PDA

View Full Version : Reclamatie Max



crisulikk
07-06-2017, 03:48 PM
Nick-ul tau: RACe
Varsta: 25
Nick-ul admin-ului/player-ului: Max
Ora si Data / harta: 14:50 / 07.06.2017 Deathrun_bhop - Deathrun_fixxor
Motiv: eram pe Deathrun_bhop , mai erau 5 minute, toata lumea sa schimb harta,am dat un vot , a iesit ca vor sa schimb i-am intrebat frumos ce harti doresc le-am bagat fix pe cele enumerate la vot. intre timp Max a intrat si a dat imediat dupa votul meu un alt vot fiind latexx si unreal (latexx fiind inainte de bhop) am incercat sa il opresc sa nu dea , din votul meu iesise deja fixxor. anuntasem deja LAST . am incercat sa ii scriu sa ii spun sa nu dea iar lui ii iesise latexx si imediat a acceptat, dupa aceasta faza a mai stat 1 minut pe server si a iesit.
Dovezi: Video full HD <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Poze <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: ce sa zic, ca am si martori (Loks , MOD Bricheta )

loks1
07-06-2017, 03:55 PM
Ii dau dreptate lui Race , s-a cam grabit putin Max.

-=Christian=-
07-06-2017, 03:58 PM
Din câte am văzut a fost un gest nu prea frumos din partea lui,înțeleg ca poate nu știa ca s-a votat înainte de a intra el dar din câte am observat nu la interesat când ați vrut sa îi atrageți atenția, și mai urat din partea lui a fost ca a schimbat mapa apoi a ieșit.

@Max: Înainte de a schimba o mapa asigură te ca acea mapa nu mai a fost, și nu dai vot cu ce mape dorești tu,întreabă și playeri pentru ca este și dreptul lor de as alege mapa pe care vor sa joace.

Eu nu l-as sancționa pentru ca este un admin începător și trebuie sa mai prindă putina experiență,poate ca s-a invatat minte și data viitoare nu o va mai face.

-WickedSick-
07-06-2017, 05:09 PM
:pro: pentru advertisment.

Denisucu
07-06-2017, 06:35 PM
:pro: pentru advertisment.

:pro:

TheSe7en
07-06-2017, 06:39 PM
:pro:

~TraNda~
07-06-2017, 11:25 PM
Max, ramai la SLOT. Asa ceva nu se face. Chiar daca intri in ultimele 5 minute si adminul care este prezent pe server nu a dat vot, o sa dea serverul ca d-aia avem plugin de votare a mapelor, iar pe langa asta playerii isi pot propune mapele favorite sa apara la vot.
In plus ai mai bagat si o mapa care fusese deja jucata recent. La ce mai exista /lastmaps ?
:locked: