PDA

View Full Version : Problemă Scan Wargods [REZOLVAT]



Skrwr
17-04-2017, 07:05 PM
Salut şi paşte fericit tuturor :)).
De când a apărut progrămelul ăsta wargods, mai toţi adminii cer acest test pentru a vedea daca-s codaţii. Bineînţeles şi mie îmi place că-s mai puţinii codaţii dar partea proastă este că dacă nu faci acest test automat eşti codat. Aici partea asta nu-mi mai place. Faza e în felul următor, eu joc cs pe steam nu am configuri sau cine ştie ce coduri, dar când dau să fac test primesc:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Şi reiese că am cod, ca eu nu vreau să fac test, etc.
Dau restart, fac testul tot nimic. Şterg cs, fac testul, aceaşi chestie. Încerc toate versiunile pentru xp,win8,win7, din nou NIMIC. Destroy-ul e ceva obişnuit la mine, dar m-am cam săturat.
De ce primesc această eroare?
Asta am eu în cstrike : <b>You have to register to ba able to see this link</b> , nu cred că e ceva ieşit din comun.
Toate bune B-)

Tiger
17-04-2017, 07:15 PM
Poti sa imi lasi un IP pentru a verifica problema? Este posibil sa fie datorita nick-ului din config.cfg.

Skrwr
17-04-2017, 08:30 PM
Ip-ul meu: 31.5.203.27. Dar treaba e că am intrat in cs normal si a mers, am asteptat 10 minute si a mers si in steam :)). Dar dupa ce ies din cs steam si intru iar numai merge

Tiger
17-04-2017, 09:40 PM
Inchide CS si sterge config.cfg . Cand s-a facut citirea numelui s-a facut prost. In loguri apari cu nick-ul "Skrwr﹌(◣ ◢ )﹌".

Skrwr
17-04-2017, 10:49 PM
Aveam config.cfg care executa altul si avea comanda : name "Skrwr﹌(◣ ◢ )﹌". Am scos-o si cred că va merge ;D.
Merci frumos.

-WickedSick-
18-04-2017, 01:55 AM
Thread mutat de la sectiunea WarGods Anti Cheat ( Discutii Generale ) la sectiunea WarGods Cheat Defender ( Discutii Generale )

Consider ca le-ai confundat avand aproape numele identice , dar incearca pe viitor sa faci thread-urile la sectiunile corespunzatoare acestora !