PDA

View Full Version : Plugin Awp Only (Doar Awp)



Power.
04-03-2012, 01:36 PM
Descriere: Acest plugin scoate toate armele de pe hartile AWP si ii da automat AWP ( 30 de glonate ) si lama, fara pistol sau orice alta arma !

Autor: SeekerS ( Ex3cuTioN )
Versiune:1.0
Versiune:2.0 - Rezolvarea bugului de a scoate armele pe restul hartilor !
Versiune:3.0 - Mesajele au fost scoase ! Merge Perfect acum !

Descarcare:

AMXX = <b>You have to register to ba able to see this link</b>
SMA = <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Instalare:
1. Fisierul onlyawp.amxx il puneti in amxmodx/plugins
2. Intrati in fisierul amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati



onlyawp.amxx


Cvar-uri:
amx_give_knife 1 / 0 - Jucatorul primeste Lama / Jucatorul Nu primeste Lama ( default 1 )
//amx_awponly_msg 1 / 0 - Afisaza mesaj de Informare la fiecare inceput de runda / Nu afisaza mesaj ( default 1 )

Imagini:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
05-03-2012, 12:01 AM
Bai sa stii ca e supertare pluginul asta. Printre alte tipuri de servere am in plan sa fac si un server awp only. Daca modific pluginul incat sa scoata armele si de pe snow si alte harti mi-ar rezolva o gramada de probleme :)
Dezactiveaza cumva si buyzone-urile de pe harti incat sa nu poti sa-ti cumperi arme?

Power.
06-03-2012, 04:26 PM
Pluginul este facut pentru mapele de AWP care au arme. Daca modifici ceva la el va merge si pe mapele de fy_ de_ aim_ etc.

P.S: L-am testat si pluginul da acces jucatorilor sa-si ia arme din Buyzone ... In concluzie, nu restrictioneaza buyzone-urile

Power.
28-04-2012, 08:09 PM
UP !

Pluginul a fost modificat de mine :) dupa test se pare ca a dat roade :D. Acum pluginul merge pe orice mapa fy_, de_, zm_, cs_ etc., acesta mai blocheaza si buyzone-urile de aceea trebui sa bagati si free defusekit

Download: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | AbySs
28-04-2012, 10:22 PM
Superb. Bvo si la mai multe :)