PDA

View Full Version : Am revenit cu o cerere !



Edward /A/
23-02-2012, 08:04 PM
Cerere vip

NICK: Na`Vi Edward /A/
VARSTA: 20
iD DE MESSENGER: edwardedwe@yahoo.com
PERIOADA: ziua, dimineata, seara
MOTIV: Sunt un jucator mentinut pe sv
si acum sunt dispus sa stau mai mult pe sv
in conditiile in care doriti sa iau si steam asta se poate rezolva ,
wac [ e odata cu steam ]
redirecte da
reclama da

MENTIUNI: VIP.Atat [ Eu cred ca sunt un player si un membru care sa adaptat acestui sv ! Pentru care fac unele sacrificii !]

Multumesc!!! Anticipat

RedMan
23-02-2012, 09:50 PM
WAC nu e odata cu steam . Nu este acel VAC (Valve ant icheat) , ci este WarGods anti cheat , ant icheatul comunitatii noastre , gasesti mai multe informatii despre asta aici : <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Da si tu 3 motive concrete pentru care iti trebuie VIP . e doar pe forum , nu iti aduce niciun avantaj concret , ci e doar o mica " distinctie " pe care Max a hotarat sa o dea unora dintre noi pentru diferite lucruri cu care a ajutat serverul :)

edward
23-02-2012, 09:53 PM
" Pentru care fac unele sacrificii "
Intradevar, cateva clickuri necesita o mare parte din viata ta si anume 10-20 de minute.

Eu astept decizia lui Max.

Edward /A/
23-02-2012, 10:01 PM
Am inteles ! [ faza cu wac ]
Dar vom folosi si Wac ! Nu e problema
Numai sa fiu acceptat pe sv ca atare [ multumesc dragi membri wargods ]

petryca
24-02-2012, 06:52 PM
Idem RedMan si edward;)
:ass:

S.Iancu'
25-02-2012, 03:46 PM
Contra,detest persoanele care plagiaza numele jucatorilor adevarati.

Edward /A/
25-02-2012, 04:10 PM
Deci il urasti si pe edward ( si el are tot edward ca mie ) :)) :beti:

Ambulantu
25-02-2012, 05:21 PM
Contra :P.

Edward /A/
25-02-2012, 05:33 PM
Decizia lui -=Max=- a fost :
Vom rezolva si cu slotu si cu v.i.p
Dar cand va reveni sv
Si cu v.i.p putem rezolva mai repede :)

WarGods | AbySs
25-02-2012, 05:37 PM
Parerea mea este ca la inceput jucai cs si iti vedeai de treaba ta. Eu unul incepusem sa cred ca iti poti vedea de treaba ta si ca poate avea omul baza in tine. In ultima luna de zile mi-ai demonstrat contrariul. Faci cereri peste tot, te bagi in toate discutiile si mai si comentezi cand ti se spune sa nu te mai bagi ca nu ai treaba cu subiectul.

CONTRA CLAR.

S.Iancu'
26-02-2012, 11:47 AM
Deci il urasti si pe edward ( si el are tot edward ca mie ) :)) :beti:

Butu ala joaca cu edward,pizza,edw,Grimjow, spre deosebire de tine joci exact cu numele jucatorului din Ukraina /A/ Na Vi sau cum dreq iti scrii numele.Orcum daca vrei sa stii "edward" de care esti tu indragostit nu este numele lui personal,este inspirat de undeva..adevaratul nume al sau, este Ioann Sukhariev.

Sky
26-02-2012, 12:49 PM
Subscriu la ce zice Abyss, nu inteleg goana asta dupa "functii" a copiilor astora...pe serverul asta te impui printr-o anumita doza de bun-simt, cu o abordare rezervata in comment-uri etc si cu intelegere fata de "tampiti" gen io, Firma, Negrila, Rapid, Sanchez s.a.m.d.Am doua exemple cat se poate de elocvente in privinta asta, Alien si Crocodil aka Pervers :))) Doi membri respectati ai comunitatii care nu au avut nevoie sa fie bagatori de seama pe forumuri si alte alea, nu ma zic de "focul si para" prin care au trecut, mai ales Croc care cred ca a luat de cel putin 10 ori ban la inceput :)))

godless
27-02-2012, 09:04 AM
eu si Sky avem o "prietenie" veche, cred ca toata lumea stie asta, dar in cazul tau edoard navi al si cum o mai fi numele tau, nu pot decat sa-i dau deptate! mai abtinete si tu , nu te mai baga ca musca-n lapte peste tot, veziti lungu nasului!
Cred ca am in jur de 4 ani pe server, dar abia dupa vr-o 2 ani jumate-3 ani mi-am luat adminu, nu inteleg de ce toti alergati dupa admine si vip-uri!

Edward /A/
27-02-2012, 09:38 PM
Oke gata ! am inteles !
Puteti inchide topik nu mai are rost !

XeLa
27-02-2012, 11:37 PM
:locked: