PDA

View Full Version : Problema WarGods



Lemontti
17-04-2017, 11:04 PM
Salut , am si eu o problema : "We encountered an error while trying to send the report ". Cred ca ati mai intalnit aceasta problema ... Cand dau pe scan , scaneaza cs-ul si cand ajunge la "Sending report" apare respectiva eroare ( "We encountered an error while trying to send the report" ) .
Metionez ca am windows 7 , 32 bit .

Tiger
18-04-2017, 01:38 AM
Lasa-ne un IP de pe care incerci sa faci scanarea. De asemenea, vezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

-WickedSick-
18-04-2017, 01:43 AM
Dai click pe x erorii , apasa apoi pe Report , salveaza-ti raportul pe desktop si incarca-l AICI! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

Thread mutat de la WarGods Anti Cheat (WAC) (Discutii si Probleme) la WarGods Cheat Defender (wCD) (Discutii si Probleme) .

Tiger
18-04-2017, 09:57 AM
Dai click pe x erorii , apasa apoi pe Report , salveaza-ti raportul pe desktop si incarca-l AICI! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .


Degeaba face asta daca nick-ul contine caractere UTF-8, bugul tot este produs.

Lemontti
18-04-2017, 11:01 AM
IP-ul meu este : 86.127.164.240

Eu pun raportul pe versiunea offline , dar cum ii arat adminului care-mi cere link wg? ( daca-i dau link-ul dupa ce am adaugat raportul manual lui o sa-i apara sa adauge raportul ... n-o sa-i apare raportul pus de mine )

Tiger
19-04-2017, 11:11 AM
Nu apari la noi in loguri, deci conexiunea este blocata la tine. Ai ceva ce nu permite conectarea cu site-ul nostru. Proxy? Filtre (firewall / av / etc.)?

Atunci cand pui raportul ti se da un ID al raportului, de asemenea, raportul tau va aparea si in feed-ul principal de pe <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Lemontti
19-04-2017, 01:17 PM
Tiger , am incercat cam tot ce este posibil . Am dezactivat firewall-urile de la windows , am dezinstalat anti-virusul , am schimbat browser-ul din firefox in chrome .. am dat run as administrator la wg... degeaba.. O sa incerc si pe internet explorer .. O sa revin cu un edit .

Daca stii cumva cum as putea rezolva terog sa-mi spui :) .

EDIT : Aceasi chestie si pe Internet Explorer..

F0rS3ti
19-04-2017, 02:01 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta nu esti tu??

Lemontti
19-04-2017, 02:36 PM
Ba da Bojan , eu sunt ... Dar cum ai gasit link-ul ? Eu cand dau scan imi apare eroare ... Acest raport l-am fost postat pe offline pentru ca testam niste cfg-uri ...