PDA

View Full Version : Reclamatie Loading ;x



~Wolf~
01-06-2017, 05:16 PM
NICK-UL TAU: Wolf
NICK-UL PLAYERULUI RECLAMAT: Loading ;x
DATA SI ORA: aproximativ 17:05 , 01.06.2017
HARTA:de_kabul32
MARTORI: -_-Ady-_-
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: NUtolerez astfel de limbaj pe serverele comunitatii WarGods.Doresc sa ia remove.

PS:Era vorba despre Ra3ed(pe el il injura)

Loading123
01-06-2017, 08:06 PM
Aoleu :))
Am luat gag dupa accea desteptule, doamne fereste, mare grad am frate

AdreN
01-06-2017, 08:22 PM
Nu știu dacă am voie sa îmi spun părerea, pentru ca nu eram pe server si nici n am grad =)), dar Loading se pare ca a vorbit la nervi, plictisit că Ra3ed nu înțelegea ce-i ăla wcd.
Părerea mea.

~Wolf~
01-06-2017, 08:29 PM
Nu știu dacă am voie sa îmi spun părerea, pentru ca nu eram pe server si nici n am grad =)), dar Loading se pare ca a vorbit la nervi, plictisit că Ra3ed nu înțelegea ce-i ăla wcd.
Părerea mea.

Există butonul "disconnect".Poate înjura în casă cât vrea.Nu pe server.Eu doar mi-am făcut datoria şi am raportat asta.

Loading123
01-06-2017, 08:30 PM
Exact, cu totii stim ca Ra3ed e roman si vorbeste "engleza" lui pe care nu o intelege nimeni, si se prefacea ca nu intelege romana cand l-a pus Ady sa faca wcd :-j

~Wolf~
01-06-2017, 08:31 PM
Aoleu :))
Am luat gag dupa accea desteptule, doamne fereste, mare grad am frate

Neimportant că ai luat gag. Din moment ce ai grad ŞI STII REGULAMENTUL,probabil ai fi aflat că nu e voie cu limbajul vulgar pe server.A da:
"[Furien.WarGods.Ro]:Pastrati un limbaj decent pe server"

AdreN
01-06-2017, 08:31 PM
Exact, cu totii stim ca Ra3ed e roman si vorbeste "engleza" lui pe care nu o intelege nimeni, si se prefacea ca nu intelege romana cand l-a pus Ady sa faca wcd :-j

Așa făcea si pe deathrun

~Wolf~
01-06-2017, 08:33 PM
Exact, cu totii stim ca Ra3ed e roman si vorbeste "engleza" lui pe care nu o intelege nimeni, si se prefacea ca nu intelege romana cand l-a pus Ady sa faca wcd :-j

Pe deathrun nu a vorbit niciodată în română,deşi e vorbăreţ.Am mai găsit câteva specimene care imită ce spun alţii.În fine.Se poate închide topic-ul.Se crede cā e pueril.

AdreN
01-06-2017, 08:37 PM
Pe deathrun nu a vorbit niciodată în română,deşi e vorbăreţ.Am mai găsit câteva specimene care imită ce spun alţii.În fine.Se poate închide topic-ul.Se crede cā e pueril.

"Specimene care imită ce spun alții" mai subtil puteai fii ?
Sa zicem ca vorbește doar engleza, dar păcat ca are ip de România.

~Wolf~
01-06-2017, 08:40 PM
"Specimene care imită ce spun alții" mai subtil puteai fii ?
Sa zicem ca vorbește doar engleza, dar păcat ca are ip de România.

Mai interesant e că în wcd apare că e strain
PS:Acel specimen e <<EXP>> # Explor3r

-WickedSick-
01-06-2017, 11:56 PM
Reclamație puerilă !
Nu pot da remove pentru "pl.m" ar fi absurd , având în vedere că respectivul căruia i s-au adresat aceste 3 litere "pl.m" a fost prins cu cod de către wCD .
:locked: