PDA

View Full Version : Reclamatie Diferite Persoane



IsacRupa
15-05-2017, 06:24 PM
Nick-ul tau: Vengados, in curand <!DPE!>Vengados
Varsta: 16
Nick-ul admin-ului/player-ului: Revend, Paulii Zandariot, !DPE! StaLin, Yoh.
Ora si Data / harta: deathrun_badblood_v3, deathrun_arctic.
Motiv: 1.Revend scurteaza, ia ban si minune, intra din nou. De asemenea si Paulii Zandariot cat si Yoh.
2.!DPE! StaLin nu cred ca este in clan, cer sa fie banat.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Nu stiu de ce playerii dupa ban pot intra din nou pe server...poate din cauza ca folositi comenzile amx_banid in loc sa folositi amx_banip, propun sa folositi amx_banip pentru ca este mai eficienta. Sper sa se ia masuri. A...si apropo, acolo am scris "ABEA ASTEPT SA IAU ADMIN, O SA VA BANEZ PE TOTI" deoarece Queen* m-a omorat cand nu aveam arma si a fost freerun(eram terro) si ceilalti injurau si aveau niste cfg pe care si le-au trimis unii altora prin linkuri de mediafire, nu am apucat sa fac poza dar cer sa faca un test wcd.

-WickedSick-
17-05-2017, 12:25 AM
Cazurile cu acest indivizi sunt dese , datorita ip-ului dinamic intra cand doresc pe server .
As dori sa-mi lasi numele fiecaruia + ip-urile acestora pentru a fi adaugati la hashban .
Poti folosii amx_showip / amx_lastip pentru a obtine ip-urile acestora !
:locked:

~TraNda~
17-05-2017, 03:41 PM
Queen* m-a omorat cand nu aveam arma si a fost freerun
+1 . Problema asta am avut-o si eu cu Queen.
Btw, pe server e un haos total, disciplina 0, injuraturi la greu si incalcari ale regulamentului grave. Chiar si din partea celor cu grad :) .

~Wolf~
17-05-2017, 06:18 PM
+1 . Problema asta am avut-o si eu cu Queen.
Btw, pe server e un haos total, disciplina 0, injuraturi la greu si incalcari ale regulamentului grave. Chiar si din partea celor cu grad :) .

Voi verifica log-urile pentru a stabili o sancţiune pentru acel "admin".Cât despre restul termenilor,chiar dacă sunt absent în perioada asta,tot îi "ard"