PDA

View Full Version : Reclamatie Daenerys



G|Nico.
11-06-2017, 06:11 PM
Nick : Nico|e.
Varsta : 23
Data/Ora : 6/11/2017 17:40
Ip : Nu e necesar, nu e vb de ban .
Numele adminului reclamat : Daenerys
Motivul reclamatiei : Abuz de putere
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
*Prima oara cand am primit kick, am crezut ca e de la lag, nu am stiut ca e admin pe sv, nu verific de obicei, pt ca doar joc linistita fara sa vb .
*Am primit a 2 a oara kick, si atunci am vazut ca e el/ea . Nu a vrut sa se prezinte ..ori sa-mi spuna motivul plauzibil pt cele 2 kick`uri . Citez: "Am vrut sa verific ceva."
*Cam atat mi-o dat de inteles, ca are ce are cu mine .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mi-o dat 5 kick`uri intr-o runda..Iar celorlalti slay`uri aiurea..De aceea am mai ramas "atatia" pe sv
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mi s-a propus sa revin in comunitate si pe servere, nu am vrut ca asta sa fie primul topic de cand am revenit ( ca un player oarecare) dar fortata de imprejurari si de faptul ca nu pot juca linistita, motive nebanuite ..
E asa greu sa iti vezi de lungul nasului , sa nu faci experimente cu comenzi pe mine? Si ma adresez direct adminului in cauza, pt ca am mai jucat si cu alti admini, carora le-am prezentat si wcd la cerere, in rest nimic de discutat, ori discutii aprinse, figuri si arogante .
Vreau sa joc linistita, cer prea mult?
Daca nu mai am loc pe sv, ban si am inteles ideea .
Multumesc !

Daenerys
11-06-2017, 06:31 PM
Cu placere :))

Păi na, voiam să văd dacă ești tu și mi-ai satisfăcut curiozitatea :))
E kick, nu ban. Dar na, repede cu reclamația.. Parcă erai retrasă :))

Spre apărarea mea erau vreo 3 pe server și când am văzut-o.. na, merita și mau rău :D

-=Christian=-
11-06-2017, 07:25 PM
Nu te-a omorât ca ti-a dar kick,acum poate ai văzut cum este sa-ți "bați joc" de cineva prin "abuzul de putere".

G|Nico.
11-06-2017, 08:15 PM
Ma rezum strict la subiect . La reclamație. .să nu deviem. Deci se da apa la moara , sa continue, ca face bine ? :)
Am inteles, 1 kick, hai 2 ..dar 5 intr-o runda..nu-i cam patetic?
Plus ca de cand a intrat nu a mai jucat nimeni nimic, ca dadea slay`uri aiurea. D-aia din 6-10 cati eram ..au iesit toti .
Si nu ma mai adresez ei in cauza, si nici tie (aceasi copii artagosi si pusi pe cearta ) ci celorlalti mai cu mintea dezghetata ..
Vad ca de clasic inca nu va trecut, tot bateti apropuri absurde . Move on .

Ce vreau sa stiu e MAI POT JUCA LINISTITA PE SV FARA FAZE COPILARESTI/BANALE , ori "move on" se aplica in cazul meu?



"autist gay" buna asta :))

Daenerys
11-06-2017, 08:40 PM
Cum ai venit, cum ai inceput cu jignirile. Cred că acum îți dai seama de ce nu pot să-ți accept prezența pe comunitate..
Mai acu ceva timp nimeni nu mai era cu mintea dezghetata in ochii tai :)) Si mă amuzi cum te raportezi mereu la ce făceam sau cum făceam acu aproape un an de zile care
oricum sunt scoase din capul tau :))
Apropo, nu mă cunoști deloc și nu ne cunoști pe nici unul dintre noi so let it pass by ok :))
Mulțumim pentru jigniri, poți să te întorci cu ele pe comunitatea ta nouă. TC pentru mine:)

~TraNda~
11-06-2017, 09:31 PM
Cu placere :))

Păi na, voiam să văd dacă ești tu și mi-ai satisfăcut curiozitatea :))
E kick, nu ban. Dar na, repede cu reclamația.. Parcă erai retrasă :))

Spre apărarea mea erau vreo 3 pe server și când am văzut-o.. na, merita și mau rău :D

Care e motivul pentru care merita? Ti-a facut ceva pe server, a incalcat regulamentul sau ceva?


Nu te-a omorât ca ti-a dar kick,acum poate ai văzut cum este sa-ți "bați joc" de cineva prin "abuzul de putere".

Treci peste subiectul ala.


Cum ai venit, cum ai inceput cu jignirile. Cred că acum îți dai seama de ce nu pot să-ți accept prezența pe comunitate..
Mai acu ceva timp nimeni nu mai era cu mintea dezghetata in ochii tai :)) Si mă amuzi cum te raportezi mereu la ce făceam sau cum făceam acu aproape un an de zile care
oricum sunt scoase din capul tau :))
Apropo, nu mă cunoști deloc și nu ne cunoști pe nici unul dintre noi so let it pass by ok :))
Mulțumim pentru jigniri, poți să te întorci cu ele pe comunitatea ta nouă. TC pentru mine:)

O dovada ceva cum ca te-a jignit ai? Daca da, te rog sa o si atasezi, in caz contra propun sa fi lasata la slot. Nu e primul player care se plange de tine si de atitudinea ta. Daca ai un amarat de grad nu te face mai presus decat un player. Serverul asta are nevoie de mare sustinere.
I-a zi-mi si mie cand ai facut ultima oara reclama serverului si comunitatii? (ca tot am grad de co-owner pe server si te pot intreba [asta ca sa ne luam dupa grade, cum faci tu] ) . Serverul este in mare criza de playeri din cauza unei astfel de atitudini (nu zic numai de tine, mai sunt si altii).
Pe scurt: dovada cu jignirile de care zici

PS: nu tin apararea lui nico, tin apararea serverului, deoarece este in criza de playeri!

Daenerys
11-06-2017, 10:22 PM
Lion, jignirile ei se văd în reply-ul ei de mai sus. Nici măcar nu mai joci pe server, ești o absență prezentă.
Aștept să se dea TC și doamne ajută :)))

iSwearSheWas18 :O
11-06-2017, 10:48 PM
V-a nicusor .
Ingeras nu ai mai intrat pe server cu lunile,ai cerere de retragere si intrebi de promovarea servarului?
iar dae Downgrade se stie :)))) not like u care about it :)))

Daenerys
11-06-2017, 11:04 PM
Da poi nu știu de ce se lungește situația cu atatea comentarii, oricum reclamație pentru kick doamne ajută :)) să se dea tc și
sa se termine cu atâta tam-tam că dramatizați deja :))

~Wolf~
11-06-2017, 11:28 PM
Nu e treaba mra dar s-o luăm aşa:
Daenerys,şi ce dacā e absent?Crezi că poate intra câte 2 ore pe fiecare server zilnic?Are orice drept în calitate de admin,chiar de co-owner să vă ia la întrebări.
ISwerSheWas 18 :O : valabil pentru tine ce am scris mai sus

PS:Am făcut reclamații şi pentru slap-uri ;) nu contează pentru ce comandă banală este fācutā o reclamație căt timp se face abuz.Observ cā prin acel "sā se dea tc" repetat de 3 ori încerci să scapi mai repede sau ce? :)

PS2:Nu mă pronunţ cu pro sau contra dar am dreptul cât joc şi eu pe server să mă pronunț.

PS3 : Acel "autist gay" este capodobera lui Tiger în urma nişte unor discuții cu Cristi.

~TraNda~
12-06-2017, 01:16 AM
Lion, jignirile ei se văd în reply-ul ei de mai sus. Nici măcar nu mai joci pe server, ești o absență prezentă.
Aștept să se dea TC și doamne ajută :)))

Uita-te la usertitle lui Spike si vezi ce scrie, dupa trage concluzii. Aia e o gluma dea lui Tiger.
Te dezamagesc sa-ti spun ca inca joc pe acest server.


V-a nicusor .
Ingeras nu ai mai intrat pe server cu lunile,ai cerere de retragere si intrebi de promovarea servarului?
iar dae Downgrade se stie :)))) not like u care about it :)))

"Ingeras" am un server pe mana, altu pe care-l ajut in populare, bacul si alte probleme personale. Dar de unde mama dreacu sa stii tu atatea, te limitezi la ce esti invatat.
Din sila de astia ca voi au plecat multi, pacat ca Razzor e cu sesiunea si nu mai intra deloc.

Pot sa fiu absent si un an, atat timp cat sunt informat in legatura cu serverul, am un grad, imi permit sa pun intrebari. Deci unde sunt dovezile cu promovarea serverului? Sa vad la voi, astia cu mare activitate

-=Christian=-
12-06-2017, 08:36 AM
Ma rezum strict la subiect . La reclamație. .să nu deviem. Deci se da apa la moara , sa continue, ca face bine ? :)
Am inteles, 1 kick, hai 2 ..dar 5 intr-o runda..nu-i cam patetic?
Plus ca de cand a intrat nu a mai jucat nimeni nimic, ca dadea slay`uri aiurea. D-aia din 6-10 cati eram ..au iesit toti .
Si nu ma mai adresez ei in cauza, si nici tie (aceasi copii artagosi si pusi pe cearta ) ci celorlalti mai cu mintea dezghetata ..
Vad ca de clasic inca nu va trecut, tot bateti apropuri absurde . Move on .

Ce vreau sa stiu e MAI POT JUCA LINISTITA PE SV FARA FAZE COPILARESTI/BANALE , ori "move on" se aplica in cazul meu?



"autist gay" buna asta :))

Eu spun sa mai ei o gura de aer sa nu cumva sa explodezi,nu vreau sa mai "dezgrop morții".
Într-adevăr nu trebuia sa-ți de a kick de 5 ori,ti-a spus mai sus ca a vrut sa vadă dacă ești tu sau nu, și cu mai se observa in ss-ul de mai sus pe server era doar un player și voi doua.
Nu,nu te adresezi dar spre deosebire de tine,noi acești "copii artagosi si pusi pe carta" dam o mana de ajutor comunității spre deosebire de alții. ;)

Se pare că te-ai întors cu același caracter de ..... !
@-Asta cu "autist gay" este capodopera lui Tiger, dar sa ți spun ceva draga Nico,mai bine "autist gay" decât o scorpie fără caracter (sa nu mai aduc aminte de trecut).
Sincer n-am nimic cu tine dar nu am sa stau sa înghit toate injuriile tale și arfele pe care draga de tine le spune.

-WickedSick-
12-06-2017, 11:15 AM
V-aș sfătuii să încetați odată cu astfel de comportamente copilărești și să vă înțelegeți .
Ceea ce s-a întâmplat în decursul anului anterior , e de domeniul trecutului .
Important în momentul de față este situația server-ului care necesită populare , populare care poate venii prin diferite metode , important e ca noi să facem ceva , nu să se ajungă la situații penibile ca în cazul de mai sus .
Nu vreau să mai aud că aplicați comenzi aiurea fară motiv , sau constrânși de situațiile din trecut , cum am mai spus , ceea ce a fost ,
a trecut .
@-G|Nico: Poți juca pe server cât dorești , de asemenea poți aplica și pentru grad pe server.
:locked: