PDA

View Full Version : Problema la scanare WG



syry95
13-04-2017, 06:48 PM
Salut, deci am si eu doua probleme diferite la scanarea wg, ambele probleme le da pe sistemul de operare windows 8.1:
Prima problema ar fi cea din poza de mai jos.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iar cea dea a doua problema tot pe un sistem de operare windows 8.1.
Unde dupa terminarea scanarii zice asa Folosesti o versiune veche a wargdos-ului, ceea ce e ciudat e ca atunci la descarcat este cel recomanad, am incercat si cu celalate versiuni, la fel spune ca folosesc o versiune veche a programului.
Iar eu vreau sa stiu daca se poate, daca este normal sa dea aceste erori sau au reusit ei sa fenteze cumva adica pacaleasca wg-ul pentru ca eu unul pe sistemul meu de operare care este windows 7 32bit
am incercat si versiunea recomandata pentru 7 si versiunea pentru 8 si cea pentru xp si culmea merg toate 3.
Ceva sfaturi ?:)
Multumesc anticipat.

Tiger
13-04-2017, 09:08 PM
Pentru:
1) A fost banat intern deoarece si-a modificat unique ID sau pentru ca a incercat sa se dea drept alta persoana.
2) Imi pot da un screenshot? De asemenea, mi-ar mai trebui un IP pentru a analiza cazul. Dar, nu vad cum ar fi posibil asa ceva.

syry95
14-04-2017, 01:26 AM
Acesta este ip-ul/steam id + dovada celui care nui vede versiunea :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
IP: 79.115.22.202
steam id : STEAM_0:1:9753899
Iar cel banat pentru ca s-a drept alta persoana si a fost banat :
ip :5.12.212.93
Steam ID: STEAM_0:0:151790768
Si daca ai putea sa ma lamuresti cu datul drept alta persoana ca nu inteleg ?:) cum se poate face acest lucru.