PDA

View Full Version : Add ban/Hashban sNk



~Wolf~
28-03-2017, 11:26 AM
NICK:Marinela(e sNk)
IP:82.76.102.103
STEAM ID:STEAM_ID_LAN
ORA SI DATA:11:20 , 28/03/2017
HARTA:deathrun_badblood_v3
MARTORI:Se7en
DOVEZI:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:Add HashBan,i-am dat ban pe 10000(si a refuzat wcd apropo)

-WickedSick-
28-03-2017, 01:10 PM
:pro: pentru ban permanent , urăsc astfel de figuranți .

AdreN
28-03-2017, 02:54 PM
:pro: ban

-=Christian=-
28-03-2017, 03:52 PM
:pro: Ban.

:pro: pentru ban permanent , urăsc astfel de figuranți .
1. Sunt foarte multi figuranti dar mi se pare putin absurd sa ii banam permanent din motivele de mai sus.
2. Nici mie nu-mi plac acesti gen de oameni dar nu avem ce sa facem,nu este un motiv foarte grav de-a il bana permanent,chiar daca a spus ca are nVidia,sunt unii care spun asta doar pentru ca asa este mentalitatea lor si se mai dau sa nu mai zic cum!:)
3. Eu spun ca ar merita ban dar cateva saptamani sau o luna.

Nutella :3
28-03-2017, 04:29 PM
:pro: ban permanent. Daca aste e metalitatea lui sa se laude cu nvidia, noi de ce sa fim mai buni? nvidia-> permanent. Tura viitoare sa nu mai fie asa cocos :) .

~TraNda~
28-03-2017, 06:47 PM
I-am facut o mica semnatura. Momentan nu pot mai mult fiindca nu ma ajuta netul.

-WickedSick-
29-03-2017, 03:57 AM
:pro: Ban.

1. Sunt foarte multi figuranti dar mi se pare putin absurd sa ii banam permanent din motivele de mai sus.
2. Nici mie nu-mi plac acesti gen de oameni dar nu avem ce sa facem,nu este un motiv foarte grav de-a il bana permanent,chiar daca a spus ca are nVidia,sunt unii care spun asta doar pentru ca asa este mentalitatea lor si se mai dau sa nu mai zic cum!:)
3. Eu spun ca ar merita ban dar cateva saptamani sau o luna.

Dacă ție īți place să fi luat peste picior , asta e , persoana respectivă a refuzat wCD-ul menționānd că folosește Cs Nvidia, noi ar trebuii s-o luăm ca pe o glumă nu ? :))

-=Christian=-
29-03-2017, 04:06 PM
Dacă ție īți place să fi luat peste picior , asta e , persoana respectivă a refuzat wCD-ul menționānd că folosește Cs Nvidia, noi ar trebuii s-o luăm ca pe o glumă nu ? :))

Nu mi place sa fiu luat peste picior,pentru refuz wCD se da ban pe timp cat despre nVidia nu stiu ce sa cred cum am specificat si mai sus,sunt multi frustrati care spun doar sa se afle in treaba dupa primirea ban-ului vine cu reclamatii/cereri unban. :))

~TraNda~
29-03-2017, 06:14 PM
:locked: