PDA

View Full Version : Cerere Unban k1sEn^



k1sEn'
23-04-2017, 11:15 PM
NUME: k1sEn^
IP: 93.122.250.255
VARSTA: 16.
STEAM ID: STEAM_0:1:85772882.
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA: 23.04.2017
ORA: In jur de ora 10:40/10:50.
HARTA: deathrun_forest2_final.
ADMIN: LiOn , nu mai stiu exact si numele clanului pe care il reprezinta.
ADMINII PE SERVER: Cel putin unul, i-am uitat numele.
MOTIV: Am prezentat Wargods-ul pe care mi l-au cerut, am fost bagat la echipa CT, am jucat 5 secunde iar apoi am fost banat pe motiv " CFG Forum".
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Avand in vedere experienta pe care o dobandesc in domeniul deathrun-ului si al hide and seek-ului(4ani), strafele pe care le fac pot duce, ulterior, la ideea de "suspect" in vazul adminului.
In vederea faptului ca motivul pentru care am fost banat era citez " CFG Forum", asa-mi aduc aminte, banuiesc ca adminul in cauza doreste sa prezint config-ul pe care il detin si il utiliezez pe parcursul jocului. Asadar : <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Avand in vedere faptul ca pe LINK-UL de la WarGods se specifica 3 randuri, acesta este CFG-ul pe care il folosesc, nemodificat nici acum, nici ieri, nici acum 2 zile, ramanand exact la fel de la data utilizarii acestuia. Doresc, in cauza, unban pentru acuzatii nesustinute de absolut nicio dovada cu prezenta utilizarii oricarui tip de hack/tool s.a.m.d in timpul jocului.

~TraNda~
23-04-2017, 11:23 PM
Multumim pentru colaborare. Banul a fost scos!
:locked: