PDA

View Full Version : Admin



DJDeniz
24-03-2017, 08:05 PM
As vrea sa stiu cand cineva face cerere admin/slot etc si toti stafi ar fi suparati pe ala si ar da contra ala ar mai putea primi grad ??? Ex eu . toata lumea imi spune ca numai iau upgrade pt ca toti stafi sunt suparati pe mine ?? Mai pot lua grad sau nu ?? Daca toti da contra .

-=Christian=-
24-03-2017, 08:17 PM
1. Nu iti poate spune nici un 'admin' ca nu mai poti lua grad,atata timp cat Owner-ul nu are nimic impotriva,nu admin-ul iti da gtad-ul ci Owner-ul.
2. Atata timp cat cererea este facuta bine,corespunzator,daca dau CONTRA o fac pe mana lor.
3. Un mic sfat,nu mai lua in considerare tot ce-ti spun altii. ;)

DJDeniz
24-03-2017, 08:23 PM
Asa le-am spus si eu ca nu conteaza daca da ei da contra si ownerul decide daca da pro/contra dar au spus nu cateodata e si viceversa daca da toti contra ramane contra . Dar multumesc pt ca miai spus pt ca eu tot timpul liber lam bagat pe acest sv si vroiam sa stiu daca am muncit (facut ore) degeaba .

-=Christian=-
24-03-2017, 08:37 PM
Nu mai gandi in felul acesta,tu concentreaza-te pe server/forum,fa-ti cererile la timpul care trebuie,respecta regulamentul,daca vei face astea nu va avea nimeni de ce sa dea CONTRA,esti un admin incepator,oricine face greseli,dar si aceste greseli uneori sunt folositoare pentru ca inveti din ele.
Si eu am luat down,dar asta nu este vina ta,este vina mea pentru ca nu m-am asigurat in legatura cu aceea cerere,inca o data NU este vina ta ci a noastra pentru ca nu ne-am informat cat ar fii trebuit. :)

EleGiac
24-03-2017, 09:35 PM
Stai chill DJDeniz , nu e vina ta. Ai facut si tu o greseala , dar e nesemnificativa.

-WickedSick-
25-03-2017, 01:29 PM
Asigură-te că faci ceea ce v-am spus tuturor pānă acum , respectiv să votezi server-ul, să-i faci reclamă , să răspunzi cererilor conform acestora , să verifici intervalele de timp , cerințele impuse īn model , atitudinea jucătorului pe server / activitatea acestuia pe forum , ș.a.m.d , și lucrurile vor merge spre bine atāt pentru tine cāt și pentru ceilalți ce vor face ce-am menționat mai sus.
:locked: