PDA

View Full Version : Clanul | Pro (W_^)



Tiger
17-10-2010, 02:14 PM
Clan: | Pro (W_^)
Lider: Tiger | Pro (W_^) si vom mai vedea, cine ramane de incredere
Membri: multi :D
Conditi: sa aiba cont pe forumul warlords , sa aiba un limbaj decent pe server :D

"Politica mea" pentru a intra in clanul | Pro (W_^): sa aiba/sa isi faca cont pe forumul warlords, sa aiba un limbaj decent pe server

Membri actuali : Matrix | Pro (W_^),DeVoL | Pro (W_^) ,|^Bubu^| Pro (W_^), MoRTalL | Pro (W_^)/MoRTaL | Pro (W_^), Knolte | Pro (W_^), A.d.y | Pro (w_^), bLs | Pro (W_^)

Cum imi fac cunoscut clanul am facut un bind la tasta k, in care sa scrie asa in chat: Clanul | Pro (W_^) <-intrare libera, doar cu conditia sa isi faca cont pe forumul warlords!!!

Ce le voi propune membrilor: cand voi avea timp le voi face in photoshop un wallpaper cu numele lor si clanul, putand sa si-l puna si ca spray in cs :D

Max, sper ca vei fi de acord atat cu acest clan cat si cum imi fac cunoscut clanul, deja s-au inregistrat cativa jucatori care au intrat in clanul | Pro (W_^)

-=MaX=-
17-10-2010, 02:52 PM
Ai cam gresit sectiunea...
Intra aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Fa si tu o prezentare dupa model ;)

Tiger
17-10-2010, 02:57 PM
Ai cam gresit sectiunea...
Intra aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Fa si tu o prezentare dupa model ;)

defapt nu :))... am vrut sa fie si aici postat, pt ca toti din clan joaca pe zombie :P ... am sa fac si akolo, dar dupa ce ma intorc acasa

Tiger
13-11-2010, 03:51 PM
am inceput sa fac wallpaperele pentru cei din clan, ...
al meu ii : Wallpaperul meu (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Max
Poza lui Max 1 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Poza lui Max 2 - ii tot aceea de sus, dar are un efect in plus (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

deocamdata atata am avut timp...am sa fac si maine...

-=MaX=-
09-01-2011, 03:55 AM
mersi pentru imagini, sunt frumoase dar incearca sa faci pentru WarLords ;)
Si la clan incearca sa fii original, nu fa si tu pozele ca cei de la Supreme :P

M.J
14-01-2011, 02:15 PM
imediat l-a ginit max=))...
Tiger, felicitari pentru clan..:D