_sNk
14-04-2012, 10:18 AM
Aveti dreptate, nu va contrazic. Dar acea "wLady Adelina" nu merita sa fie o "wLady". Uitati de ce:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

N-am mai avut timp sa pun si pozele... A mai injurat de mai multe ori, dar cred ca 2 sunt destule:)

-=MaX=-
14-04-2012, 12:11 PM
Nu e voie cu echipe si alte prostii cand asteapta un server intreg dupa ei, iar cand mai prindeti injuraturi dati cu gagu' in ei

PS: Snk daca joci des si iti place serverul, fa si tu ceva donatii si primesti admin...

AmX_sNk
14-04-2012, 12:30 PM
Max eu joc in fiecare zi pe zm:) Si o sa donez 1 euro pt boost:) Dar am o intrebare... Cand voi dona 1 euro, voi avea admin permanent sau pe o perioada limitata?

P.S.: Uitati alt demo cu astia: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | AbySs
14-04-2012, 04:52 PM
Max eu joc in fiecare zi pe zm:) Si o sa donez 1 euro pt boost:) Dar am o intrebare... Cand voi dona 1 euro, voi avea admin permanent sau pe o perioada limitata?

Nu este de ajuns un singur euro pentru a avea adminul permanent. Va trebui sa cumperi boost periodic. Nu suntem nici absurzi sa te controlam dupa un program strict cand trebuie sa cumperi, dar nici sa dai 1 euro si sa nu mai iei.

petryca
14-04-2012, 05:23 PM
Referitor la wLady....este relax...joaca cu acest nume ptr ca,din cate spune el,ii face fraguri surorii lui insa...nu prea cred asta.
Cu siguranta va face o cerere ptr slot si cu siguranta,dupa limbajul pe care-l are...tin sa cred ca nu stie sa respecte...
:ass:

AmX_sNk
14-04-2012, 05:46 PM
Referitor la wLady....este relax...joaca cu acest nume ptr ca,din cate spune el,ii face fraguri surorii lui insa...nu prea cred asta.
Cu siguranta va face o cerere ptr slot si cu siguranta,dupa limbajul pe care-l are...tin sa cred ca nu stie sa respecte...
:ass:

Motivul reclamatiei e sa primeasca BAN pentru ca ea si cu iuby ei (mzq) strica servarul si nu mai zic ca ne face pe toti sa asteptam toata runda! Mai ales ca fac si echipa si acel "mzq" o acopera stand in fata zombiului. Cand nu sunt admini pe servar ei mereu fac asa, dar cand sunt mai fac asa din an in paste... Nu stiu ce de nu le dati ban.

AnGeL | Pro (W_^)
14-04-2012, 06:19 PM
Motivul reclamatiei e sa primeasca BAN pentru ca ea si cu iuby ei (mzq) strica servarul si nu mai zic ca ne face pe toti sa asteptam toata runda! Mai ales ca fac si echipa si acel "mzq" o acopera stand in fata zombiului. Cand nu sunt admini pe servar ei mereu fac asa, dar cand sunt mai fac asa din an in paste... Nu stiu ce de nu le dati ban.

Te contrazic putin . Ar fi absurd sa dam ban pt. o prostie daor pt. ca cei 2 fac echipa.. Cat despre Adelina eu zic ca nu merita sa fie in clanul wLady , daca am da ban pt. orice prostie mai vedem noi lume pe server ...
Acum ca au avut loc schimbari majore in comunitate si ca s-au schimbat ip-urile la servere , treb. sa pretuim si cel mai mic jucator ..
Cert este ca vom avea din nou lume pe server deoarece serverele beneficieaza de un host mai bun , cum a spus si max la inceput trb. sa depunem putin efort dupa treaba o sa mearga de la sine .

C@mp3R
14-04-2012, 08:47 PM
Imi pare rau pentru relax dar daca e el merita o sanctiune mai mare eu lam prins de multe ori cu un limbaj vulgar iam dat gag dar daca continua asa as dori sa primiasca o pediapsa mai serioasa nu doar gag