PDA

View Full Version : unban Jok3r



Jok3rFCSB
26-05-2017, 09:10 PM
NUME: Jok3r
IP: 86.121.43.97
VARSTA: 18
STEAM ID: -
ID DE STEAM: Jok3r ツ
DATA: 26 mai 2017
ORA: ~21:00
HARTA: una foarte usoara
ADMIN: lion.
ADMINII PE SERVER: nu stiu...
MOTIV: frustrare
DOVEZI: ..
MENTIUNI: Mi-a dat destroy pe motiv ca nu dau arma la tero. Mi se pare inadmisibil ca un asemenea copil sa va strice serverul in acest fel. Daca va uitati in top15 veti vedea cine sunt, am ajuns acolo pentru ca sunt foarte bun, iar din motive de frustrare, acest admin se razbuna prin metodele pe care le are la dispozitie si abuzeaza practic de ele.
Aveti un server foarte bun si cu jucatori foarte buni, sper sa se rezolve aceasta problema intrucat imi doresc sa joc in continuare pe el.
Multumesc. Jok3r

AdreN
26-05-2017, 09:13 PM
Nu stiu care dintre voi este copil si strica serverul, din moment ce tu nu respecți regulamentul si nu dai armă, mi se pare corect ca ai luat shock, deși e cam exagerat. =)) si Lion e unul dintre owneri.

~Wolf~
26-05-2017, 09:22 PM
Incepem cu începutul:
1.Dovezi n-ai,de ce ai mai făcut cerere unban
2.Încurci care e copilul dintre voi.
3.Eu unul nu prea sunt de-acord pentru shock pe acest motiv.Dar probabil LiOn are un motiv bun pentru acel shock.
4.Şi dacă eşti ín top15,ce?
5.Vrei sā joci pe server? RESPECTĂ REGULAMENTUL!

~TraNda~
26-05-2017, 09:34 PM
Shock-ul l-ai primit ca urmare a proastei tale ambitii. Dupa cateva slay-uri si o mica ciorovaiala, prin care ti-am spus ca esti obligat sa dai arma, atat de mine, cat si de regulament, tu ai continuat sa faci ce te taie capul.
Banul este pe 2 ore, ramai cu el pana iti expira.
"Copilul asta" de care zici tu administreaza serverul, iar "acest copil" a facut doar sa impuna regulamentul, pe care tu ai tinut cu mortis sa nu-l respecti.
Data viitoare, citeste regulamentul, respecta-l si nu o sa mai ai probleme cu adminii.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>