PDA

View Full Version : Reclamatie catre EleGiac



DVladMaster
14-04-2017, 09:09 PM
Data: 14.04.2017
ora: 20:15 - 20:25
mapa: cs_assault
martori: 7days .

motiv: mi-a dat slap fata motiv ( dupa ce a murit el in 5 sec mi-o dat slap cu toate ca eu ma miscam. Si dupa ce iam zis dc mi-o dat slap o inceput sa rada )

o alta reclamatie : mi-a dat gag fara motv (nu am injurat nimic si nu am jignit pe nimeni . Dupa aceia noroc ca i-o zis altu sa mil ia ca daca nu ramaneam cu el) - tot 7days este martor si inca un admin care ma pus sa descarc wcd-ul . Tot pe mapa aia de sus si aceeasi data si timp.


alta reclamatie: pe mapa ( nu mai stiu exact cum se numea dar era o casa mare cu o piscina de unde se spawnau anti-furienii , si furienii se spawnau de pe un munte sau ceva de genu unde erau mai multe case si un pod)
motiv : mi-a dat slap cand eram furien (nu eram afk) . Un admin facea camp intr-o casuta mica si eu il asteptam sa iasa din ea ca daca intram acolo muream ca era mica casa su erau si grenazi cu senzori si in loc sa ii dea lui slap sau slay mi-a dat mie fiind furien slap dupaia o spus sa merg dupa el in casa. ce puteam sa fac , mam dus si mo omorat . data tot 14.04.2017 ora 14:00.


E OFTICAT RAU ALA!!

-=Christian=-
14-04-2017, 09:18 PM
Reclamatie fara dovezi,lasa dovezile si mai vorbim.

EleGiac
14-04-2017, 10:40 PM
aici nu am nevoie de dovezi . Spun doar ca : campezi si spuneai *** , chit ca era cenzurat.

Data viitoare strange dovezile.

Nu am nevoie sa dau gag/slap ca sa ma simt bine . Data viitoare nu mai campa si nu mai vorbi obscen.

~Wolf~
14-04-2017, 10:51 PM
aici nu am nevoie de dovezi . Spun doar ca : campezi si spuneai *** , chit ca era cenzurat. (cum e si acum) --> PL/M

Data viitoare strange dovezile.

Nu am nevoie sa dau gag/slap ca sa ma simt bine . Data viitoare nu mai campa si nu mai vorbi obscen.

Scuzaţi că mă bag,dar mai bine ai şterge ultimul cuvānt de la primul aliniat pentru că aici nu suntem pe server.

Mr.Stefan
14-04-2017, 10:57 PM
Uite iar vin astia care sunt paraleli!

Ai facut camp ai vorbit urat pe server! ar trebuii sa respecti admini ! nu sa te iei in gura cu ei ! ai campat pe server si nu spune ca nu ca eram 3 ! Si atunci cand elegiac ti-a dat gag in timp ce faceai WCD aia era vorbisei urat! Slap ai primit la tero pentru ca nu atacai si erai ultimul ramas si ai stat pe peretele ala ! nu ai nici dovezi ! O seara placuta!

|~C.Gabriel~|
15-04-2017, 12:28 AM
Nu ai dovezi

DJDeniz
15-04-2017, 07:59 AM
1.Nu ai dovada
2. Si eu te vad mereu campand si facand Turn-Back

-WickedSick-
15-04-2017, 05:12 PM
Reclamație puerilă , īncearcă data viitoare să vi cu dovezi relevante care să-ți susțină afirmațiile !

:locked: