PDA

View Full Version : Reclamatie EleGiac



Mayrel
14-04-2017, 01:20 AM
Nick-ul meu: Mayrel
Nick-ul reclamatului: EleGiac(vip/admin)
Data: 4/14/2017
Ora: aproximativ 00:30-00:45
Mapa: fy_snow_orange ( nu ii stiu numele sigur)
Martori: /
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>!fodDXYqQ!Gj1uHVkZA1244OMqQotAU1R5vAYpd0FQPUVqEcM pGeE

Mentiuni: Nu stie regulile si se da in vant doar pentru ca are acces.
1) Da,CT nu au voie pe textura.Din cate stiu eu regula asta se aplica in cazul mapelor precum cele derivate din dust2,unde urci pe textura si teoretic iesi de la nivelul constructiei hartii.Harta fy_snow_orange are scari specifice,asa fiind construita mapa.Parerea mea este ca asta nu poate fii considerat "urcat pe textura",din moment ce asa e design-ul hartii.
2) REGULAMENT FURIENI [T]:
NU aveti voie mai mult de 1HE [motion senzor] la bomba! [avertisment/slay]
In ultimele 60 de secunde daca campati si nu incercati pe cat posibil plantarea bombei, veti primi: [avertisment/slap/slay]. Tin sa se citeasca foarte atent aceste reguli aplicate Furienilor.Sunt cele care apar pe forum si singurele care apar la aplicarea comenzii /rules,pe server.Gameplay-ul ca si furien implica prin natura modului,un fel de "panda",nu degeaba devii invizibil cand stai pe loc.Slay-urile aiurea,pentru ca nu ataci 10 sau 15 secunde,asteptand ca un CT sa se intoarca cu spatele ca sa dai DMG mai mare si etc,sunt doar niste arogante si ofticari din partea lui.
3)
Adminii au obligatia de a Cunoaste si de a Respecta aceste reguli si de a face cunoscute regulile de joc celorlalti jucatori. Reclamatul nu are cunostiintele acestea.Poate vorbesc aiureli,dar daca regula "nu ataci cand vrea vanata mea,iei slay",era adevarata,aparea in /rules.Nu abordezi playerii care au tupeul sa iti remarce greselile cu aroganta ta de mare stil.Nu dai "slap" cand cineva e furien,pentru ca nu te ataca cand ai chef(slap-ul la furien iti da de gol locatie si,normal,tu iei kill-ul.).A doua afirmatie se bazeaza pe regula: "este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server [avertisment/gag/llama/ban pe timp (doar in cazuri extreme)].".Da,recunosc si eu ca am gresit.Cand dau de unul ca tine,normal ca ma enervez si intreb daca esti "rupt".Citeste cu atentie sanctiunile pentru limbaj.Avertisment,gag,llama,ban temporal.Nicidecum gag 5 fara avertisment,iar dupa gag 10.Pe cand adminam eu,daca deadeai gag mai lung de 5 minute,deja o incurcai.Doar de la atat;)
Sper sa se faca ceva in privinta lui,de aceea am pus si demo.
Multumesc anticipat .

adita
14-04-2017, 11:16 AM
E decizia lui wick .

|~C.Gabriel~|
14-04-2017, 12:20 PM
Astept sa vad ce zice si elegiac

DJDeniz
14-04-2017, 01:06 PM
Oare ce o zice Elegiac :)

EleGiac
14-04-2017, 02:34 PM
In primul rand , nu ai voie sa urci pe textura ! pe mapa aceea de fiecare data am vazut ca se da slay pentru asa ceva. (slap primele dati , slay direct dupa ce insista cu aceasta)
In al doilea rand , nu ai voie sa campezi . campa-i foarte mult si nu cred ca face parte din regulament. ( cand a vazut ca tot moare , chit ca era 3v3 , 4v4 etc. , el campa ca nu erau echipele echilibrate. Eu nu pot veni la tine in echipa de dragul sa nu mai campezi)
In al treilea rand , vorbeai foarte porcos, fapt ca si aceasta chestie incalca regulamentul. (invata sa vorbesti respectuos)


CA FURIEN TREBUIE SA ATACI , NU SA STAI DEGEABA PESTE 20 DE SECUNDE. ( ADICA INCERCI SA MA UCIZI , NU TE MISTI DUPA MINE DE-AIUREA) + ca eram 3-4 pe server , mapa fara bmb si ramaneai singurul ALIVE , si nu era sa stau sa astept un minut ca sa iti pot da slap ca sa ataci.


nu avem voie cu mai mult de 1 he ?
si eu de ce am 2 cand sunt liderul antifurien/furien ? daca folosesc motion senzor , folosesc frost si e doar 1.

PE MINE MA FACI OFTICAT DAR TU MUREAI CAND ERA , de exemplu , 5V5 SI FACEAI CAMP CA ECHIPELE NU-S ECHILIBRATE , CHIT CA ERAM SINGURUL ADMIN , ECHILIBRASEM ECHIPELE DUPA SCOR.


DAU GAG MAI MULT DE 5 MINUTE CAND INSISTI CU UN VOCABULAR PORCOS. ( 10 MINUTE)


Prin urmare : Acest player se crede prea inteligent si incearca sa nu-si strice rank-ul/placerea de a juca .


DATA VIITOARE INCEARCA SA FII MAI ATENT CU REGULILE . Poate nu stiam ca pe mapa aia nu se da slay pentru txt , dar 2/3 reguli pe care le-ai scris acolo sunt incalcate.

(astept decizia liderului)

P.S. : Nu mai fi asa de smecheras pe server . Am fost si eu admin 7 luni pe classic pe o comunitate mare . Deci cunosc multe situatii de genul , nu sunt incepator.

Si nu fa demo cand iti covine , fa demo cand intri pe server pana ce iesi.

numele meu nu e EleGiac(vip/admin) e EleGiac . Ex-Adminu-le.

Erai pe server de mult (cam de cand am dat boost-ul - Boost GTRS 89.39.13.116:27015 13.05.2017 / 16:59 EleGiac ) --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>!/page10

Mayrel
14-04-2017, 04:29 PM
In primul rand , nu ai voie sa urci pe textura ! pe mapa aceea de fiecare data am vazut ca se da slay pentru asa ceva. (slap primele dati , slay direct dupa ce insista cu aceasta)
In al doilea rand , nu ai voie sa campezi . campa-i foarte mult si nu cred ca face parte din regulament. ( cand a vazut ca tot moare , chit ca era 3v3 , 4v4 etc. , el campa ca nu erau echipele echilibrate. Eu nu pot veni la tine in echipa de dragul sa nu mai campezi)
In al treilea rand , vorbeai foarte porcos, fapt ca si aceasta chestie incalca regulamentul. (invata sa vorbesti respectuos)


CA FURIEN TREBUIE SA ATACI , NU SA STAI DEGEABA PESTE 20 DE SECUNDE. ( ADICA INCERCI SA MA UCIZI , NU TE MISTI DUPA MINE DE-AIUREA) + ca eram 3-4 pe server , mapa fara bmb si ramaneai singurul ALIVE , si nu era sa stau sa astept un minut ca sa iti pot da slap ca sa ataci.


nu avem voie cu mai mult de 1 he ?
si eu de ce am 2 cand sunt liderul antifurien/furien ? daca folosesc motion senzor , folosesc frost si e doar 1.

PE MINE MA FACI OFTICAT DAR TU MUREAI CAND ERA , de exemplu , 5V5 SI FACEAI CAMP CA ECHIPELE NU-S ECHILIBRATE , CHIT CA ERAM SINGURUL ADMIN , ECHILIBRASEM ECHIPELE DUPA SCOR.


DAU GAG MAI MULT DE 5 MINUTE CAND INSISTI CU UN VOCABULAR PORCOS. ( 10 MINUTE)


Prin urmare : Acest player se crede prea inteligent si incearca sa nu-si strice rank-ul/placerea de a juca .


DATA VIITOARE INCEARCA SA FII MAI ATENT CU REGULILE . Poate nu stiam ca pe mapa aia nu se da slay pentru txt , dar 2/3 reguli pe care le-ai scris acolo sunt incalcate.

(astept decizia liderului)

P.S. : Nu mai fi asa de smecheras pe server . Am fost si eu admin 7 luni pe classic pe o comunitate mare . Deci cunosc multe situatii de genul , nu sunt incepator.

Si nu fa demo cand iti covine , fa demo cand intri pe server pana ce iesi.

numele meu nu e EleGiac(vip/admin) e EleGiac . Ex-Adminu-le.

Erai pe server de mult (cam de cand am dat boost-ul - Boost GTRS 89.39.13.116:27015 13.05.2017 / 16:59 EleGiac ) --> <b>You have to register to ba able to see this link</b>!/page10

Invata sa citesti si sa intelegi ceea ce citesti,omule."(vip/admin)" facand referire la grad..Nu campam deloc foarte mult.In primul rand,nu am apucat sa joc decat vreo 3 runde ok,pana sa incepi tu cu ale tale.Dupaia stateam in baza,pentru ca scriam,nemiscandu-ma deloc,nu pentru ca incercam sa fac camp pt kill-uri,ci ca sa fac pe "desteptul" cu un ipocrit.Nu am zis nimic de echilibrat echipe si ce mai indrugi tu acolo..nu vad sensul a 90% din argumente..Si,nu mai fii tu asa "smecheras",cu altii.Probabil am experienta de adminat cat jumatate din varsta ta,nu 7 luni pe un server dintr-o comunitatea mare si mai stiu eu pe unde cate o basica de timp:)) Dupa parerea mea,nu ai adus cine stie ce "contra" reclamatiei.
Astept dovezile pentru acuzatiile "campai foarte mult","vorbeai foarte porcos".
(+ca furien imi fac strategia de gameplay si te omor cum vreau eu,nu cum imi dictezi tu si la viteza luminii ;).daca jucam 1v2 ,normal ca joci mai cu precautie si te misti mai putin,interesul meu este sa castig runda,nu sa te amuz pe tine si sa iti fac mofturile :*.
Edit: Am recunoscut si singur asupra injuriilor aduse,insa 2-4 cuvinte mai rautacioase,nici macar injuraturi,nu e nici pe departe "Limbaj porcos".Iar perioada ta de adminat,inca e de incepator.Nu as avea nimic de comentat in legatura cu perioada asta a ta "enorma" de adminat si "experienta" ta,dar experienta paleste in fata atitudinii.Git gud

EleGiac
14-04-2017, 04:31 PM
citeste mai bine ce am scris si nu ma da pe spate cu varsta ta. Si nu mai avea tupeul asta . Apropo , cand faci un demo , fa-l cand intri pe server pana cand iesi. ai dovezi ca nu campai ? si nu ma refer atunci cand stateai ca scriai.

Acum negi ce faci prin faptul ca eu nu mi-am batut capul sa strang dovezi ? Ce dovada ai tu ? cum ca faci un demo cand iti convine cand fac greseli ?
Auzi la el , 90% nu are sens din ce am scris. Nu are sens sau nu-ti convine ? Nu ma intereseaza unde ai fost si cat ai fost admin , conteaza ce a ramas. Si la tine vad ca nici nu ai acumulat/ai avut parte de asa ceva. Nu mai simula ca am facut 10000 de greseli cand tu faceai tot ce am scris eu sus. Am vorbit cu colegii mei si singurele mele greseli sunt : Slay pe mapa fy_snow_orange nestiind ca nu se da txt pe acele cladiri si slap la furien inainte de 60 de secunde chit ca mapa era pentru maxim 10 persoane , eram 3-4 pe server , erai singurul ALIVE .

P.S. : 7 luni pe un server , 3-4 ani in total . Tind sa completez ca 7 luni fara nici-o abatere , 3-4 ani in continuu cu mici pauze de cate o luna-doua.

Si in afirmatie cu "ai mai mult timp de adminat decat jumatate din varsta mea" ; eu cred ca nici jumatate din varsta mea nu ai.

-=Christian=-
14-04-2017, 06:51 PM
Nu stiu ce sa zic pentru ca nu am putut vedea demo-ul,asteptam decizia Owner-ului.
Ps: Eu unul il cred pe EleGiac din ceea ce s-a spus mai sus.

-WickedSick-
14-04-2017, 09:31 PM
Acum negi ce faci prin faptul ca eu nu mi-am batut capul sa strang dovezi ? Ce dovada ai tu ? cum ca faci un demo cand iti convine cand fac greseli ?

Apreciez faptul ca ai recunoscut singur ca ai gresit , fapt pentru care vei primii un advertisment.



Edit: Am recunoscut si singur asupra injuriilor aduse,insa 2-4 cuvinte mai rautacioase,

Abtine-te , fiindca vei suporta consecinte , chiar daca nu au fost atat de "porcoase" pe cat sustii , pot fi percepute ca ironii , iar eu nu concep astfel de chestii .

:locked: