PDA

View Full Version : cerere unban by forgiv.



forgiv
15-04-2017, 11:48 PM
NUME: forgiv.
IP: 79.119.172.15
VARSTA: 20
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam. NonSteam
DATA: 15.04.2017
ORA: 23:35
HARTA: fy_snow
ADMINI PE SERVER: EleGiac
MOTIV: cica nu am prezentat wg dar l-am tot intrebat cum sa ii dau link-ul.
DOVEZI: Am am
MENTIUNI: Un minus copilului admin .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

EleGiac
16-04-2017, 01:45 AM
Numele tau de pe server nu apare pe lista.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Paste fericit ! :*

Edit : adu dovezi clare , pot face si eu poza la lista aceea si sa-mi aleg pe unul care nu are cod. (cu tot cu informatiile acestuia)

EDIT : TOCMAI TI-AM GASIT (IARASI) IP-UL !!!

----> <b>You have to register to ba able to see this link</b> < -----

DJDeniz
16-04-2017, 09:22 AM
:contra:

forgiv
16-04-2017, 12:17 PM
Poi uita-te dupa adresa IP omule cum sa nu fie dovezi clare, ti-am spus ca iti dau link-ul. Si Deniz da contra da nu vine cu un argument.

~Wolf~
16-04-2017, 12:25 PM
Scuzaţi că mă bag.
Din spusele lui EleGiac ("Nu īţi găsesc numele" observ că el caută dupa nume,nu după IP cum zice regulamentul.Ce ziceţi de asta?EleGiac nu mă aşteptam chiar tu să faci asta :|

--------------- Added after 2 minutes ---------------


:contra:

Apropo,de ce dai :contra:
fără motiv sau fără vreo explicaţie...? :|

--------------- Added after 4 minutes ---------------



IP: 79.119.172.15

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uitā-te mai atent la IP EleGiac

forgiv
16-04-2017, 12:38 PM
Poi ii mai usor pentru el sa dea un ban pe nedrept ca doar lenea ii mare ca sa verifice daca corespunde IP

DJDeniz
16-04-2017, 01:56 PM
Poi ii mai usor pentru el sa dea un ban pe nedrept ca doar lenea ii mare ca sa verifice daca corespunde IP

Eu mam uitat dupa ip dar nu mia aratat nimic de asta am dat :contra:

forgiv
16-04-2017, 02:41 PM
Ce oameni, si vreti sa ziceti ca nu corespunde Ip-ul sau ce ? vai de voi admini.

EleGiac
16-04-2017, 03:09 PM
Scuzaţi că mă bag.
Din spusele lui EleGiac ("Nu īţi găsesc numele" observ că el caută dupa nume,nu după IP cum zice regulamentul.Ce ziceţi de asta?EleGiac nu mă aşteptam chiar tu să faci asta :|

--------------- Added after 2 minutes ---------------



Apropo,de ce dai :contra:
fără motiv sau fără vreo explicaţie...? :|

--------------- Added after 4 minutes ---------------


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uitā-te mai atent la IP EleGiac

Iarta-ma ca nu am spus dar , am cautat si dupa ip si in search a dat invalid (nu a facut testul).

~Wolf~
16-04-2017, 03:27 PM
Iarta-ma ca nu am spus dar , am cautat si dupa ip si in search a dat nevalid (nu a facut testul).

După cum se vede īn raport,el a făcut testul pe 15.04.2017 -dată corespunzătoare.Nu văd motivul banului.Trebuie sā vorbeşti cu jucătorul;să īl ajuţi să repare erorile,nu sā īl banezi īn a doua secunda.De la mine ar fi avut :pro: unban dar răspunsul meu,nu se ia īn considerare din moment ce nu aparţin staff-ului acestui server.

PS: Invalid*

EleGiac
16-04-2017, 03:28 PM
După cum se vede īn raport,el a făcut testul pe 15.04.2017 -dată corespunzătoare.Nu văd motivul banului.Trebuie sā vorbeşti cu jucătorul;să īl ajuţi să repare erorile,nu sā īl banezi īn a doua secunda.De la mine ar fi avut :pro: unban dar răspunsul meu,nu se ia īn considerare din moment ce nu aparţin staff-ului acestui server.

uite-te la primul meu comentariu din Thread-ul asta si ai sa vezi.

~Wolf~
16-04-2017, 03:34 PM
uite-te la primul meu comentariu din Thread-ul asta si ai sa vezi.


Probabil are IP dinamic şi īncă joacă pe server.Acum nu ştiu ce să spun...

EleGiac
16-04-2017, 03:36 PM
Probabil are IP dinamic şi īncă joacă pe server.Acum nu ştiu ce să spun...

asteptam decizia liderului. Eu mi-am facut treaba , am procedat cum am stiut eu si stai calm ca nu am de ce sa dau ban de-aiurea la playeri , cu cine imi mai mentin rank-ul ? :))))

~Wolf~
16-04-2017, 03:38 PM
asteptam decizia liderului. Eu mi-am facut treaba , am procedat cum am stiut eu si stai calm ca nu am de ce sa dau ban de-aiurea la playeri , cu cine imi mai mentin rank-ul ? :))))

Eh,atunci dacă decizia owner-ului este să ramană banul,īmi cer scuze de intervenţie şi menţineţi treaba aşa că o duci bine (defapt o duci cum trebuie tot timpul,ţi-am văzut modul de adminat) :)

forgiv
16-04-2017, 06:53 PM
Ban-ul aiurea a fost dat. Nu inteleg nu ai gasit tu pe acelasi ip daca mie mi-a aratat in wg fix acelasi ip ca si pe iptest.ro si stai calm ca daca chiar as fi avut ceva cod nu mai stateam eu sa fac printscreen-uri si sa postezi pe forum si sa tot incerc sa inteleg cum ii posibil asa ceva. :)

--------------- Added after 11 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b> Programul l-am scos ieri uita-te . Si uita-te si la printscreen-ul de la wg la ce ora o fost facut . Asa ca nu mai zice ca nu l-am facut.<b>You have to register to ba able to see this link</b>

adita
16-04-2017, 09:18 PM
Vai de noi?

forgiv
16-04-2017, 09:28 PM
Da, ma adresam lor, nu tie . :)

EleGiac
16-04-2017, 09:38 PM
Eh,atunci dacă decizia owner-ului este să ramană banul,īmi cer scuze de intervenţie şi menţineţi treaba aşa că o duci bine (defapt o duci cum trebuie tot timpul,ţi-am văzut modul de adminat) :)

multumesc de complimente , acum sa vedem care e decizia finala.

--------------- Added after 13 minutes ---------------

Pot face si eu o editare in script , sa downloadez alea 2 si sa schimb data. Nu ai dovezi clare . Stiu destula programare . Nu neaparat ca asta ai facut tu , am dat ca fapt divers. Ne putem astepta de la orice.[

forgiv
16-04-2017, 10:05 PM
Doamne ma:)))) tu crezi ca eu pentru un amarat de ban as face editari in script ? :))) Si uita-te ca ii de la cs nvidia, cand am executat cfg cu bhop direct mi-a schimbat numele in Nvidia e9 Gamer si a trebuit sa il schimb iar si de aia pe wg a aparut numele ala.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Si uita-te si la link-ul de la wg .<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
17-04-2017, 01:20 AM
@-forgiv: Ai primit unban !
:locked: