PDA

View Full Version : absenta Godless



godless
09-02-2012, 06:10 PM
cu parere de rau anunt ca in urmatoarele zile mai exact vr-o 2-3 saptamani os a intru rar sau foarte rar! am laptou la reparat , plus ca sunt in sesiune!

Edward /A/
09-02-2012, 06:30 PM
Revino cat mai repede ( boss xD:D )Sper sa rezolvi

seight
09-02-2012, 09:39 PM
Bn but Sef...Cat o sa lipsesti il lasam but sef pe lampa:))

mitraliera004
09-02-2012, 10:35 PM
Bafta !!.......iti vom duce dorul:))

AlieN
09-02-2012, 11:07 PM
Aoloo But cum ai reusit sa strici laptop-ul :)):)). Bafta la sesiune sau la ce dai tu :)).
p.s : Gj Seight :)):)), dar ar fi bine sa se grabeasca sa nu piarda postu` definitiv :)))

Aladin
09-02-2012, 11:24 PM
nici nu ma gandesc sa ii iau definitiv postu'l :*..temporar sunt de acord :))

revino chel cat mai rpd:*, ca daca nu se baga si seight la candidatura postului de "but sef" :)) . iar alien ca vicebut :))

CRocoDiL
09-02-2012, 11:55 PM
cum de a reusit sa strice laprop/ul ! raspunsul e simplu: dupa ce am umblat putin cu lama prin el,de nervi a dat cu laptop.ul de pereti :))) (plus reparatura lep. se mai adauga si costurile pt indreptat peretii :D )

bft God.. doar stii ca tin la tine ;)

Aladin
10-02-2012, 12:05 AM
:))) ai umblat prin el cu lama ?:))
asa ai zis parca ai umblat prin parc cu cainele, asa simplu pare:))

godless
10-02-2012, 01:36 PM
terminati-va ma cu prostiileee!! cum sa-mi ia cineva postu ati innebunit de tot?:OOO:)))! postu a fost este si va fi al meu, dar incerc sa-mi dau seama cine-mi va fi un inlocuitor demn lampa sau seight!:D pareri??
catd espre alien, sunt de acord cu postu de vice but si pe timpul candidaturii mele cat si pe timpul candidaturii unuia dintre inlocuitori:D, el va fi spionul care-mi va spune dac aseight sau lampa isi face indatoririle de but sef!:D
catd espre intrebarea "cum ti-ai stricat laptopu?" e simplu;)! putin cola coroborat cu ceva busituri:))) si s-a rezolvat:D! se auzeau zgomote ciudate innauntru:D , plus 2 sloturi de usb arse , plus ca mi se incinge foarte repede de la o vreme!! laptop-ul meu e si pe post de scrumiera , si pe post de ce vreti voi:D!
croco, te tin minte pralo! cred ca si de la lamele tale s-a stricat laptopu:)))!

AlieN
10-02-2012, 02:54 PM
Sunt de acord cu acest post:)) si in calitate de vicebut anunt ca lampa va fi noul sef but(temporar) iar seight mana lui dreapta :))) deci tot un fel de sef but dar mai mic:)). Cat despre laptop numa croco si butless puteau sa scoata astfel de nebunii :))). SUNTE-TI CEVA DE GROAZA :D:))

-_death_-
10-02-2012, 06:45 PM
Iti vom duce doru...glumesc revino cat mai repede:)...cat despre partea cu seful but cum ma sa il lasati pe alien vicebut cand asta e but extraterestru ...vezi aliene ce ai ajuns de la presedintele butilor pe planeta ta ai ajuns un pier de var de vicebut....na daca ai coborat pe pamant .Bft

Aladin
14-02-2012, 09:20 PM
deci baietii, de acuma incolo va adresati Dl.sefbut, ok ?:))..ca de nu pun mana dreapta "seight" sa va arda pe rug, :))

seight
15-02-2012, 06:15 PM
Dat fiind faptului ca spatiul este limitat in limita capacitatii care este destinata pentru inlocuirea butului sef este insuportabil,dat fiind faptului ca nu avem un spatiu adecvat ca sa fim mai multi candidati la tron pt but sef!