PDA

View Full Version : Un nou joc mortal!



~Wolf~
30-03-2017, 08:29 PM
La cāteva săptămāni, chiar luni,de la apariția jocului "Blue Whale", a mai apărut un joc MORTAL, FĂCUT TOT DE RUȘI, care afectează tinerii, īn special fetele.Acest joc este numit "Vrei să devii o zānă? " sau "Zāna Focului". Deja au fost īnregistrate 2 victime.
Acest joc, poate fi " activat" scriind niste tag-uri pe facebook. Autorul rus va contacta tānărul, și va trebui să facă niște fapte bune. Dar... Īn final, te va pune, la 00:00 să te duci și să aprinzi gazul, dar fără să aprinzi aragazul . Astfel gazul va fi eliberat, și vei muri asfixiat.
AM FĂCUT ACEST THREAD NU PENTRU A ĪNCURAJA TINERII SĂ JOACE CI PENTRU A-I PREVENI!

~TraNda~
30-03-2017, 08:43 PM
Trebuie sa fii si prost ca sa faci acest lucru, dar cum multi prosti exista pe lumea asta..

-WickedSick-
30-03-2017, 09:45 PM
Alta tampenie... asta explica acele videoclipuri amuzante de pe youtube cu rusi ... cea mai proasta natie ...

-=Christian=-
30-03-2017, 09:47 PM
Usor,usor lumea se prosteste m-ai rau decat este,pacat,in loc sa de-a un exemplu bun pentru generatiile ce vor urma dau un exemplu negativ,cei rau este ca tot m-ai multi incearca acest joc/jocuri de rahat,eu unul va recomand sa jucati balena roz ("<b>You have to register to ba able to see this link</b>) decat porcariile acelea.
Rusii,niste oameni fara pic de creier si un exemplu negativ pentru copii..

~Wolf~
30-03-2017, 09:50 PM
Am uitat să sugerez: "rușii au creeat aceste jocuri pentru a scăpa de copiii demenți"