PDA

View Full Version : Gata cu assasin



-=MaX=-
07-02-2012, 10:30 PM
Dupa cum era de asteptat, din cercetarile mele am vazut ca serverele bagate de "ass asin" la noi in comunitate nu erau a lui. A fost atat de prost (si inca este) incat sa aleaga un server tocmai din Anglia si sa pretinda ca-i a lui. A depasit ultimatumul de la ora 10 pt a-si pune numele la servere, in consecinta i-am sters sectiunile de pe forum si i-am luat toate accesele. Desi la profil a incercat sa-si ascunda varsta, cei 14 ani ai lui s-au dovedit a fi echivalentul unul pusti de maxim 8 ani dornic de atentie. Pe langa ca si-a batut joc de limba romana, a spart normele cu prostia lui incercand sa-si compenseze greselile cerand administrator pe forum :)). I-as spune tupeu dar e prea putin spus.

Pe durata "excursiei" in comunitatea noastra, assasin a primit 3 penalizari acumuland 9 puncte de penalizare, 3 penalizari in 4 zile. In final i-am lasat doar un binemeritat ban pe forum ca multumire pentru vizita facuta si consecintele ei. Sper sa nu mai fim vizitati de astfel de specimene...

Edward /A/
07-02-2012, 10:53 PM
Si intr-un final s-a ajuns la vorba mea ,,Nu sunt sv lui "
Dar bine macar ca s-a ajuns aici
Bravo max!!

petryca
07-02-2012, 11:13 PM
:))...Eu am zis ca ar trebui o limita de varsta ptr accesul la net:))
:ass:

XeLa
08-02-2012, 12:02 AM
In sfarsit.

AnOnYmOuS
08-02-2012, 09:42 AM
petrica ai 16 ani frt ia ala 14......nu e mare diferenta:)).......GJ MAX

Aladin
08-02-2012, 10:14 AM
ce'ar fi ca voi 2 sa terminati ?. astia cu anii ;) ca de la unele porcarii ca astea se ajung la asemenea certuri, neintelegeri etc,

AnOnYmOuS
08-02-2012, 10:22 AM
nu il vezi ce importanta isi da?

edward
08-02-2012, 10:27 AM
Mi se rupe de el.

gbz
08-02-2012, 12:27 PM
GG,max mi-e imi daduse manager=)

-=MaX=-
08-02-2012, 01:27 PM
Gbz, inafara de Administrator nici o alta functie nu are puterea de a da accese. Deci Managerul l-ai avut de la mine la cererea lui assasin.

WarGods | AbySs
08-02-2012, 01:59 PM
Asa Max-uleeeee >:D<

petryca
08-02-2012, 02:12 PM
ms anonymus;)...
Aladin,nu ma iau la cearta cu el pentru ca ,dupa cum s-a discutat la sedinta,nu trebuie sa implicam comunitatea in actiunile noastre "degradatoare".
Oricum,anonuymus,uh ai prins pica pe mine dupa faza cu schimbatul mapei;),doar iti zisesem,pe chat si nu cred ca ar fi trebuit sa faci atata "harababura" cu enervatul,cu scosul din pepeni,si cu tot ceea ce s-a mai intamplat in acea perioada;)
Oricum,nu cred ca in momentul in care ti se atrage atentia cu privire la o mica greseala,ar trebui sa te superi.
Cand gresisem eu ca am schimbat mapa aiurea,la inceput,mi-au spus Mathias si Abyss ca nu trebuie asa,dar eu nu stiam deloc sa adminez...
Probabil te intrebi cum am luat admin...la ceea ce am scris la exeprienta...
La experienta scrisesem ca am,dar a facut referire la experienta de pe zombie(adik la modul cum joc:|)...a fost o greseala insa....asta e...cred ca de atatea ori am gresit dar am remediat greselile,asta cred eu...Nu stiu ce zic ceilalti...Max stie cum am vrut sa ma revansez...
In fine(ca deja m-am abatut de la subiect)...cred ca nu ar trebui sa te fi suparat pentru ceea ce am zis,iar pe aceasta cale,imi cer scuze daca te-am "jignit" in felul tau de a fi.
:ass:

Ambulantu
08-02-2012, 02:39 PM
Doamne multamuti !!! :))

petryca
08-02-2012, 03:01 PM
:)).....
Ma intreb...Oare de ce toata lumea ii multumeste lu' Mosu?(Dumnezeu?)

WarGods | AbySs
08-02-2012, 03:09 PM
:)).....
Ma intreb...Oare de ce toata lumea ii multumeste lu' Mosu?(Dumnezeu?)

Care toata lumea bre? Eu lu' Max i-am multumit :)

gbz
08-02-2012, 04:01 PM
Max.. eu vream sa il ajut pe assasin dar nu era capabil de a tine un sv.. si fata de vocabularu-l lui.. nu avem ce sa-i facem..
Asa cum ai spus si tu max mai mult de 8 ani nu are:P bft..

seight
08-02-2012, 10:37 PM
A dat domnul...si pe viitor sa fim mai atenti cu copii copaci ca asta:)

Power.
08-02-2012, 10:51 PM
Mereu totul se rezuma la varsta oare dece:-?, de la prostimea celorlalti. Fiecare are varsta pe care o are, dar in mare parte acesta poate face ce vrea cu ea :). Nu chiar totul face varsta, oricare om are varsta sa si gandeste cum poate. Chiar si la 12-13-14 ani poti avea o gandire in asa mod incat sa-i uimesti pe alti in cazul nostru ass-asin. Pur si simplu pe mine varsta nu am tenteaza decat mintea celui care o are si modul in care gandeste in asa fel incat sa-si faca un viitor.

MaX GJ, din punct de vedere s-a luat o conculzie buna asupra sa.

petryca
08-02-2012, 11:23 PM
Dupa parerea mea se rezuma totul la varsta,ptr ca,dupa cele cateva premise pe care le-am avut gen Denis si assasin cat si altii,ne-au adus la concluzia,sau cel putin pe mine,ca la o anumita varsta,gandirea evolueaza,cei 7 ani de acasa paveaza calea pe care o avem prin societate numai cu aprecieri si vorbe bune.
Insa cei pe care i-am mentionat,nu au facut decat sa arate ca-si bat joc,ca nu stiu sa respecte,ca s-au sters la picioare cu munca altora(in cazul nostru munca lui Max,Daniel,tiger,abyss si altii ),care s-au chinuit.
Nu vreau ca aceste cuvinte sa se ia in ras pentru ca mi-am exprimat opinia.
Nu este prea corecta(deoarece trebuia sa intervin cu in primul rand,al doilea etc),insa am sa trag o concluzie,ce cred ca face referire exact la ceea ce ni s-a intamplat cu "copilasii".
Asadar,prin cele spuse mai sus, varsta conteaza,respectul fata de ceilalti fiind principalul motiv pentru a arata ca ai avut niste parinti carora le-a pasat de "nivelul tau de gandire" si care,l-a randul lor,le place sa fie respectati.;)
Si dupa vorba romaneasca,"Ce tie nu-ti place,altuia nu-i face";)
:ass:

-=MaX=-
09-02-2012, 10:11 AM
MaX GJ, din punct de vedere s-a luat o conculzie buna asupra sa.

Asta-i cel mai tare reply =))
:hohot:

WarGods | AbySs
09-02-2012, 11:31 AM
Asta-i cel mai tare reply =))
:hohot:

Doar tu puteai sa razi si cu fundu in loc sa te scarpini in cap incercand sa intelegi ce a vrut sa zica =))

-=MaX=-
09-02-2012, 01:29 PM
Am inteles ce a vrut sa zica, dar modul in care a zis-o e teroare =))

edward
09-02-2012, 02:48 PM
MaX GJ, din punct de vedere s-a luat o conculzie buna asupra sa.

Si uite asa ajungi tu Ministrul Educatiei.

petryca
09-02-2012, 05:48 PM
:))....=))
E o vb: "Daca ar durea prostia,terapia intesiva ar fi ocupata tot timpul":))
:ass: