PDA

View Full Version : Reclamatie RACe



Denisucu
06-06-2017, 07:50 PM
Nick-ul tau: Denisucu
Varsta: 13 ani
Nick-ul admin-ului/player-ului: RACe
Ora si Data / harta: acum/ deathrun_arctic
Motiv: Are admin deageaba, un player ma injura de m.o.r.t.i si nu ii da gag, altu ca injura pe chat ii da 160 minute gag... + il intreb "daca e voie sa ma omoare tero daca a zis free", deoarece eu i-am dat arma si a zis free dar m-a omorat.. nu prea stiu eu dr asa bn.. mai exact chestia cu free si cand trb sa-i dau arma.. Iar el nu a zis nimic... Parca adminu trb sa ajute playerul...
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> asta e partea 1 ...... <b>You have to register to ba able to see this link</b> asta e partea 2
Mentiuni: Nu mai am nimic de spus. Am spus cam tot la motiv. ;)

-WickedSick-
06-06-2017, 08:07 PM
:pro: pentru sancționare !

crisulikk
06-06-2017, 08:48 PM
Denisucule sa îți spun cum sta treabă și nu mă leg de vârstă ta de 13 ani care nu intelegi dar in fine.
1. Mereu când văd că unii se înjură iau atitudine, nu am fost la PC nu am fost atent. A scăpat , trecuse ceva timp.
2 când i-am dat lu Andrei gag-ul de 160 de minute a fost deoarece prima data i-am dat de 5 apoi de 10 apoi de 30 și când am văzut că P**a lui e mare și tot înjură i-am dat 160. Ii dădeam frumos 30 de minute ban dar cum nu am gradul mare nu pot da decât slay și kick, ceea ce i-am și făcut înainte. 3 la mana, cu arma, venise unu cu no clip înainte să ajungi tu, luasem arma de la el și am și spus că nu mai e free, daca tu nu ești atent vrei să îți scriu și în fața ținte că nu mai este free ? ... Pe bune, copil mic.

~Wolf~
06-06-2017, 09:08 PM
:pro: sancțiune.Gag de 160 e exagerat.Există amx_llama , amx_stfu.

Cosmin07
06-06-2017, 09:31 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Sanctiune.. a exagerat foarte mult cu gag.ul

crisulikk
06-06-2017, 10:20 PM
Da, am exagerat nimeni nu ia atitudine de aia, ai un grad care un ban nu poți să dai, oricum omul dădea retry după ce îi dădeam gag-ul, mare afacere nu faci cu gradul de helper.

~Wolf~
06-06-2017, 10:59 PM
La llama mai dai retry.Dar de stfu nu scapi decat in anumite conditii.

~TraNda~
06-06-2017, 11:22 PM
1. Mereu când văd că unii se înjură iau atitudine, nu am fost la PC nu am fost atent. A scăpat , trecuse ceva timp.


Ii dau dreptate aici, rar l-am vazut sa nu sanctioneze.



2 când i-am dat lu Andrei gag-ul de 160 de minute a fost deoarece prima data i-am dat de 5 apoi de 10 apoi de 30 și când am văzut că P**a lui e mare și tot înjură i-am dat 160. Ii dădeam frumos 30 de minute ban dar cum nu am gradul mare nu pot da decât slay și kick, ceea ce i-am și făcut înainte.

Ai comenzi precum: amx_llama, amx_stfu, amx_bancfg, il poti tine in kick-uri pana cand iti faci cererea de up.

Fiind prima abatere scapi cu un avertisment.
:locked: